Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: North Macedonia (MKD)

Flag MKD
No.ТурнирПоследно обновяване
1PRILEP 2022-GRAND PRIX 6 10 Часа 3 Мин.
2Team Champ Yahya Kemal 1-5 class 16 Часа 21 Мин.
3KVALITET JUNIOR CHESS FESTIVAL 2022 А (U20 and ELO < 2300) 2 Дни 18 Часа
4KVALITET JUNIOR CHESS FESTIVAL 2022 B - U10 3 Дни 15 Часа
5Team Champ Yahya Kemal 6-9 class 4 Дни 14 Часа
6Pelagonija 2022 4 Дни 18 Часа
7KVALITET JUNIOR CHESS FESTIVAL 2022 C - U08 5 Дни 18 Часа
8The 2022 IBCA World Team Chess Championship-Red Group 6 Дни 23 Часа
9The 2022 IBCA World Team Chess Championship-Yellow Group 6 Дни 23 Часа
107th Memorial Chess Tournament "FADIL NIMANI" 8 Дни 19 Часа
11PRILEP Maj 2022 11 Дни 15 Часа
12PRILEP 2022-GRAND PRIX 5 18 Дни 18 Часа
13Open Championship of N. Macedonia 2022 21 Дни 10 Часа
14Women's Championship of N.Macedonia 2022 21 Дни 10 Часа
15PRILEP 2022-GRAND PRIX 4 46 Дни 18 Часа
16"Naum Naumovski-Borche" U18 - born 2004 or younger & ELO under 1800 (Standard) 52 Дни 12 Часа
17Naum Naumovski-Borche U10 - born 2012 or younger (Rapid) 54 Дни 16 Часа
18Naum Naumovski-Borche U08 - born 2014 or younger (Rapid) 54 Дни 17 Часа
19MSU "SLAVJANSKI" - born 2006 or younger & ELO under 1800 (Standard) 67 Дни 15 Часа
20MSU "SLAVJANSKI" - OPEN (Rapid) 67 Дни 17 Часа
21PRILEP 2022-GRAND PRIX 3 74 Дни 17 Часа
22PRILEP blitz 27022022 88 Дни 15 Часа
23PRILEP 2022-GRAND PRIX 2 95 Дни 17 Часа
24ARM 2022 99 Дни 18 Часа
25PRILEP 2022-GRAND PRIX 1 116 Дни 18 Часа
26Pelagonija 2021 151 Дни 3 Часа
27Отворено првенство на град Скопје за млади во стандарден шах 2021- U12 151 Дни 18 Часа
28Отворено првенство на град Скопје за млади во стандарден шах 2021- U10 151 Дни 18 Часа
29Отворено првенство на град Скопје за млади во стандарден шах 2021- U08 151 Дни 20 Часа
30Отворено првенство на град Скопје за млади 2021 г. - брзопотезен шах 158 Дни 18 Часа
31Memorial Aleksandar Todoroski 159 Дни 2 Часа
32Отворено првенство на град Скопје за млади 2021г. - забрзан шах U14,U16,U18 159 Дни 14 Часа
33Отворено првенство на град Скопје за млади 2021г. - забрзан шах U08,U10,U12 159 Дни 18 Часа
34Open Amateur Chess Championship "Blaze Koneski 2021" A tournament (rating<2200) 169 Дни 13 Часа
35Open Amateur Chess Championship "Blaze Koneski 2021" B tournament (rating<1800) 169 Дни 13 Часа
36Blitz chess tournament "11 November" 192 Дни 10 Часа
37Youth Rapid Chess Championship of N. Macedonia 2021 (U08, U10, U12) 194 Дни 18 Часа
38Youth Rapid Chess Championship of N. Macedonia 2021 (U14, U16, U18) 194 Дни 18 Часа
39CHESS FESTIVAL-Skopje OPEN Blitz 2021 227 Дни 10 Часа
40CHESS FESTIVAL-Skopje OPEN Rapid 2021 227 Дни 19 Часа
41II International Youth Chess Tournament Lake Queen 2021-A (born 2003 or younger) 256 Дни 19 Часа
42II International Youth Chess Tournament Lake Queen 2021-B (born 2007 or younger) 256 Дни 20 Часа
43II International Youth Chess Tournament Lake Queen 2021-C (born 2011 or younger) 256 Дни 21 Часа
44Rapid Ezerska kralica 2021 258 Дни 12 Часа
45Open Rapid Chess Tournament Vizioni M 261 Дни 19 Часа
46WOMEN's TEAM CHAMPIONSHIP OF N.MACEDONIA 2021 268 Дни 17 Часа
47XXIX Team Championship of N.Macedonia 2021 278 Дни 17 Часа
48SK Prilep 04082021 295 Дни 1 Часа
49SK Prilep 01082021 298 Дни 17 Часа
50SK Prilep 28072021 298 Дни 17 Часа
Advertisement