Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: FIDE (FID)

Flag FID
Nr.TurneuUltima actualizare
1FIDE Candidates Tournament 2022 18 Ore 12 Min.
2World Youth Chess Championships - Open 14 18 Ore 12 Min.
3World Youth Chess Championships - Open 16 18 Ore 14 Min.
4World Youth Chess Championships - Open 18 18 Ore 15 Min.
5World Youth Chess Championships - Girls 18 18 Ore 17 Min.
6World Youth Chess Championships - Girls 16 18 Ore 18 Min.
7World Youth Chess Championships - Girls 14 18 Ore 20 Min.
8FIDE World School Chess Championship 2022 U15 Open 3 Zile 9 Ore
9FIDE World School Chess Championship 2022 U17 Open 3 Zile 9 Ore
10FIDE World School Chess Championship 2022 U15 Girls 3 Zile 9 Ore
11FIDE World School Chess Championship 2022 U13 Girls 3 Zile 9 Ore
12FIDE World School Chess Championship 2022 U13 Open 3 Zile 9 Ore
13FIDE World School Chess Championship 2022 U11 Girls 3 Zile 9 Ore
14FIDE World School Chess Championship 2022 U11 Open 3 Zile 9 Ore
15FIDE World School Chess Championship 2022 U9 Girls 3 Zile 9 Ore
16FIDE World School Chess Championship 2022 U9 Open 3 Zile 9 Ore
17FIDE World School Chess Championship 2022 U7 Open 3 Zile 9 Ore
18FIDE World School Chess Championship 2022 U17 Girls 3 Zile 9 Ore
19TORNEO TEMATICO ONLINE DEFENSA FRANCESA WINAWER AJEDREZ SANTA CRUZ 3 Zile 12 Ore
202022 Women's Speed Chess Championship Main Event 3 Zile 20 Ore
21Queens' Online Chess Festival - Final Individual - Category D 4 Zile 17 Ore
22Queens' Online Chess Festival - Final Individual - Category C 4 Zile 18 Ore
23Queens' Online Chess Festival - Final Individual - Category B 4 Zile 18 Ore
24Queens' Online Chess Festival - Final Individual - Category A 4 Zile 18 Ore
25Queens' Online Chess Festival - Final Team 4 Zile 18 Ore
26INTERZONAL GAMBITO LATINO (12º Torneo) 4 Zile 22 Ore
27ZONA E GAMBITO LATINO (26º Torneo) 5 Zile 8 Ore
28ZONA D GAMBITO LATINO (26º Torneo) 5 Zile 8 Ore
29ZONA C GAMBITO LATINO (26º Torneo) 5 Zile 9 Ore
30ZONA B GAMBITO LATINO (26º Torneo) 5 Zile 10 Ore
31ZONA A GAMBITO LATINO (26º Torneo) 5 Zile 10 Ore
32ACADEMIA HERMAR - LIGA C - 3° TEMPORADA - 2022 5 Zile 15 Ore
33ACADEMIA HERMAR - LIGA B - 3° TEMPORADA - 2022 5 Zile 15 Ore
34ACADEMIA HERMAR - LIGA A - 3° TEMPORADA - 2022 5 Zile 15 Ore
35TORNEO LOCAL EVITA BQS 6 Zile 12 Ore
36EVITA BQS INSTANCIA LOCAL 8 Zile 12 Ore
37Queens' Online Chess Festival - European Qualification - Category D 9 Zile 18 Ore
38Queens' Online Chess Festival - European Qualification - Category C 9 Zile 18 Ore
39Queens' Online Chess Festival - European Qualification - Category B 9 Zile 18 Ore
40Queens' Online Chess Festival - European Qualification - Category A 9 Zile 18 Ore
41Queens' Online Chess Festival - Asian Qualification - Category D 15 Zile 14 Ore
42Queens' Online Chess Festival - Asian Qualification - Category C 15 Zile 14 Ore
43Queens' Online Chess Festival - Asian Qualification - Category B 15 Zile 14 Ore
44Queens' Online Chess Festival - Asian Qualification - Category A 15 Zile 14 Ore
45Queens' Online Chess Festival - African Qualification 15 Zile 14 Ore
46INTERZONAL GAMBITO LATINO (11º Torneo) 19 Zile 20 Ore
47ZONA C GAMBITO LATINO (25º Torneo) 19 Zile 20 Ore
48ZONA B GAMBITO LATINO (25º Torneo) 19 Zile 20 Ore
49ZONA A GAMBITO LATINO (25º Torneo) 19 Zile 20 Ore
50Queens' Online Chess Festival - American Qualification - Category D 23 Zile 15 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use