Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Cyprus (CYP)

Flag CYP
Nr.TurneuUltima actualizare
1U-10 Cyprus Open Youth Chess Championship 16 Ore 4 Min.
2U-14 Cyprus Closed Youth Chess Championship 17 Ore 29 Min.
3U-12/U-14/U-16/U-18 Cyprus Open Youth Chess Championship 17 Ore 45 Min.
4U-12 Cyprus Closed Youth Chess Championship 18 Ore
5U-10 Cyprus Closed Youth Chess Championship 19 Ore 42 Min.
6U-16 Cyprus Closed Youth Chess Championship 20 Ore 18 Min.
7U-08 Cyprus Closed Youth Chess Championship 20 Ore 22 Min.
8U-08 Cyprus Open Youth Chess Championship 20 Ore 23 Min.
98o BI-Comunal Chess Tournament Ledra Palace 2022 1 Zile 14 Ore
10U-18 Cyprus Closed Youth Chess Championship 2 Zile 6 Ore
11Cyprus Open & Closed Youth Chess Championship 2 Zile 7 Ore
12PIONEER ACHIEVEMENTS CHESS UNRATED TOURNAMENT - SUNDAY 26 JUNE - NICOSIA 5 Zile 20 Ore
13PIONEER ACHIEVEMENTS CHESS RATEDTOURNAMENT - SUNDAY 26 JUNE - NICOSIA 5 Zile 20 Ore
14Category III International SIMBA Trainers Summer Youth Chess Festival 5 Zile 21 Ore
15PIONEER ACHIEVEMENTS U6 CHESS TOURNAMENT - SUNDAY 26 JUNE - NICOSIA 5 Zile 21 Ore
16Category V International SIMBA Trainers Summer Youth Chess Festival 5 Zile 21 Ore
17Category IV International SIMBA Trainers Summer Youth Chess Festival 5 Zile 21 Ore
18Young Lions International SIMBA Trainers Summer Youth Chess Festival 5 Zile 23 Ore
19International SIMBA Trainers Summer Youth Chess Festival SUNDAY 26 JUNE 6 Zile 5 Ore
20AGORA LIMASSOL UNRATED INVITATIONAL TOURNAMENT - SUNDAY 19 JUNE 7 Zile 2 Ore
21Kakopetria Blitz Chess Tournament -O.FI.S 202 8 Zile 13 Ore
22TRILOGY 1 CHESS RAPID LEMESOS-O.FI,S 12 Zile 17 Ore
23SPRING 2022 LEMESOS FRIDAY 14 Zile 16 Ore
24Cyprus Closed Championship 2022 17 Zile 22 Ore
25TRILOGY CHESS RAPID NICOSIA 2022-O.FI.S 19 Zile 17 Ore
26Kataklysmos Larnaca Blitz 2022 in memory of FM Antonis Antoniou 20 Zile 23 Ore
27TRILOGY CHESS RAPID KELOKEDARA 2022-O.FI.S 33 Zile 17 Ore
28Get Fresh May Rapid Cup - Knock-Out 33 Zile 19 Ore
29Get Fresh May Rapid Cup - Group B 34 Zile 1 Ore
30Get Fresh May Rapid Cup - Group A 34 Zile 1 Ore
31Category IV Sixth Cyprus Youth Chess Categories Tournament 34 Zile 16 Ore
32Get Fresh May Rapid Cup 35 Zile 6 Ore
33Bravo Preschool Friday Gran Prix - Final 36 Zile 2 Ore
34SPRING 2022 NEANIKO O.FI.S 39 Zile 15 Ore
35TRILOGY CHESS RAPID LEMESOS 2022-O.FI.S 40 Zile 16 Ore
36AGORA LIMASSOL UNRATED TOURNAMENT - SUNDAY 22 MAY 40 Zile 17 Ore
37AGORA LIMASSOL OPEN TOURNAMENT - SUNDAY 22 MAY - RATED 40 Zile 22 Ore
38AGORA LIMASSOL U6 MINI MASTERS TOURNAMENT - SUNDAY 22 MAY 40 Zile 22 Ore
39AGORA LIMASSOL U6 MINI MASTERS TOURNAMENT - SUNDAY 22 MAY 42 Zile 1 Ore
40Bravo Preschool Friday Gran Prix - Week 12 43 Zile 2 Ore
41SPRING 2022 O.FI.S THURSDAY 43 Zile 14 Ore
42SPRING 2022 O.FI.S SATURDAY 46 Zile 15 Ore
43Category V Sixth Cyprus Youth Chess Categories Tournament 47 Zile 17 Ore
44Category III Sixth Cyprus Youth Chess Categories Tournament 47 Zile 22 Ore
45Young Lions Sixth Cyprus Youth Chess Categories Tournament 47 Zile 23 Ore
46Bravo Preschool Friday Gran Prix - Week 11 52 Zile 3 Ore
47TRILOGY CHESS RAPID KALOPANAYIOTIS 2022 -O.FI.S 53 Zile 14 Ore
48Παγκύπριο Πρωτάθλημα Ραπιντ 2022 54 Zile 21 Ore
49Bravo Preschool Friday Gran Prix - Week 10 57 Zile 3 Ore
50TRILOGY 1 CHESS RAPID NICOSIA 2022-O.FI.S 57 Zile 14 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use