Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
Nr.TurneuUltima actualizare
1National Cup VIII Memorial Stoyan Ivanov Rapid - Shumen 30-31.07.2021 7 Minute
2Първи детски шахматен турнир "Георги Раковски" Котел, 2 юли 2022 36 Minute
3FIRST INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL "GEORGI RAKOVSKI" BLITZ KOTEL 2 July 2022 48 Minute
4FIRST INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL "GEORGI RAKOVSKI" < 2400 KOTEL 1 - 5 July 2022 1 Ore 15 Min.
5Открит турнир по ускорен шахмат "Купа Плевен" - 16-17.07.2022 3 Ore 33 Min.
6CSKA chess championship 2022 Sofia, 16-17.07.2022 17 Ore 24 Min.
7TETEVEN KIDS, Teteven, 05-07.08.2022 / Тримата мускетари 20 Ore 47 Min.
844th OPEN, G. TRINGOV MEMORIAL, 14-22.08.2022 21 Ore 34 Min.
92-nd kids tournament The world is chess B 17.07.2022, Kazanlak 1 Zile 17 Ore
102-nd kids tournament The world is chess A 17.07.2022, Kazanlak 1 Zile 17 Ore
11Shahdom Ovanezov, 30/06/2022 1 Zile 17 Ore
12Primorsko open 2022 A tournament/Приморско опен А турнир, 13-21.09.2022 1 Zile 17 Ore
13Primorsko open 2022 B tournament/Приморско опен Б турнир, 14-20.09.2022 1 Zile 17 Ore
14Детски шахматен турнир Купа Марина, 30-31.07.2022 1 Zile 17 Ore
15Bulgarian Team Chess Championship Women Albena, 26.06.2022 - 30.06.2022 1 Zile 20 Ore
16Bulgarian Team Chess Championship Men Albena, 26.06.2022 - 30.06.2022 1 Zile 20 Ore
17Bulgarian Team Chess Championship Women Rapid Albena, 25.06.2022 - 26.06.2022 1 Zile 20 Ore
18Bulgarian Team Chess Championship Men Rapid Albena, 25.06.2022 - 26.06.2022 1 Zile 20 Ore
19Bulgarian Team Chess Championship Women Blitz Albena, 25.06.2022 1 Zile 20 Ore
20Bulgarian Team Chess Championship Men Blitz Albena, 25.06.2022 1 Zile 20 Ore
21III Открито първенство на България по шахмат за деца до 12 години 7 - 9 юли 1 Zile 21 Ore
22III Открито първенство на България по шахмат за деца до 10 години 7 - 9 юли 1 Zile 21 Ore
23III Открито първенство на България по шахмат за деца до 8 години 7 - 9 юли 1 Zile 21 Ore
24II Шахматен турнир по блиц за Купата на община "Чавдар" - 23 юли 2022 2 Zile 1 Ore
2536th OPEN TETEVEN, Teteven, 06-12.08.2022 3 Zile 17 Ore
26XIX Международен турнир "Сини камъни" 4 Zile 15 Ore
27XIX Международен турнир "Сини камъни" - Блиц 4 Zile 15 Ore
28Битката за Троян 25-26.06.2022 5 Zile 20 Ore
29Открит турнир по ускорен шах "Рапид Кюлевча" / 26.06.2022 5 Zile 22 Ore
30II-ри турнир по ускорен шахмат „Купа Ботевград” 6 Zile 16 Ore
31International Chess Tournament Albena Cup 7 Zile 4 Ore
32IV Мемориал "Марин Станковски" - 10.09.2022 7 Zile 14 Ore
33IV Мемориал "Марин Станковски" деца - 10.09.2022 7 Zile 14 Ore
34International Chess Tournament Albena Cup 7 Zile 14 Ore
35Ovanezov 8 Zile 16 Ore
36Belogradchik open 9 July 2022 10 Zile 21 Ore
37DIP G10 Standart 2022/06/12-15/ hotel Dobrudzha, zala Atlantik, kk Albena 11 Zile 17 Ore
38Шахматно лято 2022 Б Турнир до 14 години - Шумен - 19.06.2022 12 Zile 23 Ore
39ВТОРИ БЛИЦ-ТУРНИР ЗА КУПА "THE MALL" София, 18 юни 13 Zile 21 Ore
40Шахматно лято 2022 А Турнир до 10 години - Шумен - 18.06.2022 13 Zile 23 Ore
41Шахматен турнир "ШАХ ФЕСТ ГЪРМЕН" - 18.06.2022 г. 13 Zile 23 Ore
42Шахматен турнит - Гърмен - Деца до 14 г. - 18.06.22 г. 14 Zile
43Shah dom Ovanezov, 16.06..2022г. Всеки четвъртък от 18.30ч. до 21.00ч. 15 Zile 17 Ore
44Ropotamo cup 2022/Купа Ропотамо 2022, U2300, 8-15.06.2022 17 Zile
45DIP G8 Standart 2022/06/12-15/ KK Albena hotel Dobrudzha, zala Atlantik 17 Zile 2 Ore
46DIP B10 Standart 2022/06/12-15 KK Albena hotel Dobrudzha, zala Atlantik 17 Zile 2 Ore
47DIP B8 - Standart 2022/06/12-15 KK Albena hotel Dobrudzha, zala Atlantik 17 Zile 2 Ore
48DIP G8 Rapid 2022/06/11 KK Albena hotel Dobrudzha 17 Zile 5 Ore
49Ropotamo blitz, 11.06.2022 20 Zile 15 Ore
50DIP B10 Rapid 2022/06/11/ KK"Albena" hotel Dobrudzha 20 Zile 19 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use