Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
Nr.TurneuUltima actualizare
120 Yanvar Saat 14:30 da Tempo Turnir B Qrup ( II dərəcə və daha aşağı) 11 Ore 7 Min.
220 Yanvar saat 14:30 da Tempo Turnir A Qrup ( I dərəcə və daha yüksək) 11 Ore 11 Min.
3 4N İOEUGİŞM (Nəsimi məktəbi) 1derece yarışı 15-23 yanvar sabah saat 16:30 13 Ore 8 Min.
4Premier şahmat məktəbi 22-23-29-30 Yanvar III dərəcə təsnifat turniri saat 12:00 Turnir yalnız şənbə və bazar günləri keçiriləcəkdir.055-310-31-51 13 Ore 10 Min.
5Premier şahmat məktəbi 22-23-29-30 Yanvar IV dərəcə təsnifat turniri Saat 10:30 Əlaqə nömrələri 055-310-31-51 012-490-42-03 13 Ore 10 Min.
6Premier şahmat məktəbi 22-23-29-30 Yanvar II dərəcə təsnifat turniri saat 13:30 Turnir yalnız şənbə və bazar günləri keçiriləcək.Əlaqə 055-310-31-51 0124904203 13 Ore 10 Min.
720 Yanvar Şəhidlərin xatirəsinə həsr olunmuş Şahmat turniri.Şirvan şəhər UGİŞM-i 15 Ore 38 Min.
8"Şah Klub" Blitz turnir 22.01.2022 (15:00) maksimum reytinq 1700 beynəlxalq 15 Ore 54 Min.
9Naxçıvan Premium turniri - 2 17 Ore 47 Min.
101-8 MARCH 2022 INTERNATIONAL GRAND CHESS TOURNAMENT VUGAR GASHIMOV CHESS ACADEMY (055 927 22 15)(050 353 10 10) 18 Ore 45 Min.
1120 yanvar Şəhidlərin xatirəsinə həsr olunmuş şahmat turniri 21 Ore 1 Min.
12 4№ İOEUGİŞM 20 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş blitz turnir 1 Zile 12 Ore
13Chessland Şahmat Klubu ll Dərəcə Təsnifat Turniri 15,16,22,23 Yanvar(Saat15:30) 1 Zile 14 Ore
14AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 08, 09, 15, 16 YANVAR 2022 TƏSNİFAT YARIŞI II DƏRƏCƏ 14:30 055 540 44 02 1 Zile 15 Ore
15Chess Master Shahmat Klubu 16 Yanvar Tempo yaris 12:00 1 Zile 15 Ore
16Chessland Şahmat Klubu lll Dərəcə Təsnifat Turniri 15,16,22 YANVAR ( Saat 13:00) 1 Zile 17 Ore
17AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 08, 09, 15, 16 YANVAR 2022 TƏSNİFAT YARIŞI III DƏRƏCƏ 12:00 055 540 44 02 1 Zile 18 Ore
18Chessland Şahmat Klubu lV Dərəcə Təsnifat Turniri 15,16,22,Yanvar (Saat 10:00) 1 Zile 20 Ore
19AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 08, 09, 15, 16 YANVAR 2022 TƏSNİFAT YARIŞI IV DƏRƏCƏ 10:00 055 540 44 02 1 Zile 21 Ore
2020 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş turnir A qrupu Gəncə 2 Zile 12 Ore
2120 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş turnir B qrupu Gəncə 2 Zile 12 Ore
2220 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş turnir C qrupu Gəncə 2 Zile 12 Ore
2320 Yanvar Şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş Ucar blits turniri 2 Zile 20 Ore
2431 dekabr dünya azərbaycanlılarının həmrəylik gününə həsr edilmiş Şəmkir birinciliyi 2 Zile 22 Ore
25uggiyghui 3 Zile 15 Ore
26"Happy New Year" Beynəlxalq Reytinqli və Dərəcə normativli 8 Zile 18 Ore
27Chess Master Şahmat Klubu l Dərəcə yarışı Dekabrın 24.25.26-Yanvarln 2.3.4 13 Zile 15 Ore
2831 dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü (A qrupu Gəncə) 18 Zile 14 Ore
2931 dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü (B qrupu Gəncə) 18 Zile 14 Ore
3031 dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü (C qrupu Gəncə) 18 Zile 14 Ore
314N İOEUGİŞM 31 dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi gününə həsr olunmuş dərəcə turniri 2 dərəcə 18 Zile 21 Ore
32 ŞƏKİ. "DİYARŞÜNASLIQ MUZEYİ"-OPEN 19 Zile 7 Ore
33 3 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli f.)Dünya azərbaycanlılarının həmrəylik gününə həsr edilmiş şahmat üzrə III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 24-28.12.21 saat 16:00 19 Zile 20 Ore
343 nömrəli RİOEUGİŞM(Əhmədli f.) "Dünya azərbaycanlılarının həmrəylik gününə həsr olunmuş şahmat üzrə IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 24-28.12.21 saat 15:00 19 Zile 20 Ore
354N İOEUGİŞM 31 dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi gününə həsr olunmuş dərəcə turniri 3 dərəcə sabah 16.00 20 Zile 14 Ore
364N İOEUGİŞM 31 dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi gününə həsr olunmuş dərəcə turniri 4 dərəcə(B) 20 Zile 15 Ore
374N İOEUGİŞM 31 dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi gününə həsr olunmuş dərəcə turniri 4 dərəcə(A) 20 Zile 15 Ore
3831 dekabr dünya Azərbaycanlılarının hgününə həsr edilmiş Şəmkir birinciliyi 21 Zile 23 Ore
39Chess Master Shahmat Klubu 22 Zile 8 Ore
40Chess Master Shahmat Klubu 22 Zile 8 Ore
41"Vəkil Günü"nə həsr olunmuş 2-ci Vəkil şahmat turniri 22 Zile 15 Ore
42Elfim Günəşli II dərəcə turniri 18 dekabr 13:00 (ancaq 6-bazar günləri) 22 Zile 17 Ore
43Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) II dərəcə yarışı 18, 19, 25, 26 dekabr saat 14:00 (Əlaqə:050-272-00-86) 22 Zile 18 Ore
44"Şah Klub" 4-cü dərəcə təsnifat turniri. Bakı Gənclər Mərkəzi 19-25-26 dekabr saat 11:30 22 Zile 20 Ore
453 nömrəli RİOEUGİŞM (Səbail f) "Dünya azəbaycanlılarının həmrəylik günü"nə həsr olunmuş şahmat üzrə IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 23-26.12.21 saat 10:00 22 Zile 22 Ore
46"Azərbaycan Respublikasının Prezidenti cənab İlham Əliyevin 60 illik yubileyi"nə həsr olunmuş turnir (A qrupu Gəncə) 23 Zile 14 Ore
47"Azərbaycan Respublikasının Prezidenti cənab İlham Əliyevin 60 illik yubileyi"nə həsr olunmuş turnir (B qrupu Gəncə) 23 Zile 14 Ore
48"Azərbaycan Respublikasının Prezidenti cənab İlham Əliyevin 60 illik yubileyi"nə həsr olunmuş turnir (C qrupu Gəncə) 23 Zile 14 Ore
49Chessland Şahmat Klubu Yeni İl Turniri 23 Zile 14 Ore
50Elfim Günəşli III dərəcə turniri 18 dekabr 10:00 (ancaq 6-bazar günləri) 23 Zile 18 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use