Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Colombia (COL)

Flag COL
Nr.TurneuUltima actualizare
1Ajedrez Activo Café Salomé Montenegro 8 Ore 19 Min.
2ALMO Friday 01.07.2022 Bucaramanga 8 Ore 42 Min.
3IRT Jorge Aristizabal Primera Categoria 13 Ore 11 Min.
4IRT Rapido Sub 1600 LIAJESAN julio 2022 16 Ore 4 Min.
5IRT Rapido LIAJESAN julio 2022 17 Ore 9 Min.
6IRT Rapido Sub 1800 LIAJESAN julio 2022 17 Ore 9 Min.
72° IRT TORNEO INTERNACIONAL "FESTIVAL COSMICO DE AJEDREZ" 18 Ore 14 Min.
8Campeonato Nacional de Ajedrez Sub-20 Femenino 2022 21 Ore 38 Min.
9Campeonato Nacional de Ajedrez Sub-20 Absoluto 2022 21 Ore 38 Min.
10IRT Sub-2000 Fiestas de la Cosecha 2022 1 Zile 8 Ore
11ITT Fiestas de la Cosecha 2022 1 Zile 8 Ore
12U-20 Pan-American Chess Championship Female 2022 1 Zile 8 Ore
13U-20 Pan-American Chess Championship Absolute 2022 1 Zile 8 Ore
14IRT Deptal Caldas Masculino Rapido 1 Zile 17 Ore
15IRT Deptal Caldas Femenino Rapido 1 Zile 17 Ore
16Torneo Blitz In Memoriam Javier Vidal 1 Zile 19 Ore
17IRT Deptal Caldas Femenino Blitz 1 Zile 21 Ore
18IRT Deptal Caldas Masculino Blitz 1 Zile 21 Ore
19Sub 15 Talentos Internacional Feria de las Flores Medellin 2022 2 Zile 18 Ore
20Sub 13 Talentos Internacional Feria de las Flores Medellin 2022 2 Zile 18 Ore
21Sub 11 Talentos Internacional Feria de las Flores Medellin 2022 2 Zile 18 Ore
22Sub 9 Talentos Internacional Feria de las Flores Medellin 2022 2 Zile 18 Ore
23Aficionados Internacional Feria de las Flores Medellin 2022 2 Zile 18 Ore
24IRT Internacional Feria de las Flores Medellin 2022 2 Zile 18 Ore
25Entrenamiento UTP 3 Zile 13 Ore
26IRT El Tablazo Clásico Sub-2000 3 Zile 20 Ore
27ITT El Tablazo 3 Zile 20 Ore
28Segundo IRT Blitz El Tablazo Abierto 4 Zile 8 Ore
29Fase FINAL COPA UDI Sub 18 Estudiantil 4 Zile 11 Ore
30II Selectivo JJNN Boyaca 2022 4 Zile 14 Ore
31II Selectivo JJNN Boyaca 2022 4 Zile 19 Ore
32IRT Departamental Rapido Narino 2022 4 Zile 22 Ore
33Juegos Cootradecun Masculino 2022 5 Zile
34II Selectivo JJNN Boyaca 2022 5 Zile 11 Ore
35Torneo In Memoriam Oscar Maldonado Calderon 5 Zile 12 Ore
36Talentos - El Tablazo Sub-1600 y sub18 5 Zile 13 Ore
37Departamental Infantil Rapido Potosi 2022 - Sub 12 5 Zile 14 Ore
38Departamental Juvenil Rapido Potosi 2022 - Sub 16 5 Zile 14 Ore
39II Selectivo JJNN Boyaca 2022 5 Zile 14 Ore
40Torneo Ajedrez Rapido Club Centro de Ajedrez Barranquilla 5 Zile 14 Ore
411ER TORNEO ACTIVO CAPABLANCA JAMUNDI sub 2100 5 Zile 14 Ore
421ER TORNEO ACTIVO CAPABLANCA JAMUNDI INFANTIL 5 Zile 15 Ore
43II Selectivo JJNN Boyaca 2022 5 Zile 18 Ore
44Juegos Cootradecun Femenino 2022 5 Zile 18 Ore
45Copa UDI Estudiantil Sub 18de Ajedrez Eliminatoria 3 AMBucaramanga (Junio 25,26) 5 Zile 19 Ore
46Blitz Abierto - Soacha Centro Comercial UNISUR Multioportunidades Abierto - 1a. Ronda 3 pm 5 Zile 19 Ore
47Soacha Centro Comercial UNISUR Multioportunidades Categoria SUB-1800 5 Zile 20 Ore
48Soacha Centro Comercial UNISUR Multioportunidades Categoria SUB-12 5 Zile 20 Ore
49Soacha Centro Comercial UNISUR Multioportunidades Categoria SUB-2100 5 Zile 20 Ore
50II Selectivo JJNN Boyaca 2022 6 Zile 10 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use