Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Latvia (LAT)

Flag LAT
No.ТурнирПоследно обновяване
1 Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 28.05.2022. 22 Минути
2Šaha Ceturtdiena -2022-XV 26.05.2022. 23 Минути
3Klasifikācijas turnīrs 2.sp.kl.27.-29.05.2022. 1 Часа 8 Мин.
4Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-12 13 Часа 2 Мин.
5Limbažu šaha pulciņa turnĂ­rs Bandinieka sapnis 2022. 16 Часа 54 Мин.
6Rīgas Katoļu ģimnāzijas atklātais turnīrs 27.05.2022. līdz 2.sp.kl. 1 Дни
7Rēzeknes atklātais senioru čempionāts (04.06.2022) 1 Дни 4 Часа
8"Rēzekne-2022", 5.posms (28.05.) 1 Дни 4 Часа
924 IM A.Vitolin's blitz memorial-2022 1 Дни 5 Часа
10Saulkrasti rapid chess championship 2022 Latvian master Janis Klavins memorial 1 Дни 5 Часа
11I Chess Festival “Cēsis” 2022 - Bughouse 1 Дни 13 Часа
12I Chess Festival “Cēsis” 2022 - Blitz A 1 Дни 13 Часа
13I Chess Festival “Cēsis” 2022 - Blitz B 1 Дни 13 Часа
14I Chess Festival “Cēsis” 2022 - Rapid A 1 Дни 13 Часа
15I Chess Festival “Cēsis” 2022 - Rapid B 1 Дни 13 Часа
16Trenera Aivara Stašāna 1. piemiņas kauss 16.-17.07.2022. 2 Дни 2 Часа
17Mārupes Valsts ģimnāzijas vasaras turnīrs 03.06.2022. A grupa 2 Дни 2 Часа
18Rīgas Šaha federācijas open līdz 1800-III posms 03.-05.06.2022. 2 Дни 4 Часа
19Victory pub blics-2022 07.06.2022. 2 Дни 4 Часа
20Šaha Ceturtdiena -2022-XVIII 30.06.2022. 2 Дни 4 Часа
21Šaha Ceturtdiena -2022-XVII 09.06.2022. 2 Дни 4 Часа
22Šaha Ceturtdiena -2022-XVI 02.06.2022. 2 Дни 4 Часа
23Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-10 2 Дни 15 Часа
24Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls U-14 2 Дни 22 Часа
25Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls U-08 2 Дни 22 Часа
26Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-08 2 Дни 22 Часа
27Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-14 2 Дни 22 Часа
28Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-16 2 Дни 22 Часа
29Latvijas 2022. gada čempionāts blicā Mežezers 03.07. 3 Дни
30 Mezezers Open Rapid-2022 02.07. 3 Дни 1 Часа
31Mārupes Valsts ģimnāzijas vasaras turnīrs 03.06.2022. B grupa 3 Дни 1 Часа
32 Dobeles atklātais Ceriņu šaha turnīrs 2022 3 Дни 1 Часа
33Tukums District Open Rapid Chess Championship 2022 3 Дни 2 Часа
34Atklātais klasifikācijas turnīrs III sporta klasēm (RVKĢ) 21.05-22.05.2022 3 Дни 17 Часа
35Atklātais klasifikācijas turnīrs IV sporta klasēm (RVKĢ) 21.05-22.05.2022 3 Дни 17 Часа
36XV Šaha lietus 3 Дни 19 Часа
37Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2022", A turnīrs 3 Дни 20 Часа
38Atklātais klasifikācijas turnīrs iesācējiem (RVKĢ) 21.05-22.05.2022 3 Дни 21 Часа
39Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2022", B,C turnīrs 3 Дни 21 Часа
40SELL Student games chess 4 Дни 21 Часа
41Liepajas atklatais komandu cempionats 2022 5 Дни 16 Часа
42Šaha Ceturtdiena -2022-XIV 19.05.2022. 6 Дни 14 Часа
43Latvijas Skolu šaha olimpiādes FINĀLS (10. - 12. klase) 8 Дни 15 Часа
44Latvijas Skolu šaha olimpiādes FINĀLS (1. - 4. klase/zēni) 9 Дни 13 Часа
45Latvijas Skolu šaha olimpiādes FINĀLS (1. - 4. klase/meitenes) 9 Дни 13 Часа
46Latvijas Skolu šaha olimpiādes FINĀLS (5. - 9. klase/zēni) 9 Дни 13 Часа
47Latvijas Skolu šaha olimpiādes FINĀLS (5. - 9. klase/meitenes) 9 Дни 13 Часа
48Latvijas Skolu šaha olimpiāde - Zviedru šaha turnīrs 11 Дни 16 Часа
49Latvijas Skolu šaha olimpiāde - Dice Chess turnīrs 11 Дни 20 Часа
506th Sigulda District schoolchildren chess tournament 14.05.2022. 11 Дни 20 Часа
Advertisement