Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Armenia (ARM)

Flag ARM
Nr.TurneuUltima actualizare
1GYUMRI WINTER 2022 International RatingTournament 12 Ore 20 Min.
277th Armenian Women's Ch. The Highest League 13 Ore 7 Min.
382nd Armenian Ch. The Highest League 13 Ore 30 Min.
4Լոռու մարզի կիսաեզրափակիչ առաջնություն 15 Ore 44 Min.
54-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Շ Տ մ/դ 16 Ore 2 Min.
6A.Margaryan 12th Memorial - RR/IM 17 Ore 38 Min.
7A.Margaryan 12th Memorial - RR/GM 17 Ore 57 Min.
8Կայծակնային մրցաշար 1 Zile 17 Ore
9A.Margaryan 12th Memorial- A1 U18 1 Zile 17 Ore
10A.Margaryan 12th Memorial- A2 U14 1 Zile 17 Ore
11A.Margaryan 12th Memorial- A3 U12 1 Zile 17 Ore
12A.Margaryan 12th Memorial- G-U12 1 Zile 18 Ore
13A.Margaryan 12th Memorial- A4 U10 1 Zile 19 Ore
14A.Margaryan 12th Memorial- A5 U08 1 Zile 19 Ore
15Բլից մրցաշար 1 Zile 22 Ore
16Բլից մրցաշար 1 Zile 22 Ore
17A.Margaryan 12th Memorial - Blitz 8 Zile 19 Ore
18Եղեգնաձորի 4-րդ որակավորման մրցաշար 10 Zile 19 Ore
193-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Վարդենիս/ 11 Zile 13 Ore
20Շախմատի ակադեմիայի Շիրակի մարզի Մարալիկ համայնքի որակավորման մրցաշար 18 Zile 10 Ore
21Շախմատի ակադեմիայի Շիրակի մարզի Ազատան համայնքի որակավորման մրցաշար 18 Zile 10 Ore
22Ամանորյա Մրցաշար Շ Տ 19 Zile 18 Ore
233-րդ կարգի որակավորման մրցաշար,Չարենցավան 20 Zile 14 Ore
24Ամանորյա Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 2010-2011թթ. 20 Zile 16 Ore
25Ամանորյան Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 2012, 2013թթ. 20 Zile 17 Ore
26Ամանորյա Փառատոն/ Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 2014, 2015, 2016թթ 20 Zile 17 Ore
27Ամանորյա Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց Արագ շախմատ 20 Zile 19 Ore
28Ամանորյա Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց Աղջիկներ 20 Zile 19 Ore
294-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Նոր Հաճն 20 Zile 20 Ore
30Գորիսի մարզադպրոց.ստուգարքային մրցաշար.4-րդ խումբ 21 Zile 14 Ore
31Արագ շախմատի մրցաշար-Նոր Նորք 21 Zile 16 Ore
32Ամանորյա կայծակնային մրցաշար - Ա 22 Zile 15 Ore
33ՆՀՏ - 3- րդ կարգի որակավորման մրցաշար / Բ խումբ 22 Zile 16 Ore
34Ամանորյա կայծակնային մրցաշար - Բ 22 Zile 19 Ore
35Հայաստանի արագ շախ.առաջ. կիսաեզրափակիչ մրց. 23 Zile 16 Ore
36Ավանի Բաց մրցաշար 23 Zile 19 Ore
374-րդ կարգ Աջափնյակ 16.12.2021թ.Բ.խումբ 23 Zile 20 Ore
38ՆՀՏ - 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / Ա խումբ 23 Zile 21 Ore
394-րդ կարգ Աջափնյակ 16.12.2021թ.Ա խումբ 23 Zile 22 Ore
40Chess Academy Cup 2021 - VI Stage 24 Zile 16 Ore
41T. Petrosyan Chess House Ch. Final 25 Zile 13 Ore
424-րդ կարգի որակավորան մրցաշար 16։00-Նոր Նորք 25 Zile 15 Ore
434-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(մինչև 8տ․) 14։30-Նոր Նորք 25 Zile 15 Ore
444-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Էրեբունի/ 15։00 25 Zile 15 Ore
454-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Էրեբունի/ 16։30 25 Zile 15 Ore
46Լոռու մարզի 1/4 առաջնություն 25 Zile 15 Ore
472-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Զեյթուն ՇՄՄ) 25 Zile 16 Ore
48 Գավառի 3-րդ կարգի մրցումներ 15.12.2021թ-21.12.2021թ 26 Zile 12 Ore
49Winter 2021 - International Rating Tournament 26 Zile 13 Ore
50Մարզադպրոցի առաջնություն եզրափակիչ - Նուբարաշեն ՇՄՄ 26 Zile 14 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use