Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: England (ENG)

Flag ENG
Nr.TurneuUltima actualizare
1Colchester Junior Chess Event 8 Minute
2South Shields FIDE Rated Blitz 2022 4 Ore 43 Min.
3Hull Rapid 2023 - U1600 6 Ore 32 Min.
4Hull Rapid 2023 - U1900 6 Ore 32 Min.
5Hull Rapid 2023 - Open 6 Ore 32 Min.
6The EACU Third FIDE-Rated Chess Congress- Open 7 Ore 12 Min.
7The EACU Third FIDE-Rated Chess Congress - Minor 7 Ore 14 Min.
8The EACU Third FIDE-Rated Chess Congress - Major 7 Ore 14 Min.
9DOCKLANDS CHESS - Poplar Rapid Minor Tournament - Under 1650 10 Ore 10 Min.
10Darlington Internal Competitions - ED WALKER SHIELD OPEN 2021-2022 11 Ore 37 Min.
11Guildford Club Championship 2022 - Open 14 Ore 55 Min.
12Guildford Club Championship 2022 - Minor 18 Ore 21 Min.
13BK Club Championship Summer 2022 1 Zile 3 Ore
14278014 - DOCKLANDS CHESS - Poplar Rapid Major Tournament - Under 2000 1 Zile 4 Ore
15S&BCC 2022-05-31 Standard 45+15 1 Zile 5 Ore
16Delancey UK Chess Challenge Oxford Megafinal 2022 Under 8 Mixed Section 1 Zile 8 Ore
17Delancey UK Chess Challenge Oxford Megafinal 2022 Under 10 Mixed Section 1 Zile 8 Ore
18Delancey UK Chess Challenge Oxford Megafinal 2022 Under 12 Mixed Section 1 Zile 8 Ore
19Delancey UK Chess Challenge Oxford Megafinal 2022 Under 14 and U18 Mixed, Merged Section 1 Zile 8 Ore
20Bristol Megafinal 2022 Under 10 Boys 1 Zile 10 Ore
21Bristol Megafinal 2022 Under 12 Girls 1 Zile 10 Ore
22Bristol Megafinal 2022 Under 12 Boys 1 Zile 10 Ore
23Bristol Megafinal 2022 Under 13 to 18 Mixed 1 Zile 10 Ore
24Chessable English Open Championship 2022 2 Zile 2 Ore
253rd Crewe Rapidplay: Major 2 Zile 4 Ore
263rd Crewe Rapidplay: Inter 2 Zile 4 Ore
273rd Crewe Rapidplay: Minor 2 Zile 4 Ore
283rd Crewe Rapidplay: Open 2 Zile 4 Ore
29Frith Manor U11 2022 2 Zile 5 Ore
30Frith Manor U9 2022 2 Zile 5 Ore
31Chessable English Womens Championship 2022 2 Zile 8 Ore
32Westminster U11 2022 3 Zile 5 Ore
33EJCOA NY East Midlands Regional Qualifier Under 14 Girls 3 Zile 5 Ore
34EJCOA NY East Midlands Regional Qualifier Under 12 Boys 3 Zile 5 Ore
35EJCOA NY East Midlands Regional Qualifier Under 8 Mixed 3 Zile 5 Ore
36EJCOA NY East Midlands Regional Qualifier Under 10 Boys 3 Zile 5 Ore
37EJCOA NY East Midlands Regional Qualifier Under 10 Girls 3 Zile 5 Ore
38EJCOA NY East Midlands Regional Qualifier Under 16 Boys 3 Zile 5 Ore
39Westinster U9 2022 3 Zile 5 Ore
40UK Chess Challenge West Anglia Megafinal 2022 Under 12 3 Zile 7 Ore
41UK Chess Challenge West Anglia Megafinal 2022 Under 18 3 Zile 7 Ore
42UK Chess Challenge West Anglia Megafinal 2022 Under 14 3 Zile 7 Ore
43UK Chess Challenge West Anglia Megafinal 2022 Under 10 3 Zile 7 Ore
44UK Chess Challenge West Anglia Megafinal 2022 Under 8 3 Zile 7 Ore
45Kensington FIDE Rapidplay 29th May - Minor U1450 at Holiday Inn Hotel, Wrights Lane, Kensington, London W8 5SP 3 Zile 10 Ore
46Hammersmith Chess Club Congress 2022 Major U2000 at Hammersmith Chess Club - Mindsports Centre, 21 Dalling Road, London, W6 0JD 3 Zile 10 Ore
47Hammersmith Chess Club Congress 2022 Open at Hammersmith Chess Club - Mindsports Centre, 21 Dalling Road, London, W6 0JD 3 Zile 10 Ore
48Hammersmith Chess Club Congress 2022 Minor U1500 at Hammersmith Chess Club - Mindsports Centre, 21 Dalling Road, London, W6 0JD 3 Zile 10 Ore
49Hamratty Casual Blitz 3rd June 2022 at Prince of Wales, 73 Dalling Rd, Hammersmith, London W6 0JD 3 Zile 10 Ore
50Kensington FIDE Rapidplay 29th May - Open at Holiday Inn Hotel, Wrights Lane, Kensington, London W8 5SP 3 Zile 11 Ore
Advertisement
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use