Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Costa Rica (CRC)

Flag CRC
Nr.TurneuUltima actualizare
1Segundo Ciclo Escuela Ricardo Jimenez Oreamuno 1 Zile 12 Ore
2Primer Ciclo Escuela Ricardo Jimenez Oreamuno 1 Zile 17 Ore
3Torneo Blitz Girasoles 2 Julio 2022 2 Zile 12 Ore
4U12 Bronstein 2022 (289533) 2 Zile 16 Ore
5Abierto Bronstein 2022 (289532) 2 Zile 16 Ore
6Clasificatorio Terceras EDUFI 3 Zile 6 Ore
7Clasificatorio Cuartas EDUFI 3 Zile 6 Ore
8TORNEO BARBARENO 2022 RANDALL BALMACEDA IN MEMORIAM (288727) 4 Zile 18 Ore
9Blitz club Omar Dengo 6 Zile 13 Ore
10Open: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 6 Zile 14 Ore
11U16 Fem: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 6 Zile 14 Ore
12U10 Fem: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 6 Zile 14 Ore
13U14 Fem: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 6 Zile 14 Ore
14U12 Fem: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 6 Zile 14 Ore
15U14 Masc: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 6 Zile 14 Ore
16U10 Masc: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 6 Zile 14 Ore
17U16 Masc: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 6 Zile 14 Ore
18U12 Masc: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 6 Zile 14 Ore
19I Torneo Institucional Anastasio Alfaro 10 Zile 16 Ore
20I Torneo Institucional Anastasio Alfaro (C) 10 Zile 16 Ore
21Regional San José Central B Abierto 14 Zile 17 Ore
22Regional San José Central E Abierto 14 Zile 17 Ore
23Regional San José Central B Femenino 14 Zile 17 Ore
24Regional San José Central D Abierto 14 Zile 17 Ore
25Regional San José Central C Abierto 14 Zile 17 Ore
26Regional San José Central A Femenino 14 Zile 17 Ore
27Regional San José Central A Abierto 14 Zile 17 Ore
28I Fecha: Clasificatorio del Campeonato Nacional ADAES 2022 15 Zile 18 Ore
29Regional San José Central C Femenino 15 Zile 19 Ore
30Torneo Nacional Clasificatorio 2da División Montes de Oca 19 Zile 13 Ore
31Torneo Nacional Clasificatorio 3ra División Montes de Oca 19 Zile 13 Ore
32Torneo Nacional Clasificatorio 4ta División Montes de Oca 19 Zile 13 Ore
33I Chess With Coco Invitational 23 Zile 8 Ore
34Juegos Distritales Escazú 2022 - Open 26 Zile 7 Ore
35Juegos Distritales Escazú 2022 - U14 26 Zile 7 Ore
36Torneo Universitario de Ajedrez Femenino CONARE 2022 27 Zile 11 Ore
37Torneo Universitario de Ajedrez Masculino CONARE 2022 27 Zile 11 Ore
38JDETurrialba - ASOEDUFI B Abierto 32 Zile 15 Ore
39JDR Turrialba - ASOEDUFI A Abierto 32 Zile 15 Ore
40JDETurrialba - ASOEDUFI A Femenino 32 Zile 16 Ore
41JDETurrialba - ASOEDUFI B Abierto (Equipos) 32 Zile 17 Ore
42JDETurrialba - ASOEDUFI A Abierto (Equipos) 32 Zile 17 Ore
43Categoría D - Regional Penínsular 35 Zile 14 Ore
44Categoría B - Regional Penínsular 35 Zile 14 Ore
45Categoría A - Regional Penínsular 35 Zile 14 Ore
46Categoría C - Regional Peninsular 35 Zile 14 Ore
47JDETurrialba - ASOEDUFI D Femenino 35 Zile 17 Ore
48JDE Turrialba - ASOEDUFI D Abierto Equipos 35 Zile 17 Ore
49JDE Turrialba - ASOEDUFI C Abierto Equipos 35 Zile 17 Ore
50JDETurrialba - ASOEDUFI D Abierto 35 Zile 17 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use