Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Cuba (CUB)

Flag CUB
Nr.TurneuUltima actualizare
1XVIII Juegos deportivos interfacultades Mella 2022 RAPIDA 7 Ore 6 Min.
2Provincial 13-15 Playa, La Habana CUB 3 Zile 12 Ore
3EL CAUTO 5 Zile 17 Ore
4Tomas Jimenez 2022 6 Zile 11 Ore
5Guillermo Garcia 29th (Open) 16 Zile 15 Ore
6Guillermo Garcia 29th (Mixto) 16 Zile 15 Ore
7Guillermo Garcia 29th (Elite) 16 Zile 15 Ore
8Guillermo Garcia 29th (Premier) 16 Zile 15 Ore
9Guillermo Garcia 29th Sub-16 18 Zile 11 Ore
10Guillermo Garcia 29th Sub-12 18 Zile 11 Ore
11Internacional (Blitz) Ajeduni 2022 23 Zile 5 Ore
12Internacional por Equipos Ajeduni 2022 27 Zile 4 Ore
13LV Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Premier - 2022 27 Zile 7 Ore
1455 Capablanca in Memoriam - Open 2022 La Habana CUB 27 Zile 7 Ore
15LV Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2022 27 Zile 7 Ore
1655 Capablanca in Memoriam - Senior La Habana CUB 27 Zile 10 Ore
17Buscando un Capablanca 2022 (Sub-16) 27 Zile 12 Ore
18Buscando un Capablanca 2022 (Sub-12) 27 Zile 14 Ore
19Final Provincial Juvenil LHA 46 Zile 8 Ore
20Memorial 9 de Abril 2022 (A) 50 Zile 16 Ore
21Memorial 9 de Abril Open 50 Zile 16 Ore
22Memorial 9 de Abril 2022 (B) 50 Zile 16 Ore
23Memorial 9 de Abril 2022 (C) 50 Zile 16 Ore
24Maria Teresa Mora Blitz 2022 58 Zile 6 Ore
25Maria Teresa Mora por Equipos 58 Zile 8 Ore
26Maria Teresa Mora - Blitz Desarrollo 58 Zile 16 Ore
27Final Provincial Escolar LHA 59 Zile 7 Ore
28Atenas de Cuba 2022 (Elite) 61 Zile 11 Ore
29Torneo Atenas de Cuba 61 Zile 12 Ore
30Maria Teresa Mora Abierto JUVENIL 67 Zile 9 Ore
31Campeonato Nacional Absoluto 2022 71 Zile 16 Ore
32Campeonato Nacional Discapacitados Cuba 2022 81 Zile 13 Ore
33Campeonato Nacional Absoluto Blitz Cuba 2022 82 Zile 7 Ore
34Gilberto Garcia Blitz - Equipos 85 Zile 16 Ore
35Ciudad Heroe 2022 86 Zile 7 Ore
36Gilberto Garcia Blitz - Desarrollo 86 Zile 16 Ore
37IV Circuito de Campeones Ramon Fonts-Rapidas 88 Zile 6 Ore
38Paralimpiada Nacional 2022 88 Zile 13 Ore
39III Circuito de Campeones Ramon Fonts-Rapidas 88 Zile 15 Ore
40Gilberto Garcia in Memoriam - Rapidas 90 Zile 9 Ore
41El Nino de la Bota 2022 (Elite) 92 Zile 11 Ore
42El Nino de la Bota 2022 (Open) 93 Zile 10 Ore
43Campeonato Nacional Femenino Blitz Cuba 2022 100 Zile 9 Ore
44Campeonato Nacional Femenino Cuba 2022 102 Zile 9 Ore
45Clasificatorio Desempate Blitz Femenino Ko 104 Zile 10 Ore
46Clasificatorio Desempate Rapidas Femenino Ko 104 Zile 10 Ore
47Aniversario 508 de la Villa (Sub-12) 108 Zile 18 Ore
48Aniversario 508 de la Villa Camaguey (G-6) 108 Zile 18 Ore
49Aniversario 508 de la Villa Camaguey (G-5) 108 Zile 18 Ore
50Aniversario 508 de la Villa Camaguey (G-4) 108 Zile 18 Ore
Advertisement
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use