Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Netherlands Antilles (AHO)

Flag AHO
Nr.TurneuUltima actualizare
1Кубок Алтайского края по быстрым шахматам, 4 этап 41 Zile 1 Ore
2OKYANUS KOLEJİ BEYAZ AT İLK OKUL KATEGORİSİ SATRANÇ TURNUVASI 47 Zile 16 Ore
3OKYANUS KOLEJİ BEYAZ AT İLK OKUL KATEGORİSİ SATRANÇ TURNUVASI 47 Zile 17 Ore
4Турнир по быстрым шахматам "Chess Cool" 69 Zile 21 Ore
5PREPARATORIO 8 OCTUBRE JUVENILES 266 Zile 15 Ore
6ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 2-го розряду 281 Zile 17 Ore
7ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 3-го розряду 281 Zile 17 Ore
8 Campeonato 114 aniversario de Requena "Alicia Maria Inmaculada Lozano Torres" Oraganiza: Club de Ajedrez Requena Chess 314 Zile 6 Ore
9ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 1-го розряду 404 Zile 23 Ore
10ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 2-го розряду 410 Zile 1 Ore
11... 438 Zile 15 Ore
12Chess Challenge 3 チャレンジ 509 Zile 6 Ore
13Chess Challenge 3 チャレンジ 509 Zile 6 Ore
14Chess Challenge 3 チャレンジ 509 Zile 6 Ore
15Chess Challenge 3 チャレンジ 509 Zile 6 Ore
16Chess Challenge 3 チャレンジ 509 Zile 6 Ore
172do PRE IRT ONLINE ESCOLAR JUVENIL QUEDATE EN CASA MEJORANDO TU AJEDREZ 809 Zile 10 Ore
181er PRE IRT ONLINE ESCOLAR JUVENIL QUEDATE EN CASA MEJORANDO TU AJEDREZ 811 Zile 9 Ore
19Schülerliga Waizenkirchen 2020 U8 847 Zile 13 Ore
20ESCUELA CUSQUEÑA DE AJEDREZ: I CAMPEONATO DE AJEDREZ VACACIONES INTELIGENTES 2020 "BUSCANDO PRO CHESS PLAYERS" 898 Zile 11 Ore
21Hội Khỏe Phù Đổng cấp Trường Năm Học 2019 - 2020 Nhóm thi đấu: Nam khối 1,2,3 945 Zile 4 Ore
2220º Encontrão Multiversal do Clube de Xadrez de Sintra - 20/setembro, 21h30 1015 Zile 12 Ore
23YÜZÜNCÜ YIL ONDOKUZMAYIS SPOR VE GENÇLİK SPOR BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI MİNİKLER KATEGORİSİ 1153 Zile 23 Ore
24t 1159 Zile 16 Ore
25XVII MATCH PONG JUEGOCIENCIA 2019 - FASGBA El sábado 16 de marzo a las 17 hs 1204 Zile 18 Ore
262 Кубок ШФК (рейтинг 1000-1200) 1320 Zile 14 Ore
27GIẢI CỜ VUA TRƯỜNG TH &THCS LƯƠNG THẾ VINH NĂM HỌC 2018 NAM LOP 123 1357 Zile 1 Ore
28FESTA ELS ESCACS FAN PER TU 2018 1491 Zile 15 Ore
29Первенство Ленинградской области. Девочки до 13 лет 1545 Zile 3 Ore
30Первенство Ленинградской области. Мальчики до 11 лет 1545 Zile 3 Ore
31FESTA ELS ESCACS FAN PER TU 1862 Zile 17 Ore
32Мемориал А. Ф. Ильина-Женевского 2016, посвященный 80-летию Куликова В. Г. Блиц- турнир 2051 Zile 17 Ore
33Test Telepuzik Champ. 2016 2194 Zile 2 Ore
34Rockadens Öppna KM M2 Hösten 2015 2395 Zile 14 Ore
35XIV OPEN DE XADREZ DO CCFC 2677 Zile 14 Ore
36Wrong Entry.Please Delete 2719 Zile 20 Ore
37xD 2727 Zile 5 Ore
38Sivakasi FIDE Rated Chess Championship. 2760 Zile
39UASS Aprilsnabben 2014 2999 Zile 6 Ore
40TEMPORAL 3191 Zile 17 Ore
41TEMPORAL 3231 Zile 5 Ore
4220FEM 3274 Zile 12 Ore
43TEMP 3315 Zile 11 Ore
44TEMP 3315 Zile 16 Ore
45AJEDREZ55 3608 Zile 2 Ore
46DEMO 3614 Zile 4 Ore
47DEMO 3619 Zile 14 Ore
48DEMO 3627 Zile 15 Ore
49PANAMERICANO AMATEUR ABSOLUTO(CARTAGENA-COL) 2012 3642 Zile
50MEN USA 3692 Zile 4 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use