Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Georgia (GEO)

Flag GEO
Nr.TurneuUltima actualizare
1Blitz 11 Minute
2Tbilisi Open G9 Ch 41 Minute
3IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 50 Minute
4საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე 1 Ore 48 Min.
5საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე უფროსი ასაკი 1 Ore 49 Min.
6საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე უმცროსი ასაკი 1 Ore 59 Min.
7V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2 Ore 43 Min.
8საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 3 Ore 28 Min.
9საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 3 Ore 30 Min.
10საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 3 Ore 32 Min.
11III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 3 Ore 33 Min.
12Tbilisi Open B13 Ch 21 Ore 58 Min.
13Tbilisi Open B11 Ch 21 Ore 59 Min.
14Tbilisi Open B9 Ch 22 Ore 3 Min.
15Tbilisi Open G11 Ch 23 Ore 53 Min.
16Tbilisi Open G13 Ch 1 Zile
1715th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup-2022" 1 Zile 3 Ore
18III თანრიგი 6 Zile 1 Ore
19III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 6 Zile 3 Ore
20IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 6 Zile 3 Ore
21საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 6 Zile 3 Ore
22საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 6 Zile 3 Ore
23V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 6 Zile 3 Ore
24GEO B-16 Ch 2022 6 Zile 21 Ore
25GEO G-16 Ch 2022 6 Zile 21 Ore
26GEO B-10 Ch 2022 6 Zile 21 Ore
27GEO G-10 Ch 2022 6 Zile 22 Ore
28Qualifying tournament for 5 rank 8 Zile 3 Ore
29Blitz tournament Under 18 year 8 Zile 22 Ore
30ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 14 წლამდე პირველი ლიგა 12 Zile 23 Ore
31IV თანრიგი 12 Zile 23 Ore
32ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 8 წლამდე პირველი ლიგა 12 Zile 23 Ore
33ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 10 წლამდე პირველი ლიგა 13 Zile
34V თანრიგი 13 Zile
35საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 13 Zile 3 Ore
36საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 13 Zile 3 Ore
37 III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 13 Zile 3 Ore
38V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 13 Zile 3 Ore
39 IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 13 Zile 3 Ore
40ბლიცი 7 მაისი 14 Zile
41Tbilisi U7 Ch Boys 17 Zile
42Tbilisi U7 Ch Girls 17 Zile 1 Ore
43ლანჩხუთი-2022 12 წლამდე მოჭადრაკეებს შორის 17 Zile 3 Ore
44ლანჩხუთი-2022 8 წლამდე მოჭადრაკეებს შორის 17 Zile 3 Ore
45ლანჩხუთი-2022 10 წლამდე მოჭადრაკეებს შორის 17 Zile 3 Ore
46ვახტანგიანა - ნონას თასი 17 Zile 22 Ore
47III თანრიგი 19 Zile 20 Ore
48IV თანრიგი 20 Zile
49V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 20 Zile 2 Ore
50საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 20 Zile 3 Ore
Advertisement
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use