Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Armenia (ARM)

Flag ARM
Nr.TurneuUltima actualizare
1ՀՀ Զինված ուժերում Սյունիքի մարզի շախմատի թիմային առաջնություն 14 Ore 46 Min.
2Ստուգարքային մրցաշար. 1-ին խումբ. Գորիս շ/դ 15 Ore 39 Min.
32-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/Էրեբունի/ 15 Ore 49 Min.
43-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Էրեբունի/ 15 Ore 50 Min.
5ԴԱՎԹԱՇԵՆ. 1/4 ԵԶՐԱՓԱԿԻՉ. (01.02 - 10.02.2023 թ.) 15 Ore 54 Min.
61-ին կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 16 Ore 4 Min.
72-րդ կարգ 07.02-16.02.2023թ.Աջափնյակ 16 Ore 20 Min.
8Երկրորդ կարգի մրցաշար Շ Տ 16 Ore 34 Min.
9Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - C խումբ 16 Ore 39 Min.
10Որակավորման մրցաշար երրորդ կարգայիններ 16 Ore 47 Min.
113-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ 17 Ore 6 Min.
124-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 17 Ore 21 Min.
13Որակավորման մրցաշար/ք.Գյումրի Մինչև 12 տարեկան IV կարգայիններ 17 Ore 32 Min.
142-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 17 Ore 32 Min.
154-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կապան (Դ․Համբարձումյանի անվան Մ․Մ) 17 Ore 39 Min.
16Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - B խումբ 18 Ore 1 Min.
17Զեյթուն ՇՄՄ-ի առաջնության 1/4 եզրափակիչ մրցաշար 18 Ore 40 Min.
184-րդ կարգի մրցաշար Նորք-Մարաշ 18 Ore 47 Min.
19Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - A խումբ 18 Ore 58 Min.
20Սուրենավանի միջն. դպրոցի առաջնություն 21 Ore 6 Min.
214-րդ կարգի որակավորման մրցաշար․Մեղրիի համայնք 1 Zile 13 Ore
22Ստուգարքային մրցաշար. 4-րդ խումբ. Գորիս շ/դ 1 Zile 14 Ore
23Դ․ Համբարձումյանի անվան մանկ․ մարզադպ․ 4-րդ կարգի մրցաշար (Կապան) 1 Zile 18 Ore
244-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ - մինչև 8տ. 1 Zile 20 Ore
25Հայոց բանակին նվիրված 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 1 Zile 23 Ore
264-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. Գորիս շ/դ 2 Zile 15 Ore
27Նորք-Մարաշ 4-րդ կարգի մրցաշար 2 Zile 16 Ore
284-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ - առանց սահմ. 2 Zile 17 Ore
294-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Շ.Տ. 2 Zile 17 Ore
304-րդ կարգի մրցաշար Նորք-Մարաշ 2 Zile 18 Ore
31Banak 2 Zile 20 Ore
32Happy Birthday Maria! 3 Zile 16 Ore
33Դիլիջանի Շախմատի ակումբ Սիրողական մրցաշար 4 Zile 16 Ore
34Կայծակնային մրցածար նվիրված հայկական բանակի օրվան 4 Zile 20 Ore
353-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ Քաջարանի մասնաճյուղ 5 Zile 19 Ore
36Արաբկիրի ՇՄՄ-ի 1/2 եզրափակիչ մրցաշար 6 Zile 17 Ore
373-րդ կարգ 23.01-31.01.2023թ Աջափնյակ 8 Zile 17 Ore
38Henrik Kasparyan Memorial, A - Open, +37496084084 8 Zile 17 Ore
391-ին կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 9 Zile 15 Ore
40Չարենցավան.Հայոց բանակի օրվան նվիրված մրցաշար 10 Zile 16 Ore
41Հենրիկ Գասպարյանի հուշամրցաշար, B խումբ - մինչև 12տ, +37496084084 10 Zile 19 Ore
42Հենրիկ Գասպարյանի հուշամրցաշար, C խումբ մինչև 10տ, +37496084084 10 Zile 19 Ore
43Հենրիկ Գասպարյանի հուշամրցաշար D խումբ - մինչև 8տ, +37496084084 10 Zile 22 Ore
444-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Նոր Հաճն 10 Zile 22 Ore
45Կայծակնային շախմատի մրցաշար Տավուշ / Աչաջուր - Խումբ A 11 Zile 13 Ore
46Կայծակնային շախմատի մրցաշար Տավուշ/Աչաջուր - Խումբ B 11 Zile 13 Ore
47Բանակ 23 11 Zile 16 Ore
48Հայոց բանակի 31-ամյակին նվիրված արագ շախմատի մրցաշար․Մեղրիի համայնք 11 Zile 16 Ore
49Բանակի օրվան նվիրված պատանեկան շախմատային մրցաշար(Ստեփանավան) 13 Zile 14 Ore
50Բանակի օրվան նվիրված միջդպրոցական մրցաշար-Նոր Նորք 13 Zile 16 Ore