Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Venezuela (VEN)

Flag VEN
No.ТурнирПоследно обновяване
15to. IRT Blitz Petronila Mata CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2022 4 Часа 11 Мин.
212do. IRT Rápido UETD Nueva Esparta CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2022 4 Часа 16 Мин.
3TORNEOS IRT HIBRIDOS DESDE CARACAS ENERO Y FEBRERO 2022 04241388406, 04166950241 10 Часа 47 Мин.
4TORNEO IRT APERTURA TEMPORADA 2022 "BOLÍVAR RENACE" 1 Дни 5 Часа
5IRT Híbrido de La Amistad U1400 2 Дни 23 Часа
6II RRTAM Blitz Roque Pinto (Lista preinscritos) 3 Дни 1 Часа
7IRT Híbrido de La Amistad U2400 3 Дни 6 Часа
8IRT Mejorando Mi Elo Nueva Esparta CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2022 3 Дни 6 Часа
9IRT Híbrido de La Amistad U1600 3 Дни 6 Часа
10IRT Híbrido de La Amistad U1800 3 Дни 6 Часа
11IRT Híbrido de La Amistad U1200 3 Дни 7 Часа
12Torneo RRTAM Blitz Enero 2022 Roque Pinto 6 Дни 2 Часа
13V IRT Híbrido de Las Américas Sub-1800 2022 - U12 9 Дни 22 Часа
14V IRT Híbrido de Las Américas Sub-1800 2022 - U14 9 Дни 23 Часа
15V IRT Híbrido de Las Américas Sub-1800 2022 - U16 9 Дни 23 Часа
16Torneo Eliminatorio "Academia de Ajedrez Ulises Hernández" CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2022 17 Дни 6 Часа
17TORNEO IRT BLITZ DE FIN DE AÑO 2021. ASOAJEDREZ BOLÍVAR. 20 Дни 4 Часа
18IRT Rapido Fin de Año 2021. 20 Дни 5 Часа
19Festival Estadal de la Juventud Miranda 2021 SUB 18 ABSOLUTO 21 Дни 3 Часа
20Torneo Fin de Año en Manrique dic 2021 21 Дни 4 Часа
21Festival Estadal de la Juventud Miranda 2021 SUB 12 ABSOLUTO - RANKING FINAL! 21 Дни 7 Часа
22I Torneo de Pasapiezas "Academia de Ajedrez Ulises Hernández" 22 Дни 8 Часа
23Torneo IRT Club Comunitario de Ajedrez Metropolis, Lara 2021 Copa: El Gran Teopisto Perdigon In Memoriam. 23 Дни 22 Часа
24IRT. Clasico Sub 2199. 1ra Copa Chesskilled 24 Дни 13 Часа
25IRT. Fin de Año "Copa Concejal Obdulio Sanchez" 28 Дни 3 Часа
26IRT Rápido "Copa Navidad Asoajedrene 2021" CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2021 28 Дни 4 Часа
27Irt Rapido Torneo de Campeones Bocono Irt Rapido Torneo de Campeones Bocono edo. Trujillo 29 Дни 5 Часа
28IV IRT Híbrido del Sur Sub-2200 2021 - U2200 30 Дни
29IV IRT Híbrido del Sur Sub-2200 2021 - U1800 30 Дни
30IV IRT Híbrido del Sur Sub-2200 2021 - U1400 30 Дни
31TORNEO POR EQUIPOS "COPA NAVIDAD FEDERACIÓN VENEZOLANA DE AJEDREZ (FVA)" 30 Дни 12 Часа
32IRT NAVIDEÑO DE AJEDREZ "CIUDAD BOLÍVAR AJEDRECISTA" CATEGORÍA SUB 2199 32 Дни
33Irt Rapido Copa Club de Ajedrez Ases del Futuro Club de Ajedrez Ases del Futuro, Timotes edo. Merida 33 Дни 7 Часа
34Torneo Recreativo Navidad UEP Jose Gil Fortoul 34 Дни 4 Часа
35IRT Rápido Restaurante "Postal Bistro" CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2021 37 Дни 2 Часа
36VI IRT Blitz Academia de Ajedrez "Ulises Hernández" CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2021 38 Дни 5 Часа
37Irt Rapido Asociacion Trujillana de Ajedrez 39 Дни 7 Часа
38II IRT Rápido Por Equipos "Academia de Ajedrez Ulises Hernández" CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2021 39 Дни 8 Часа
39Torneo RRTAM Blitz Diciembre 2021 Roque Pinto 42 Дни 2 Часа
40IV IRT Híbrido de Las Américas Sub-1600 2021 U15 CIRCUITO IRT HÍBRIDO DE LAS AMÉRICAS 2021 44 Дни 9 Часа
41IRT Blitz Caracas Ascenso RANKING FINAL! 44 Дни 9 Часа
42FINAL 2021 POR EQUIPOS LIGA DE ASCENSO. ¡RANKING FINAL! 45 Дни 5 Часа
43Torneo Infantil "San Juan de Colón 190 años 46 Дни 2 Часа
4411er. IRT Rápido UETD Nueva Esparta CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2021 48 Дни 11 Часа
45IV IRT HIBRIDO DE LAS AMERICAS SUB 1600 EDADES U15-U13-U11 51 Дни 12 Часа
46III IRT Híbrido del Sur Sub-2200 2021 - U2200 51 Дни 23 Часа
47III IRT Híbrido del Sur Sub-2200 2021 - U1700 51 Дни 23 Часа
48III IRT Híbrido del Sur Sub-2200 2021 - U1400 51 Дни 23 Часа
49 I IRT Copa Club "Ajedrez Deportivo". 52 Дни 4 Часа
50IRT FESTIVAL DE AJEDREZ INFANTIL Y JUVENIL LEANDER SUB 16 53 Дни 3 Часа