Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Cuba (CUB)

Flag CUB
Nr.TurneuUltima actualizare
1Natalicio de Acela 2021 1 Zile 7 Ore
2Circuito de Campeones Ramón Fonts-Rapidas. 2 Zile 10 Ore
3Batalla de Ideas 2021 9 Zile 2 Ore
4Liga del Diamante Blitz - Elite 9 Zile 2 Ore
5Liga del Diamante Blitz - Premier 9 Zile 2 Ore
6Liga del Diamante Blitz - Desarrollo 9 Zile 2 Ore
7Torneo 11 de Noviembre - Rapidas 9 Zile 2 Ore
8Natalicio de Capablanca (A) Blitz 9 Zile 2 Ore
9PAGI cup usk 236 Zile
10rere 300 Zile 17 Ore
11Francisco Martinez 2020 (C) 359 Zile 5 Ore
12Francisco Martinez (Abierto) 359 Zile 12 Ore
13Francisco Martinez 2020 (B) 359 Zile 12 Ore
14Francisco Martinez 2020 (A) 359 Zile 12 Ore
15Olimpiada Cubana online 2020 523 Zile 5 Ore
16Blitz Chiqui Gomez 530 Zile 9 Ore
17Match Cuba - Macedonia 556 Zile 3 Ore
18Ajedrez Cubano Unido Listado de jugadores del equipo https://lichess.org/team/night-walkers 566 Zile 11 Ore
19Capablanca 2020 online (Premier) 576 Zile 3 Ore
20Capablanca 2020 online (Elite) 576 Zile 4 Ore
21Semi-Final Provincial 13-15 Femenino 2020 629 Zile 5 Ore
22Semi-Final Provincial 13-15 Masculino 2020 629 Zile 5 Ore
23Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - A 632 Zile 9 Ore
24Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - B 632 Zile 9 Ore
25Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - C 632 Zile 9 Ore
26Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - D 632 Zile 9 Ore
27Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - E 632 Zile 9 Ore
28Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - F 632 Zile 9 Ore
29Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - G 632 Zile 9 Ore
30V Grand Prix Blitz 3 633 Zile 22 Ore
31Provincial Selectivo Sub 12 Mixto - La Habana 2020 638 Zile 7 Ore
32Provincial Semifinal Selectivo Sub 12 M - La Habana 2020 638 Zile 7 Ore
33Provincial Semifinal Selectivo Sub 12 F - La Habana 2020 638 Zile 7 Ore
34Rene Baserrate Blitz 2020 650 Zile 3 Ore
35Universidad de Cienfuegos 2020 653 Zile 8 Ore
36Universidad de Cienfuegos 2020 (B) 653 Zile 8 Ore
37Universidad de Cienfuegos 2020 (A) 653 Zile 8 Ore
38V Grand Prix Blitz 2 655 Zile 22 Ore
39Final Provincial Juvenil 2020 - M 663 Zile 9 Ore
40Final Provincial Juvenil 2020 - M 663 Zile 9 Ore
41Final 57 Campeonato de Cuba Absoluto 665 Zile
42Final Nacional Femenina 2020 668 Zile 1 Ore
43Camaguey 506 (Sub-8 Mixto) 669 Zile 22 Ore
44Camaguey 506 (Sub-10 F) 669 Zile 22 Ore
45Camaguey 506 (Sub-10 M) 669 Zile 22 Ore
46Camaguey 506 (Sub-12 F) 669 Zile 22 Ore
47Camaguey 506 (Sub-12 M) 669 Zile 22 Ore
48Camaguey 506 (Sub-15) 669 Zile 22 Ore
49Camaguey 506 (Mixto 2) 669 Zile 22 Ore
50Camaguey 506 (Mixto 1) 669 Zile 22 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use