Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Haiti (HAI)

Flag HAI
Nr.TurneuUltima actualizare
1Open de Carrefou en Ligne 2021 Catégorie U20 F-Phase Finale 262 Zile 23 Ore
2Open de Carrefour en Ligne 2021 Catégorie Open-Phase finale 262 Zile 23 Ore
3Open de Carefour en Ligne- U14 M 269 Zile 9 Ore
4Open de Carrefour en Ligne-2021 Catégorie U20 Féminin 276 Zile 18 Ore
5Championnat National Interscolaire en ligne 2021-_U20 M_Phase 2 348 Zile 16 Ore
6Championnat National Interscolaire en ligne 2021_U16 M_Phase 2 348 Zile 16 Ore
7Championnat National Interscolaire en ligne 2021_U12 M_Phase 2 348 Zile 16 Ore
8Championnat National Interscolaire en ligne 2021_U14 F_Phase 2 348 Zile 17 Ore
9Championnat National Interscolaire en ligne 2021_U18 F_Phase 2 348 Zile 17 Ore
10Open Jean Lamothe 2021 417 Zile 14 Ore
11Open Jean Lamothe 2021-Féminin 417 Zile 22 Ore
12Tournoi d'échecs de la BSR-4e Edition 442 Zile 20 Ore
13Open Quisqueya 1ère Edition 486 Zile 22 Ore
14Championnat National 2019 810 Zile 23 Ore
15Championnat National Féminin 2019-1ere Edition 878 Zile 17 Ore
16Eliminatoires du Championnat National d'Haïti . Open 885 Zile 19 Ore
17Tournoi Blitz Vertiere 892 Zile 17 Ore
181er Tournoi Blitz "Jean Lamothe" 894 Zile 13 Ore
191er Tournoi Blitz "Jean Lamothe" 911 Zile 11 Ore
20Blessing Cup 3th. U16 G 1126 Zile 17 Ore
21Eliminatoire U19F CTCA2019 1133 Zile 18 Ore
22Eliminatoire CTCA 2019 1133 Zile 18 Ore
23Eliminatoire U13G CTCA 2019 1133 Zile 18 Ore
24Eliminatoire U15 CTCA 2019 1133 Zile 18 Ore
25Eliminatoire CTCA 2019 1133 Zile 18 Ore
26Eliminatoire CTCA 2019-U19 G 1133 Zile 18 Ore
27Championnat Interclub 2018. FHE 1249 Zile 19 Ore
28Tournoi Eliminatoie TR18.1 1293 Zile
29Championnat College Notre Dame des Petits 1ere Edition U14 Masculin 1435 Zile 16 Ore
30Championnat Notre Dame des Petits 1ere Edition U14 Feminin 1435 Zile 16 Ore
31Championnat College de Cote-Plage 1ere Edition U12 Masculin 1436 Zile
32Campionnat College de Cote-Plage 1ere Edition U12 Feminin 1436 Zile
33Championnat National 2e phase 1447 Zile 18 Ore
34Championnat Univers Freres RAPHAEL 1ere Edition U12 Feminin 1451 Zile 19 Ore
35Blessing Cup 2eme Edition U20 feminin 1451 Zile 19 Ore
36Blessing Cup 2eme Edition U20 masculin 1466 Zile 22 Ore
37Blessing Cup 2eme EditionU14 masculin 1466 Zile 22 Ore
38Blessing Cup 2eme Edition U14 feminin 1466 Zile 22 Ore
39Blessing Cup 2eme Edition U10 mixte 1466 Zile 22 Ore
40Championnat Fermé AIC 1ere Edition Section A 1515 Zile 18 Ore
41Open AIC moins de 15 ans 1517 Zile 11 Ore
42Championnat Interscolaire 2018. Under 14 1ere Edition 1544 Zile 17 Ore
43Greta Home chess Championship. Under 18 open. 1st Edition 1544 Zile 23 Ore
44Championnat Interscolaire Greta Home U20 Open 2018 1546 Zile 15 Ore
45Championnat Interscolaire Greta Home U10 open 2018. 1546 Zile 16 Ore
46Championnat Interscolaire U12 fille 2018 1546 Zile 16 Ore
47Tournoi Ouvert André Pierre 1565 Zile 13 Ore
48C Eliminatoire Barbades 2017 1663 Zile 23 Ore
49PHASE FINALE HINCHE 1684 Zile 10 Ore
50HINCHE VS GANTHIER 1738 Zile 14 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 27.05.2022 11:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use