Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Catalonia (CAT)

Flag CAT
Nr.TurneuUltima actualizare
13ª Jornada Circuit EnroCA'T 2021 - Torregrossa 3 Ore 25 Min.
2IX Torneig Nadalenc Solidari Senior Grup B 3 Ore 35 Min.
3IX Torneig Nadalenc Solidari Canalla Grup A 3 Ore 40 Min.
4I ACTIU INTERNACIONAL CIUTAT DEL PRAT 4 Ore 54 Min.
5V Obert Ciutat Amposta Memorial Joan Machado code 271909 5 Ore 44 Min.
6Decennals + 1 Valls (274270) 5 Ore 47 Min.
7IV Obert Escacs Baix Ter IRT SUB 2200 (271547) 6 Ore 39 Min.
8Sub12-Gerunda 7 Ore 50 Min.
9Obert Escacs de Canovelles Cap Any 2022 (271549) 10 Ore 21 Min.
10IX CIRCUIT DE PARTIDES BLITZ D'HIVERN 2021 DEL CLUB D’ESCACS TRES PEONS 2on Torneig 1 Zile 4 Ore
11IX CIRCUIT DE PARTIDES BLITZ D'HIVERN 2021 DEL CLUB D’ESCACS TRES PEONS 1er Torneig 1 Zile 4 Ore
12Torneig de Nadal 2021 1 Zile 6 Ore
13SOCIAL LLIGA 2022 - EEBCN 1 Zile 14 Ore
14Torneig Infantil de la Marató de TV3 - Grup NO FEDERATS - 9/1/2022 2 Zile 5 Ore
15I TORNEO BLITZ NAVIDAD PEON NEGRO 2 Zile 5 Ore
16Torneig Infantil de la Marató de TV3 - Grup FEDERATS - 9/1/2022 2 Zile 5 Ore
17XI Nadalenc Gerunda 2 Zile 12 Ore
18XI Obert de Nadal Ciutat de Figueres 2022 3 Zile 5 Ore
19Festival Escacs Calldetenes 2021 - Tancat (272492) 4 Zile 5 Ore
20VI Torneig Infantil d'Escacs Solidari Ciutat Cooperativa-Molí Nou -- Sub 16 4 Zile 7 Ore
21VI Torneig Infantil d'Escacs Solidari Ciutat Cooperativa-Molí Nou -- Sub 12 4 Zile 7 Ore
22VI Torneig Infantil d'Escacs Solidari Ciutat Cooperativa-Molí Nou -- Sub 8 4 Zile 7 Ore
23VI Torneig Infantil d'Escacs Solidari Ciutat Cooperativa-Molí Nou -- Sub 10 4 Zile 7 Ore
24TERRITORIAL ABSOLUT DE GIRONA 2021 (267045) 4 Zile 12 Ore
25Festival Escacs Calldetenes 2021 - Obert (272493) 5 Zile 3 Ore
26XLIII Open Internacional Barbera del Valles "B" 5 Zile 4 Ore
27VI Obert d'escacs actius Memorial Jesús Martín 5 Zile 6 Ore
28Social Tres Peons 2022 (272500) 5 Zile 6 Ore
29Sub10 6 Zile 7 Ore
30Sub12 6 Zile 7 Ore
31II Open Fortia 6 Zile 7 Ore
32Torneig Escolar Riudoms 2021 6 Zile 7 Ore
33Territorial Absolut Lleida 2021 - Grup II (274271) 6 Zile 13 Ore
34Territorial Absolut Lleida 2021 - Grup I (267536) 6 Zile 14 Ore
35TOTS ELS NENS JUGUEM !!! PONTS SUB8 6 Zile 19 Ore
36XXXII Social Cornella C.E. 2021 Semi Standard 7 Zile 3 Ore
37Individual Tarragona Absolut 2021 Grup B (268217) 7 Zile 5 Ore
38Individual Tarragona Absolut 2021 Grup A (268216) 7 Zile 7 Ore
39Tancats tardor Cerdanyola V 2021 grup B (268227) 7 Zile 7 Ore
40PRIMER CAMPIONAT ESCOLA D'ESCAC DE BARCELONA GRUP DIMECRES 7 Zile 7 Ore
41Tancats tardor Cerdanyola V 2021 grup D 7 Zile 7 Ore
42Tancats tardor Cerdanyola V 2021 grup C 7 Zile 7 Ore
43Individual Tarragona Absolut 2021 Grup C (268218) 7 Zile 7 Ore
44PRIMER CAMPIONAT ESCOLA L'ARENAL DE LLEVANT 7 Zile 7 Ore
45PRIMER CAMPIONAT ESCOLA LLORERS BARCELONA 7 Zile 7 Ore
46PRIMER CAMPIONAT ESCOLA D'ESCACS GRUP DIMARTS MANU 7 Zile 7 Ore
47PRIMER CAMPIONAT ESCOLA CORAZONISTAS GRUP 1 7 Zile 7 Ore
48TOTS ELS NENS JUGUEM !!! PONTS 7 Zile 7 Ore
49PRIMER CAMPIONAT ESCOLA CORAZONISTAS GRUP 2 7 Zile 7 Ore
50PRIMER CAMPIONAT ESCOLA AURO 7 Zile 8 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use