Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Switzerland (SUI)

Flag SUI
No.ТурнирПоследно обновяване
1Regionale Einzelmeisterschaft 2022 NSV 3 Часа 18 Мин.
2SSS Zürich 1 2022 Online Ersatz Turnier / tournoi en lige 3 Часа 48 Мин.
320. Burgdorfer Stadthaus-Open 5 Часа 14 Мин.
4Klubmeisterschaft 2021/2022 ASK RĂ©ti 9 Часа 13 Мин.
5Tournoi d'hiver 2021 - 2022, en prĂ©sentiel 10 Часа 4 Мин.
6SJEM - 2. Qualifikationstunier Bettingen U12 12 Часа 7 Мин.
7Tournoi interne Bois-Gentil 2022 Cat.B 12 Часа 28 Мин.
8SJEM - 2. Qualifikationstunier Bettingen U16 17 Часа 2 Мин.
9SJEM - 2. Qualifikationstunier Bettingen U14 17 Часа 2 Мин.
10SJEM - 2. Qualifikationstunier Bettingen U10 17 Часа 3 Мин.
113. WOHLEN RÖSSLI OPEN - max 2300 Elo 18 Часа 10 Мин.
128. Adelboden International Chess Open 18 Часа 14 Мин.
1313. Stein Am Rhein Chess Open 2022- oct 28th-30th 18 Часа 17 Мин.
1417e Open de Payerne 1 Дни 4 Часа
15SpSch Hyprid Turnier Freitag 21.Jan - Startliste 1 Дни 8 Часа
16CHAMPIONNAT VALAISAN AMATEURS 2021-22 1 Дни 8 Часа
1724. BASEL SCHACHFESTIVAL 2022 - I - OPEN 1 Дни 8 Часа
1824. BASEL SCHACHFESTIVAL 2022 - I - RISING 1 Дни 8 Часа
19Int. Ascona Amateuropen 2022 1 Дни 11 Часа
20San Bernardino SKI Open 1 Дни 18 Часа
213. WOHLEN RÖSSLI RISING < 1550 Elo 1 Дни 18 Часа
22Tournoi interne Bois-Gentil 2022 Cat.A 1 Дни 21 Часа
23Campionato Ticinese Individuale Open 2 Дни 4 Часа
24SSS - Weggis 1 2 Дни 11 Часа
25ZMM Zürcher Mannschaftsmeiterschachaft 2021 Klasse Pa 2 Дни 12 Часа
26ZMM Zürcher Mannschaftsmeiterschachaft 2021 Klasse M 2 Дни 14 Часа
27ZMM Zürcher Mannschaftsmeiterschachaft 2021 Klasse lla 2 Дни 14 Часа
28ZMM Zürcher Mannschaftsmeiterschachaft 2021 Klasse la 2 Дни 14 Часа
29SCHAFFHAUSEN International Chess Open 3 Дни 12 Часа
30Open Bois-Gentil 2022 4 Дни 9 Часа
31SSS Ascona 4 Дни 15 Часа
32SSS Gstaad 4 Дни 15 Часа
33SSS - Pontresina 4 Дни 15 Часа
34SSS - Adelboden 4 Дни 15 Часа
35SSS - Laax 4 Дни 15 Часа
36SSS - Zürich 2 4 Дни 15 Часа
37SSS - Weggis 2 4 Дни 15 Часа
38SSS - Bad Ragaz 4 Дни 15 Часа
39Offene Badener Stadtmeisterschaft 2021-22 5 Дни 9 Часа
40ZUERICHSee 2nd acrevis Open A (Elo 1600 - 2399) - July 2022 5 Дни 11 Часа
41DAVOS CHESS FESTIVAL - AMATEUR (Elo <2200) - June 2022 5 Дни 16 Часа
42DAVOS CHESS FESTIVAL - MASTER OPEN (Elo >2000) - June 2022 5 Дни 16 Часа
43Schachclub Stäfa Clubmeisterschaft A 2021/2022 6 Дни 5 Часа
44Schachclub Stäfa Clubmeisterschaft B 2021/2022 6 Дни 5 Часа
45Schachclub Stäfa Cup Vorrunde 2021/2022 6 Дни 5 Часа
46ZSSM 2022 Kategorie C 8 Дни 3 Часа
47ZSSM 2022 Kategorie B 8 Дни 3 Часа
48ZSSM 2022 Kategorie A 8 Дни 3 Часа
49Tournoi interne Bois-Gentil 2022 Cat.C 8 Дни 4 Часа
5019. SCACCHI IN PARADISO - General Open - May 2022 11 Дни 16 Часа