Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Hungary (HUN)

Flag HUN
Nr.TurneuUltima actualizare
1Zalaegerszeg City Ch. 2021 55 Minute
244. Harkányi Tenkes Kupa 2021.12.08-15 - A csoport -44th Tenkes Cup 2021.12.08-15 - A Group 59 Minute
344. Harkányi Tenkes Kupa 2021.12.08-15 - B csoport -44th Tenkes Cup 2021.12.08-15 - B Group 1 Ore
4First Saturday GM December 2021. 1 Ore 58 Min.
5First Saturday IM December 2021. 1 Ore 59 Min.
6Chess in the City 2021 - 23rd AVAS-DVTK Open 4 Ore 46 Min.
7Fekete Ferenc Memorial A 4 Ore 52 Min.
8Fekete Ferenc Memorial B 4 Ore 52 Min.
9II. Újbuda Online Sakk Fesztivál 5 Ore 49 Min.
10North-West Regional Team Ch. 2021-22 *** Décsei Sándor Emlékverseny 6 Ore 22 Min.
11NB2 *** 2021/ 2022 *** Széchenyi-csoport 6 Ore 23 Min.
12GyMS Megyei I. o. CSB 2021/2022 Zorkóczy György-csoport - ALAPSZAKASZ 6 Ore 24 Min.
13II. Szentmiklósi Rapid Open 6 Ore 25 Min.
14Pest Region Team Ch. Herczeg O Group 2021-2022 16 Ore 31 Min.
152021. évi női Magyar Bajnokság - IV. Hetényi Géza Emlékverseny 19 Ore 54 Min.
162021. évi férfi Magyar Bajnokság - IV. Hetényi Géza Emlékverseny 19 Ore 56 Min.
17II.Hegedűs Rafael Emlékverseny 23 Ore 3 Min.
1815th Winter Balaton – Hotel Magistern Open 1 Zile 19 Ore
19Vas Megyei Sakk Csapatbajnokság II.osztály 2 Zile 5 Ore
20Vasárnap4 Online Versenyek 3 Zile
2120th Baranya Int. Chess Festival Hotel Castello Siklos 3 Zile 4 Ore
22Csongrad-Csanad Region Team Ch. 2021-2022. R 2-3 3 Zile 4 Ore
23Team League Pest Region Hoschek László Class 1 Group 2021-2022 3 Zile 19 Ore
24Veszprém Megyei Sakk Csapatbajnokság 2021-2022. évekre 3 Zile 19 Ore
25Team League Pest Region Toth Gyorgy Super Group 2021-2022 3 Zile 20 Ore
26Szabolcs Szatmar Bereg Region Team Ch. 2021-22 R 1-2 3 Zile 20 Ore
271st Matrametal Kupa U2200 (Eger) 3 Zile 21 Ore
281st Matrametal Kupa U1600 (Eger) 3 Zile 22 Ore
29Somogy Kupa 2021/2022. 4 Zile 18 Ore
30 268139 Fejer Region 2st Div. 2021-22 R 3 4 Zile 21 Ore
31VII.Őszi Agora Kupa A (1800-2050) 4 Zile 21 Ore
32VII.Őszi Agora Kupa B (1550-1800) 4 Zile 21 Ore
33VII.Őszi Agora Kupa C (1300-1550) 4 Zile 21 Ore
34VII.Őszi Agora Kupa D (1050-1300) 4 Zile 21 Ore
35VII.Őszi Agora Kupa E (élő nélküli) 4 Zile 21 Ore
36TFSE Racka Rapid Open - november 4 Zile 21 Ore
37TFSE Racka Rapid U1600 - november 4 Zile 21 Ore
38CBC Chess Grand Prix 4 Szeged 4 Zile 22 Ore
39Mánfa Kupa csapatbajnokság 2021 4 Zile 22 Ore
40Régiós Kupa 2021/2022 - 5. verseny *** AB-csoport 4 Zile 23 Ore
41Régiós Kupa 2021/2022 - 5. verseny *** C-csoport 4 Zile 23 Ore
42Veszprém Megye Egyéni Senior Bajnoksága 2021. november 27. Tapolca 5 Zile
43Vezerkepzo GM November 2021 5 Zile 22 Ore
44Vezerkepzo IM November 2021 6 Zile
45Péntek5 - 01 / Rapid Versenysorozat 6 Zile 7 Ore
46Magyar férfi egyéni bajnokság, selejtező (KO) 6 Zile 20 Ore
47Maróczy Géza SE Nemzetközi Rapid Sakkverseny 8 Zile 20 Ore
48Karácsonyi sakkverseny Pest Megye 3-4. korcsoport 10 Zile 20 Ore
49Karácsonyi sakkverseny Pest Megye 1. korcsoport 10 Zile 20 Ore
50XXI. Cserto Kupa 2021 felnött csoport 11 Zile 4 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use