Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Turkey (TUR)

Flag TUR
No.ТурнирПоследно обновяване
1Mentese Flowers 2022 WGM Chess Tournament 06.02.2022 / 10.02.2022 4 Часа 12 Мин.
2Marmaris Karya-14 IM Chess Tournament 01.02.2022 / 05.02.2022 4 Часа 12 Мин.
3Marmaris Karya-13 IM Chess Tournament 27.01.2022 / 31.01.2022 4 Часа 12 Мин.
4Marmaris Karya-12 IM Chess Tournament 22.01.2022 / 26.01.2022 4 Часа 12 Мин.
5YAKUTİYE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ DOSTLUK TEMELLİ-8 8 Часа 16 Мин.
62021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 8 Часа 33 Мин.
72021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 9 Часа 6 Мин.
82021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 10 Часа 38 Мин.
92021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 10 Часа 42 Мин.
102021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 11 Часа 26 Мин.
112021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 11 Часа 37 Мин.
122021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 11 Часа 50 Мин.
132021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 12 Часа 5 Мин.
142021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 14 Часа 18 Мин.
152021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 14 Часа 26 Мин.
162020 ANTALYA OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI (KÜÇÜKLER GENEL) 16 Часа 37 Мин.
172021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 18 Часа 38 Мин.
18OSMANGAZİ HIZLI SATRANÇ İLÇE BİRİNCİLİĞİ 1 Дни 2 Часа
19OSMANGAZİ YILDIRIM SATRANÇ İLÇE BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI 1 Дни 2 Часа
20CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI 10 Yaş ve Altı Kategorisi [2010-2012] 1 Дни 5 Часа
21şehit hüseyin kavaklı fen lisesi erkek turnuvası 1 Дни 6 Часа
222021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 1 Дни 10 Часа
232021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 1 Дни 10 Часа
242021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 1 Дни 10 Часа
252021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 1 Дни 10 Часа
262021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 1 Дни 11 Часа
272021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 1 Дни 11 Часа
28CUMHURİYET ORTAOKULU TURNUVASI 1 Дни 11 Часа
292021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 1 Дни 11 Часа
302021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 1 Дни 12 Часа
31İMAMOĞLU İLÇESİ HIZLI SATRANÇ TURNUVASI C KATEGORİSİ ( 2. SINIFLAR ) 1 Дни 18 Часа
32İMAMOĞLU İLÇESİ HIZLI SATRANÇ TURNUVASI D KATEGORİSİ ( 1. SINIFLAR ) 1 Дни 18 Часа
33Konya Erkin Spor 1 2 Дни 9 Часа
342021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 2 Дни 15 Часа
352021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 2 Дни 17 Часа
362021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 2 Дни 17 Часа
37BİSMİL OKUL SPORLARI YILDIZ KIZLAR 2009-2010 DOĞULULAR 3 Дни 5 Часа
38ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 3 Дни 7 Часа
39TÜRKİYE KUPASI KONYA İL BİRİNCİLİĞİ 3 Дни 7 Часа
40ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 7 YAŞ GENEL 3 Дни 7 Часа
41TÜRKİYE KUPASI HATAY İL BİRİNCİLİĞİ 3 Дни 8 Часа
42YALOVA BELEDİYESPOR 17. ELO SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 3 Дни 8 Часа
432021-TÜRKİYE KUPASI GAZİANTEP İL BİRİNCİLİĞİ AÇIK 3 Дни 8 Часа
44ÖZEL CEMAL ÇAM ANADOLU LİSESİ SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 3 Дни 8 Часа
45ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 11 YAŞ GENEL 3 Дни 8 Часа
46ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 9 YAŞ KIZ 3 Дни 8 Часа
47ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ GENEL 3 Дни 9 Часа
48ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ KIZ 3 Дни 9 Часа
49ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ GENEL 3 Дни 9 Часа
50ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 9 YAŞ GENEL 3 Дни 9 Часа