Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Montenegro (MNE)

Flag MNE
No.ТурнирПоследно обновяване
1Festival mira - OŠK MLADOST NIKŠIĆ - U10 24 Минути
2Festival mira - OŠK MLADOST NIKŠIĆ - U18 26 Минути
3Festival mira - OŠK MLADOST NIKŠIĆ - U14 29 Минути
4IM V-2022 Djenovici, Herceg Novi 19 Часа 11 Мин.
5FM V -2022 Djenovici, Herceg Novi 20 Часа 12 Мин.
6European Individual School Chess Cup 2022 1 Дни 9 Часа
7GM Norm Tournament 02 - 14-19th June 2022 2 Дни 18 Часа
8GM Norm Tournament 01 - 7-12th June 2022 2 Дни 19 Часа
9Montenegro Team Cup 2022 5 Дни 1 Часа
10Sahom protiv zaborava Mojkovac 2022 6 Дни
11Ekipno prvenstvo osnovnih škola Sjeverne regije( I-VI razred) - 2022. 6 Дни 20 Часа
12Ekipno prvenstvo osnovnih škola( I-VI razred),Pljevlja-2022. 6 Дни 20 Часа
13Prvenstvo OS,,Ratko Zaric,, - Starija grupa 7 Дни 23 Часа
14Prvenstvo OS ''Ratko Zaric,, ( I-razred ) 10 Дни 5 Часа
15Prvenstvo OŠ "Salko Aljković" Pljevlja 2022 V-IX razred 10 Дни 19 Часа
16Prvenstvo OŠ "Salko Aljković" Pljevlja 2022. I-IV razred 10 Дни 19 Часа
17Prvenstvo OŠ "Ristan Pavlović" Pljevlja 2022. V-IX razred 11 Дни 19 Часа
18Prvenstvo OŠ "Ristan Pavlović" Pljevlja 2022. I-IV razred 11 Дни 20 Часа
19Open turnir "Buducnost" 12 Дни 20 Часа
20Prvenstvo OŠ "Boško Buha" Pljevlja u šahu 2022. V-IX razred 12 Дни 20 Часа
21Prvenstvo OŠ "Boško Buha" Pljevlja u šahu 2022. I-IV razred 12 Дни 20 Часа
22EKIPNO PRVENSTVO SREDNJE REGIJE 12 Дни 22 Часа
23Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 - U18 13 Дни 23 Часа
24Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 - U14 13 Дни 23 Часа
25Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 - U10 13 Дни 23 Часа
26Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 15 Дни 18 Часа
27Prvenstvo OS ''Braca Labudovic'' 19 Дни 2 Часа
283. Trofej "Hejdara Alijeva" 19 Дни 21 Часа
2917 liga osnovnih skola Podgorice u sahu 21 Дни
3027. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U14 24 Дни 21 Часа
3127. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U18 24 Дни 22 Часа
3227. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U16 24 Дни 22 Часа
3327. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U08 25 Дни 5 Часа
3427. Kadetsko prvenstvo mladih - finale G12 26 Дни 23 Часа
3527. Kadetsko prvenstvo mladih - finale B12 26 Дни 23 Часа
3627. Kadetsko prvenstvo mladih - finale G10 26 Дни 23 Часа
3727. Kadetsko prvenstvo mladih - finale B10 26 Дни 23 Часа
38Prvenstvo OS ,,Olga Golovic'' 32 Дни 3 Часа
39Prvenstvo OS,,Olga Golovic,, - mladja grupa 32 Дни 4 Часа
40Rapid turnir "Zeta 01-2022" 34 Дни 17 Часа
41Open turnir SK "Buducnost" 02-2022 40 Дни 1 Часа
4229 Bozicni Memorijal Zoran i Vuko 41 Дни 23 Часа
43Matirajmo otpad - Bar 2022 - grupa "Oleander" 42 Дни 1 Часа
44Matirajmo otpad - Bar 2022 - grupa "Maslina" 42 Дни 1 Часа
45Matirajmo otpad - Bar 2022 - grupa "Lovor" 42 Дни 1 Часа
4627. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U18 47 Дни 23 Часа
4727. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U14 47 Дни 23 Часа
4827. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija G12 47 Дни 23 Часа
4927. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U10 48 Дни
5027. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija G10 48 Дни