Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Romania (ROU)

Flag ROU
No.ТурнирПоследно обновяване
1MEMORIALUL REVOLUTIEI DIN DECEMBRIE 1989 OPEN 4 Часа 57 Мин.
2Campionatul National de Sah Dezlegari Open - 2021 10 Часа 42 Мин.
3Campionatul National de Sah Rapid Feminin - 2021 10 Часа 44 Мин.
4Campionatul National de Sah Dezlegari Feminin - 2021 10 Часа 45 Мин.
5Weekend Sahist Bucurestean 43 11 Часа 49 Мин.
6Turneul de șah ,,Tinerii Lei No.3’’ Baia Mare – 10-12.12.2021 12 Часа 33 Мин.
7Gala Grand Prix ChessCraft Arena - Turneul C - U08 - 19 decembrie 2021 13 Часа 57 Мин.
8CUPA MOS CRACIUN BUZAU, OPEN, 19.12.2021 17 Часа 56 Мин.
9Campionatul National de Sah Rapid Open - 2021 20 Часа
10Campionatul National de Sah Blitz Open - 2021 20 Часа 2 Мин.
11Campionatul National de Sah Blitz Feminin - 2021 1 Дни 9 Часа
12Gala Grand Prix ChessCraft Arena - Turneul B - U10 - 19 decembrie 2021 1 Дни 10 Часа
13Gala Grand Prix ChessCraft Arena - Turneul A - U14 - 19 decembrie 2021 1 Дни 10 Часа
14CUPA MOS NICOLAE Resita ed.2021 3 Дни 2 Часа
15Weekend Sahist Bucurestean 42 (3-5 decembrie 2021) Sah Clasic Elo<2200 3 Дни 7 Часа
16Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 2 3 Дни 7 Часа
17Grand Prix ChessCraft Arena - Etapa a XII a - 5 decembrie 2021 Turneul A - U14 3 Дни 8 Часа
18Grand Prix ChessCraft Arena - Etapa a XII a - 5 decembrie 2021 Turneul B - U10 3 Дни 8 Часа
19Grand Prix ChessCraft Arena - Etapa a XII a - 5 decembrie 2021 Turneul C - U08 3 Дни 8 Часа
20"Iarna Sahista Ploiesteana" - editia Ia - 18-19 decembrie 2021, Ploiesti 3 Дни 8 Часа
21Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 5 3 Дни 10 Часа
22Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 1 3 Дни 10 Часа
23Cupa Revelionului editia a 5-a sah rapid URZICENI 2021 3 Дни 10 Часа
24Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 7 3 Дни 10 Часа
25Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 4 3 Дни 10 Часа
26Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 6 3 Дни 11 Часа
27Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 10 3 Дни 11 Часа
28Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 9 3 Дни 11 Часа
29Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 8 3 Дни 11 Часа
30Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 3 3 Дни 11 Часа
31Cupa Palas Iasi - Rapid 3 Дни 15 Часа
32Campionatul Municipiului Caransebes ed 2021 4 Дни 2 Часа
33Cupa Palas Iasi - Blitz 4 Дни 5 Часа
34Blitzul de la ora cinci ed.22 4 Дни 6 Часа
35Campionatul National pe echipe DIVIZIA B 2021 Seria 3 4 Дни 8 Часа
36Campionatul National pe echipe DIVIZIA B 2021 Seria 2 4 Дни 8 Часа
37Campionatul National pe echipe DIVIZIA B 2021 Seria 1 4 Дни 8 Часа
38Cupa Mos Nicolae 2021 Husi proiect ACCEPT - POCU 4 Дни 10 Часа
39Sah in Scoala 2-3-4 Rompetrol 4 Дни 14 Часа
40Sah in Scoala 0-1 Rompetrol 4 Дни 14 Часа
41Cupa Palas Amatori U08 4 Дни 14 Часа
42Cupa Palas Amatori >08ani 4 Дни 14 Часа
43Sah in Scoala 5-6-7-8 Rompetrol 4 Дни 14 Часа
44OPEN BLITZ Cupa Logic 64 Brasov 5 Дни 1 Часа
45Cupa Logic 64 Brasov RAPID 4 decembrie TOATE GRUPELE 5 Дни 1 Часа
46Antrenament LTCB 5 Дни 6 Часа
47Festivalul de Toamna Arad 2021 Se vor forma grupe de 6 jucatori in ordinea elo-ului din lista cu jucatori 5 Дни 10 Часа
48Cupa "1 Decembrie", sah rapid, grupa A, Sighetu Marmatiei 7 Дни 12 Часа
49Cupa "1 Decembrie", sah rapid, grupa B, Sighetu Marmatiei 7 Дни 12 Часа
50Cupa "1 Decembrie", sah rapid, jucatori nelegitimati, Sighetu Marmatiei 7 Дни 12 Часа