Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Catalonia (CAT)

Flag CAT
Nr.TurneuUltima actualizare
1VI OBERT ACTIU D'ESCACS "CIUTAT D'AMPOSTA" Memorial Joan Machado (288483) 4 Ore 16 Min.
2FINAL A 8 DE LA LLIGA SUB 12 2022 5 Ore 42 Min.
3XVIII Obert Escacs Actius - Vila de Santa Coloma de Queralt (287809) 6 Ore 3 Min.
4I Memorial Enric Farré (286789-286793-286798) 7 Ore 36 Min.
516è Torneig obert d’escacs actius BICOLOR 8 Ore 14 Min.
6VII Torneig Obert Escacs Actius E.Escac Mat Martorell 282771 Circuit Catala 8 Ore 33 Min.
7Interempresas 2022 8 Ore 56 Min.
8Obert Escacs Primavera de Vic 2022 (289015) 9 Ore 16 Min.
9II Llinars International Chess Open 2022 (288937) 11 Ore 18 Min.
10XVI Open Ciutat de Sant Adria 2022 11 Ore 20 Min.
11II Tancats de Primavera de Figueres - Grup A 14 Ore 9 Min.
12XXII Open Internacional Escacs de Torredembarra 14 Ore 43 Min.
13Campionat de Catalunya Veterans 2022 Mes 50 286719 14 Ore 52 Min.
14II Tancats de Primavera de Figueres - Grup C 15 Ore 26 Min.
15XLI Campionat per equips - Festa major Mollerussa 2022 (ID FCE 4121) 15 Ore 27 Min.
16II Tancats de Primavera de Figueres - Grup B 15 Ore 50 Min.
17II Tancats de Primavera de Figueres - Grup D 17 Ore 38 Min.
1840a OLIMPÍADA ESCOLAR DE REUS - ESCACS BENJAMI (2012-13) E.I. PI DEL BURGAR C/. Josep Vidal i Llecha,1 REUS 18 Ore 39 Min.
19XI OBERT CIUTAT DE L'HOSPITALET-JAKE MEM.PONCE 289985-289986 1 Zile 5 Ore
20MEMORIAL CALBET-2022 GRUP B 1 Zile 6 Ore
21MEMORIAL CALBET-2022 GRUP A 1 Zile 6 Ore
22XXII Obert Internacional Foment Martinenc Grup C - VII Memorial Josep Paredes 1 Zile 7 Ore
23XXII Obert Internacional Foment Martinenc Grup B - VII Memorial Josep Paredes 1 Zile 7 Ore
24XXII Obert Internacional Foment Martinenc Grup A - VII Memorial Josep Paredes 1 Zile 7 Ore
25IV Obert de Tarragona Terres del Sud 2022 (286995) 1 Zile 7 Ore
26TORNEIG INTERNACIONAL ESCACS ACTIU DE BAGA "CAL BATISTA" (281659) 1 Zile 10 Ore
27IX Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP GROC 1 Zile 10 Ore
28IX Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP GROC Off 1 Zile 10 Ore
29IX Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP VERD Off 1 Zile 10 Ore
30IX Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP BLAU OFF 1 Zile 10 Ore
31IX Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP VERD 1 Zile 10 Ore
32IX Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP BLAU 1 Zile 10 Ore
33XXIV MEMORIAL IGOR H. FLOREZ 1 Zile 12 Ore
34Tancats de Primavera Escacs Comtal Club 2022 Grup MC. id- 286668 Grup MC 1 Zile 14 Ore
351er. Torneig ràpides Sant Ramon 1 Zile 14 Ore
36Tancats de Primavera Escacs Comtal Club 2022 Grup MC. id- 286667 Grup B 1 Zile 15 Ore
37XVIII Torneig Actiu Sant Martí 2022 1 Zile 15 Ore
38Torneig de ràpides Festa Major de Bellcaire 2022 1 Zile 15 Ore
39XXII Obert Internacional Sant Martí 2022 Grup B (event code 283602) 1 Zile 15 Ore
40XXII Obert Internacional Sant Martí 2022 Grup A (event code 283601) 1 Zile 15 Ore
41Obert Internacional Sant Adria de Besos, Grup "A"286581 1 Zile 15 Ore
42IV Obert Internacional Sant Adria de Besos, Grup "B" 286582 1 Zile 15 Ore
43Obert Internacional Ciutat de Badalona Memorial M Castella Grup B 289986 1 Zile 15 Ore
44Obert Internacional Ciutat de Badalona Memorial M Castella Grup A 289985 1 Zile 16 Ore
45Torneig Inauguració Escola d'Escacs Anatoly Karpov 1 Zile 16 Ore
46XII Memorial Josep Lorente 2 Zile 6 Ore
471er Obert Tres Peons U1700 2 Zile 6 Ore
48XIII Obert de Primavera La Lira 2022 (287764-287765-287768) 3 Zile 4 Ore
49V Obert Escacs Baix Ter IRT SUB 2200 3 Zile 13 Ore
50Torneig Inauguració Escola d'Escacs Anatoly Karpov 3 Zile 14 Ore
Advertisement
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use