Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Colombia (COL)

Flag COL
Nr.TurneuUltima actualizare
1III IRT Clasico Escuela de Futuros Maestros 2023 Sub 1600 3 Ore 46 Min.
2III IRT Clasico Escuela de Futuros Maestros 2023 Sub 2200 3 Ore 46 Min.
3Departamental de Cuarta y Novatos Antioquia 2023 4 Ore 42 Min.
4IRT Rapido Batalla de Mentes Expofitness Medellin 2023 14 Ore 59 Min.
5IRT Blitz Batalla de Mentes Expofitness Medellin 2023 15 Ore
62 TORNEO ACTIVO CAPABLANCA JAMUNDI FESTIVAL SUB 14 3 Zile 6 Ore
7Campeonato Municipal - Copa de Ajedrez Chicaquicha Activo 2023 3 Zile 7 Ore
8I IRT Blitz Escuela de Futuros Maestros 2023 3 Zile 10 Ore
91 er Torneo Barrio La PONDEROSA Bogotá 3 Zile 11 Ore
10FESTIVAL REGIONAL DE AJEDREZ QUINTAL 2023 F5 Abs 3 Zile 11 Ore
11FESTIVAL REGIONAL DE AJEDREZ QUINTAL 2023 F5 Sub 12 3 Zile 12 Ore
12FESTIVAL REGIONAL DE AJEDREZ QUINTAL 2023 F5 Sub 10 3 Zile 12 Ore
13Activo Café La Ceiba, Armenia 3 Zile 12 Ore
14FESTIVAL REGIONAL DE AJEDREZ QUINTAL 2023 F5 Sub 6 y 8 3 Zile 13 Ore
15Torneo Rapido Liajesan febrero 2023 4 Zile 5 Ore
16Campeonato Municipal Copa de ajedrez Chicaquicha Blitz 2023 4 Zile 5 Ore
17Campeonato Nacional SUB 06 Absoluto 2023 6 Zile 12 Ore
18Campeonato Nacional SUB 06 Femenino 2023 6 Zile 12 Ore
19Campeonato Nacional SUB 12 Absoluto 2023 6 Zile 12 Ore
20Campeonato Nacional SUB 12 Femenino 2023 6 Zile 12 Ore
21TORNEO EL ALFIL AJEDREZ AL PARQUE PRESENCIAL 29-01-2023 9 Zile 19 Ore
22IRT Abierto Blitz "In Memoriam Carlos Julio Florez" 10 Zile 9 Ore
23Bienvenida 2023 Matrix-Mentes-Brillantes 10 Zile 12 Ore
24FESTIVAL DE AJEDREZ DE SABANALARGA 2023 10 Zile 17 Ore
25CLUB FORMANDO TALENTOS 28 DE ENERO 2023 11 Zile 7 Ore
26TORNEO PRESELECCION META JUEGOS NACIONALES - BLITZ SUB 18 MASCULINO 11 Zile 8 Ore
27TORNEO PRESELECCION META JUEGOS NACIONALES - RAPIDAS SUB 18 MASCULINO 11 Zile 11 Ore
28Senior Master REcordando a Edison Murillo Mosquera 11 Zile 13 Ore
29TORNEO PRESELECCION META JUEGOS NACIONALES SUB 18 MASCULINO 11 Zile 13 Ore
30FESTIVAL DE AJEDREZ DE SABANALARGA 2023 12 Zile 10 Ore
31Torneo Navideño de Ajedrez Rey Matón 2022 - Rápido. 13 Zile 13 Ore
32II IRT Clasico Escuela de Futuros Maestros 2023 Grupo B 17 Zile 5 Ore
33II IRT Clasico Escuela de Futuros Maestros 2023 Grupo A 17 Zile 8 Ore
34Seleccion Santander a JN2023 Absoluto Ajedrez Rapido 17 Zile 13 Ore
35TORNEO ACTIVO CLUB LAS TORRES TOLIMA 18 Zile 7 Ore
36Seleccion Santander a JN2023 Absoluto Ajedrez Clasico 18 Zile 14 Ore
371er Torneo Infantil de Ajedrez Centro Local de Historia 20 Zile 13 Ore
38I IRT Clasico Escuela de Futuros Maestros 2023 Grupo B 22 Zile 8 Ore
39I IRT Clasico Escuela de Futuros Maestros 2023 Grupo A 24 Zile 7 Ore
401er Abierto Regional de Ajedrez - la tebaida Quindio 24 Zile 8 Ore
41Seleccion Santander a JN2023 Femenino Ajedrez Rapido 24 Zile 14 Ore
42TORNEO LIRA 24 Zile 16 Ore
43CLUB FORMANDO TALENTOS 14 DE ENERO 2023 25 Zile 7 Ore
44Seleccion Santander a JN2023 Femenino Ajedrez Blitz 25 Zile 9 Ore
45Seleccion Santander a JN2023 Absoluto Ajedrez Blitz 25 Zile 9 Ore
46Torneo Sub 11 Femenino Baby Ajedrez 2023 26 Zile 10 Ore
47Torneo Sub 15 Masculino Baby Ajedrez 2023 26 Zile 10 Ore
48Torneo Sub 15 Femenino Baby Ajedrez 2023 26 Zile 10 Ore
49Torneo Sub 13 Femenino Baby Ajedrez 2023 26 Zile 10 Ore
50Torneo Sub 13 Masculino Baby Ajedrez 2023 26 Zile 10 Ore