Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Hungary (HUN)

Flag HUN
Nr.TurneuUltima actualizare
1XXIV. Baranya Nemzetközi Sakkverseny Sopron Hotel Szieszta***, 2022.05.21-24. - A sorozat Győr-Moson-Sopron megyei állomása 1 Minute
2XVII. Kathy Sándor sakk emlékverseny ifjúságiak 4 Minute
3XVII. Kathy Sándor sakk emlékverseny gyerek csoport 5 Minute
4XVII. Kathy Sándor sakk emlékverseny 33 Minute
5Régiós Kupa 2021/2022 - 10. verseny *** A-csoport 33 Minute
6Régiós Kupa 2021/2022 - 10. verseny *** B-csoport (U13-U15) 37 Minute
7Honfoglaló Kupa 2022 40 Minute
8Régiós Kupa 2021/2022 - 10. verseny *** C-csoport (U11-U600) 53 Minute
9Berente 700 Rapid 1 Ore 22 Min.
10Berente 700 Blitz 1 Ore 23 Min.
11I. Csomos Janos Memorial, 2022.05.19-22.- Gyula 1 Ore 39 Min.
1225th Baranya International Chess Festival, 2022.06.30-07.03. -Hotel EUROPA Gunarasfürdő 2 Ore 30 Min.
1341. Zalakarosi Sakkfesztivál – Bárczay László emlékverseny 3 Ore 16 Min.
14XXV. PANNÓNIA KUPA - OPEN Balatonalmádi, 2022. augusztus 10 - 14. 5 Ore 44 Min.
15Szolnok Open Garden Hotel Wellness és Konferencia **** 8 Ore 58 Min.
16Szolnok Rapid Nyílt Amatőr Rapid Sakk Verseny 8 Ore 58 Min.
17Sakkozo Magyarok World Meeting 2022 16 Ore 36 Min.
18Vezerkepzo GM May 2022 17 Ore 36 Min.
19Buda GP-3 Future 17 Ore 46 Min.
20Géza napi megemlékezés – FIDE Rapid verseny 18 Ore 7 Min.
21Vezerkepzo IM May 2022 18 Ore 38 Min.
22I Lorinc Károly emlékverseny(U12) 19 Ore 25 Min.
23Rigo Janos Memorial Open 2022 20 Ore 13 Min.
24Buda GP-3 Master 21 Ore 32 Min.
25Grand Casino-INFOTEAM E-nett.hu 24 órás schnellverseny 23 Ore 35 Min.
26Magyar Nyílt Rapid Sakkbajnokság 2022. VII. Csaba Árpád Emlékverseny 1 Zile 2 Ore
27Szeged Open FIDE rapid verseny 1 Zile 5 Ore
28Szeged-CBC Chess FIDE RAPID 1 Zile 6 Ore
29I. Lörincz Károly emlékverseny 1 Zile 15 Ore
30Magyar bajnokság vidéki elődöntője, B-csoport – 1981 1 Zile 16 Ore
31Szeged Open rapid B-csoport 1 Zile 18 Ore
32VI. Pátyi Pincenapok Sakk Kupa Fide U1600 (2022. június 10-12.) 1 Zile 19 Ore
33VI. Pátyi Pincenapok Sakk Kupa Fide U2400 (2022. június 10-12.) 1 Zile 19 Ore
34First Saturday GM May 2022. 2 Zile 1 Ore
35First Saturday IM May 2022. 2 Zile 1 Ore
36First Saturday FM May 2022. 2 Zile 1 Ore
37Magyar bajnokság vidéki elődöntője, A-csoport – 1981 2 Zile 3 Ore
38XXV. PANNÓNIA KUPA - U2000 Balatonalmádi, 2022. augusztus 10 - 14. 2 Zile 5 Ore
39XLV Matyó Kupa 2 Zile 5 Ore
40Országos Egyéni Diákolimpia Amatőr Fiú VI. (2002-05) 2 Zile 23 Ore
41Országos Egyéni Diákolimpia Amatőr Lány IV. (2008-09) 2 Zile 23 Ore
42Országos Egyéni Diákolimpia Amatőr Fiú III. (2010-11) 2 Zile 23 Ore
43Országos Egyéni Diákolimpia Nyílt Lány II. (2012-13) 2 Zile 23 Ore
44Országos Egyéni Diákolimpia Nyílt Fiú I. (2014-) 2 Zile 23 Ore
45Országos Egyéni Diákolimpia Nyílt Lány I. (2014-) 3 Zile
46LI. Villamosenergia-ipari Sakktalálkozó Egyéni verseny 4 Zile 5 Ore
47LI. Villamosenergia-ipari Sakktalálkozó Csapatverseny 4 Zile 5 Ore
4811th HAGYMATIKUM-DUOCOR Kupa U2250 4 Zile 17 Ore
49Buda GP-3 Club 4 Zile 20 Ore
50Terezvaros Open U1800 (május 14-15.) 4 Zile 21 Ore
Advertisement
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use