Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
Nr.TurneuUltima actualizare
1Rating tournament for players with a rating of 1100-1600 / Bahruz Chess Club / / 19.02.2023 10 Ore 4 Min.
26-10 FEVRAL FHN TURNİR 13 Ore 50 Min.
3"Guba Open" U12 Children tournament 06-13 February 2023 14 Ore 19 Min.
4Guba Open tournament 06-13 February 2023 14 Ore 21 Min.
5Qadınlar arasında Azərbaycan çempionatı 2023 14 Ore 37 Min.
619 Fevral Beynəlxalq Reytinqli Rapid turnir saat 15:00 15 Ore 18 Min.
7HİRŞDK-nun Tempo Turniri 10+0. 12.02.2023 saat 15.00-da (070) 880 15 85 15 Ore 45 Min.
8PREMİER SCHOOL OF CHESS 09-10-11-12 Fevral saat 14:00 II Dərəcə yarışı Əlaqə:010 510 31 51, 012 490 42 03 15 Ore 45 Min.
9Chessland Şahmat Klubu lll Dərəcə Təsnifat Turniri 24-26 Fevral 17 Ore 6 Min.
10Chessland Şahmat Klubu lV Dərəcə Təsnifat Turniri 24-26 Fevral 17 Ore 6 Min.
11PREMİER SCHOOL OF CHESS 10-11-12 Fevral saat 16:00 III Dərəcə yarışı Əlaqə:010 510 31 51, 012 490 42 03 20 Ore 24 Min.
12PREMIER SCHOOL OF CHESS 10-11-12 Fevral saat 16:00 IV Dərəcə yarışı Əlaqə:010 510 31 51, 012 490 42 03 20 Ore 33 Min.
131 dərəcə Təsnifat turniri 18-26 fevral 2023 saat 11.00 Wt 050 561-07-63 UpGrade chess təşkilatçılığı ilə RŞK-da keçiriləcək Wt 050 398-83-40 21 Ore 8 Min.
14Chess Master Shahmat Klubu 10-16 Fevral l Derece Turniri Nerimanov Filiali 0703808487 1 Zile 10 Ore
15H.Əliyev ilinə həsr olunmuş Ucar Blits Turniri 04.02.2023 1 Zile 23 Ore
16Chess Master Şahmat Klubu ll Derece Turniri 17-19 Fevral Nerimanov 0703808487 2 Zile 12 Ore
17Chess Master Şahmat Klubu lll Derece Turniri 17-19 Fevral Nerimanov 0703808487 2 Zile 12 Ore
18Chess Master Şahmat Klubu lV dərəcə turniri 17-19 Fevral Nərimanov 0703808487 2 Zile 12 Ore
192015-ci il təvəllüdlü və daha kiçik yaşlı oğlanlar arasında ( dərəcə normativli) Bakı şəhər birinciliyinin seçmə mərhələsi 2 Zile 17 Ore
20Ümummilli Lider H. Əliyevin anadan olmasının 100 illiyinə həsr olunmuş Şahmat turniri-Sumqayıt ( 9-10.02.2023) 2 Zile 19 Ore
21Rating tournament for players with a rating of 1100-1600 / Bahruz Chess Club / 3 Zile 12 Ore
22Şahmat üzrə məktəblilər arası Beyləqan Rayon Liqaları - A liqası 3 Zile 18 Ore
23Şahmat üzrə məktəblilər arası Beyləqan Rayon Liqaları - B liqası 3 Zile 18 Ore
24Şahmat üzrə məktəblilər arası Beyləqan Rayon Liqaları - C liqası 3 Zile 18 Ore
25Şahmat üzrə məktəblilər arası Beyləqan Rayon Liqaları - D liqası 3 Zile 18 Ore
26Şahmat üzrə məktəblilər arası Beyləqan Rayon Liqaları - E liqası 3 Zile 18 Ore
27Şahmat üzrə məktəblilər arası Beyləqan Rayon Liqaları - F liqası 3 Zile 18 Ore
28Şahmat üzrə məktəblilər arası Beyləqan Rayon Liqaları - G liqası 3 Zile 18 Ore
29Şahmat üzrə məktəblilər arası Beyləqan Rayon Liqaları - H liqası 3 Zile 18 Ore
30TEMPO 04 fevral 2023 RŞK saat 14.30 4 Zile 14 Ore
31Tempoturnir-Sumqayıt-4.02.2023 4 Zile 17 Ore
32Chess Club tempo turnir daxili 4 Zile 17 Ore
332013-2014-ci il təvəllüdlü oğlanlar arasında ( dərəcə normativli ) Bakı birinciliyinin seçmə mərhələsi 4 Zile 17 Ore
342 fevral Gənclər gününə həsr edilmiş blits turnir 4 Zile 19 Ore
35PREMIER SCHOOL OF CHESS Rapid Turnir 3 Fevral 15:00 ƏLAQƏ: 012 490 42 03, 010 510 31 51 5 Zile 15 Ore
36Turnir 5 Zile 18 Ore
37PREMİER SCHOOL OF CHESS Blitz turniri 4 Fevral 10:30 ƏLAQƏ: 012 490 42 03, 010 510 31 51 6 Zile 15 Ore
38PREMIER SCHOOL OF CHESS Kənd Təsərrüfatı işçilərinin Şahmat turniri 1-2 fevral saat 11:00 Əlaqə:010 510 31 51 ,012 490 42 03 6 Zile 20 Ore
39Azərbaycan çempionatının seçmə (zona) yarışları, O16 6 Zile 20 Ore
40PREMIER SCHOOL OF CHESS Kənd Təsərrüfatı işçilərinin Dama turniri 1-2 fevral saat 11:00 Əlaqə:010 510 31 51 ,012490 42 03 6 Zile 20 Ore
41Azərbaycan çempionatının seçmə (zona) yarışları, O12 6 Zile 20 Ore
42Azərbaycan çempionatının seçmə (zona) yarışları, O14 6 Zile 20 Ore
43Azərbaycan çempionatının seçmə (zona) yarışları, G12 6 Zile 20 Ore
44Azərbaycan çempionatının seçmə (zona) yarışları, G16 6 Zile 20 Ore
45Azərbaycan çempionatının seçmə (zona) yarışları, G14 6 Zile 21 Ore
46Azərbaycan çempionatının seçmə (zona) yarışları, G10 6 Zile 21 Ore
47Azərbaycan çempionatının seçmə (zona) yarışları, O10 6 Zile 21 Ore
48Azərbaycan çempionatının seçmə (zona) yarışları, G08 6 Zile 22 Ore
49Azərbaycan çempionatının seçmə (zona) yarışları, O08 6 Zile 22 Ore
50Blits turnir - Mingəçevir-2023 7 Zile 16 Ore