Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: North Macedonia (MKD)

Flag MKD
No.ТурнирПоследно обновяване
1Open Amateur Chess Championship "Blaze Koneski 2021" B tournament 10 Часа 45 Мин.
2Open Amateur Chess Championship "Blaze Koneski 2021" A tournament 10 Часа 47 Мин.
3Blitz chess tournament "11 November" 12 Дни 9 Часа
4Youth Rapid Chess Championship of N. Macedonia 2021 (U08, U10, U12) 14 Дни 16 Часа
5Youth Rapid Chess Championship of N. Macedonia 2021 (U14, U16, U18) 14 Дни 16 Часа
6CHESS FESTIVAL-Skopje OPEN Blitz 2021 47 Дни 9 Часа
7CHESS FESTIVAL-Skopje OPEN Rapid 2021 47 Дни 17 Часа
8II International Youth Chess Tournament Lake Queen 2021-A (born 2003 or younger) 76 Дни 18 Часа
9II International Youth Chess Tournament Lake Queen 2021-B (born 2007 or younger) 76 Дни 19 Часа
10II International Youth Chess Tournament Lake Queen 2021-C (born 2011 or younger) 76 Дни 20 Часа
11Rapid Ezerska kralica 2021 78 Дни 11 Часа
12Open Rapid Chess Tournament Vizioni M 81 Дни 18 Часа
13WOMEN's TEAM CHAMPIONSHIP OF N.MACEDONIA 2021 88 Дни 15 Часа
14XXIX Team Championship of N.Macedonia 2021 98 Дни 15 Часа
15SK Prilep 04082021 115 Дни
16SK Prilep 01082021 118 Дни 16 Часа
17SK Prilep 28072021 118 Дни 16 Часа
18SK Prilep 25072021 118 Дни 16 Часа
19Open Championship of N. Macedonia 2021 119 Дни 15 Часа
20Youth Championships of North Macedonia 2021-U18 136 Дни 18 Часа
21Vtora Liga - Ekipno Prvenstvo na Makedonija 2021 /Finalna grupa/ 144 Дни 11 Часа
22Vtora Liga - Ekipno Prvenstvo na Makedonija 2021 /GR.A/ 145 Дни 8 Часа
23Vtora Liga - Ekipno Prvenstvo na Makedonija 2021 /GR.B/ 145 Дни 8 Часа
24Vtora Liga - Ekipno Prvenstvo na Makedonija za zeni 2021 145 Дни 11 Часа
25Karposh Chess Club Championship 2021 145 Дни 11 Часа
26ФИНАЛЕ-Првенство на Македонија за слепи и визуелно хендикепирани лица 2021 148 Дни 20 Часа
27Youth Championships of North Macedonia 2021-U16 152 Дни 17 Часа
28Youth Championships of North Macedonia 2021-U14 155 Дни 16 Часа
29Youth Championships of North Macedonia 2021-G16 155 Дни 16 Часа
30Youth Championships of North Macedonia 2021-U10 155 Дни 19 Часа
31Youth Championships of North Macedonia 2021-U08 155 Дни 20 Часа
32Youth Championships of North Macedonia 2021-U12 156 Дни 15 Часа
33Youth Championships of North Macedonia 2021-G14 157 Дни 18 Часа
34Youth Championships of North Macedonia 2021-G10 157 Дни 20 Часа
35Youth Championships of North Macedonia 2021-G12 157 Дни 20 Часа
36Youth Championships of North Macedonia 2021-G08 158 Дни 19 Часа
37Youth Championships of North Macedonia 2021-G18 167 Дни 13 Часа
38Amaterski turnir za mladi “VEZILKA Bitola” 167 Дни 22 Часа
39Sahovski turnir za najmladi - U08 175 Дни 17 Часа
40Mladi Nadezi 3 272 Дни 13 Часа
41Mladi Nadezi 4 272 Дни 14 Часа
42Mladi Nadezi 5 272 Дни 14 Часа
43Mladi Nadezi 6 272 Дни 14 Часа
44European Individual Rapid Chess Championship 2018 283 Дни 13 Часа
45Mladi Nadezi 335 Дни 13 Часа
46Mladi Nadezi 2 335 Дни 15 Часа
47Skopje Open Blitz 2020 405 Дни 12 Часа
48Skopje Open Rapid Junior 2020 405 Дни 17 Часа
49SKOPJE Open Rapid 2020 405 Дни 18 Часа
50WOMEN's TEAM CHAMPIONSHIP OF N.MACEDONIA 2020 Final Group 411 Дни 9 Часа