Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Mongolia (MGL)

Flag MGL
No.ТурнирПоследно обновяване
1ЗҮҮН БҮС-2022 Опен эмэгтэй 1 Часа 9 Мин.
2ЗҮҮН БҮС-2022 Опен эрэгтэй 1 Часа 10 Мин.
3ЗҮҮН БҮС-2022 13-18 Хөвгүүд 1 Часа 14 Мин.
4ЗҮҮН БҮС-2022 13-18 эмэгтэй 1 Часа 14 Мин.
5ЗҮҮН БҮС-2022 11-12 Хөвгүүд 1 Часа 20 Мин.
6ЗҮҮН БҮС-2022 11-12 Охид 1 Часа 21 Мин.
7ЗҮҮН БҮС-2022 9-10 Хөвгүүд 1 Часа 21 Мин.
8ЗҮҮН БҮС-2022 9-10 эмэгтэй 1 Часа 22 Мин.
9ЗҮҮН БҮС-2022 7-8 нас эрэгтэй 1 Часа 24 Мин.
10ЗҮҮН БҮС-2022 7-8 нас эмэгтэй 1 Часа 25 Мин.
11ЗҮҮН БҮС-2022 6 нас Хөвгүүд 1 Часа 26 Мин.
12ЗҮҮН БҮС-2022 6 нас охид 1 Часа 28 Мин.
13БЗД-ийн DEMOHUB Хөгжлийн төвийн нэрэмжит тэмцээн-2022 он Хөвгүүд 6 Часа 19 Мин.
14БЗД-ийн DEMOHUB хөгжлийн төвийн нэрэмжит тэмцээн 2022 Эмэгтэй 6 Часа 20 Мин.
15ГОВИЙН БҮСИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН 6 нас охид 21 Часа 58 Мин.
16ГОВИЙН БҮСИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН насанд хүрэгчид эмэгтэй 1 Дни 9 Часа
17ГОВИЙН БҮСИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН 13-18 нас эрэгтэй 1 Дни 9 Часа
18ГОВИЙН БҮСИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН 13-18 нас эмэгтэй 1 Дни 9 Часа
19ГОВИЙН БҮСИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН 11-12 нас эрэгтэй 1 Дни 9 Часа
20ГОВИЙН БҮСИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН 11-12 нас эмэгтэй 1 Дни 9 Часа
21ГОВИЙН БҮСИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН 9-10 эрэгтэй 1 Дни 9 Часа
22ГОВИЙН БҮСИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН 9-10 нас эмэгтэй 1 Дни 9 Часа
23ГОВИЙН БҮСИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН 7-8 нас эрэгтэй 1 Дни 9 Часа
24ГОВИЙН БҮСИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН 7-8 нас эмэгтэй 1 Дни 9 Часа
25Говийн бүс 6 нас эмэгтэй 1 Дни 9 Часа
26ГОВИЙН БҮСИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН 6 нас эрэгтэй 1 Дни 9 Часа
27ГОВИЙН БҮСИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН насанд хүрэгчид эрэгтэй 2 Дни 2 Часа
28Mongolian Men's National Chess Championship-2022 (final) 3 Дни 10 Часа
29Mongolian Women's National Chess Championship-2022 (final) 3 Дни 10 Часа
30759 ICT 2022 Харилцаа холбоо салбар /эм/ 5 Дни 8 Часа
31789 ICT2022 Мэдээлэл холбооны операторуудын дундах тэмцээн /эр/ 5 Дни 8 Часа
32Delger zun-2022 13 nas 6 Дни 5 Часа
33Delger zun -2022 9 nas 6 Дни 5 Часа
34Delger zun -2022 11 nas 6 Дни 5 Часа
35Delger zun-2022 7 nas 6 Дни 6 Часа
36Top motors cup 6 Дни 7 Часа
37Формон Транспорт ХХК-ий нэрэмжит Уран Нүүдэл-2022 Багийн тэмцээн 7 Дни 2 Часа
38"УНАГАЛДАЙ-2022" Өвөрхангай аймгийн цэцэрлэгүүдийн АШТ-эм 7 Дни 7 Часа
39"УНАГАЛДАЙ-2022" Өвөрхангай аймгийн цэцэрлэгүүдийн АШТ-эр 7 Дни 7 Часа
40Формон Транспорт ХХК-ий нэрэмжит Уран Нүүдэл-2022 А ангилал 45-с доош 7 Дни 9 Часа
41Формон Транспорт ХХК-ий нэрэмжит Уран Нүүдэл-2022 Б ангилал 45-с дээш 7 Дни 9 Часа
42ОУХМ,Бурят Улсын гавьяат дасгалжуулагч Р.Баянбайгаль багшийн нэрэмжит нээлттэй тэмцээн 2022 - эрэгтэй ангилал 13 Дни 12 Часа
43MICA OPEN III rapid FIDE rated tournament 20 Дни 7 Часа
44"Тайгын Шанд Чөлөөт Бүс" ХХК-ий нэрэмжит блитц тэмцээн 20 Дни 14 Часа
45ӨМНӨГОВЬ АЙМГИЙН ЛИГИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ "UP MAN CUP 4" ТЭМЦЭЭН B League 21 Дни 3 Часа
46Оюунлаг цуврал-2 - 9 хүртлэх нас 21 Дни 5 Часа
47ӨМНӨГОВЬ АЙМГИЙН ЛИГИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ "UP MAN CUP 4" ТЭМЦЭЭН A league 22 Дни 13 Часа
48ӨМНӨГОВЬ АЙМГИЙН БАНК ХООРОНДЫН БАНКИР-2022 ТЭМЦЭЭН Эмэгтэй ангилал 23 Дни 4 Часа
49ӨМНӨГОВЬ АЙМГИЙН БАНК ХООРОНДЫН БАНКИР-2022 ТЭМЦЭЭН Эрэгтэй ангилал 23 Дни 5 Часа
50ЗАНДАНШАТАР КЛУБЫН 5 ЖИЛИЙН ОЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН ТЭМЦЭЭН 23 Дни 5 Часа