Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: South Korea (KOR)

Flag KOR
No.ТурнирПоследно обновяване
112th I-Chess Cup 3 Дни 13 Часа
2I-Chess Kills Corona 2021 263 Дни 9 Часа
32020 Korea National Championship Final 379 Дни 20 Часа
4Korea Masters 2020 2nd Korea Masters 395 Дни 14 Часа
52020 National Championship Preliminary and Women 689 Дни 13 Часа
623rd Korea Club League Div1 751 Дни 10 Часа
7ICHESS 11th 871 Дни 13 Часа
822nd Korea Club League Div1 918 Дни 19 Часа
92019 Brain X Cup Rapid U1600 990 Дни 9 Часа
102019 Brain X Cup Rapid Open 990 Дни 9 Часа
112019 Korea National Championship 1050 Дни 15 Часа
12Div 1 - 21st Korea Club League 1109 Дни 10 Часа
13Eastern Asia Juniors Open Championships 2018 1218 Дни 18 Часа
14Eastern Asia Junior Girls Championships 2018 1218 Дни 18 Часа
152018 BrainX Open Rapid 1348 Дни 14 Часа
162018 Playwell U1600 Rapid 1354 Дни 19 Часа
172018 Playwell Open Rapid 1354 Дни 19 Часа
182018 Korea National 2nd Selection 1375 Дни 19 Часа
192018 Korea National 2nd Selection - Ladies 1375 Дни 20 Часа
202018 Youth Selection - U16/U14/G14 1402 Дни 18 Часа
212018 Korea National Championship - Men 1405 Дни 16 Часа
222018 Korea National Championship - Women 1406 Дни 16 Часа
232018 Korea National Championship - Preliminary 1437 Дни 11 Часа
2419th K Club League - Div 2B 1472 Дни 13 Часа
2519th K Club League - Div 2A 1472 Дни 13 Часа
2619th K Club League - Div 1 1472 Дни 13 Часа
2719th K Club League - Div 3 1488 Дни 1 Часа
282017 Korean National Rapid Championship - Men 1578 Дни 14 Часа
292017 Korean National Rapid Championship - Ladies 1578 Дни 16 Часа
3018th K Club League - Div 2B 1640 Дни 15 Часа
3118th K Club League - Div 2A 1640 Дни 15 Часа
3218th K Club League - Div 1 1640 Дни 15 Часа
33K League Selection 1746 Дни 15 Часа
342017 Korea National Championship 1788 Дни 14 Часа
352017 Korea National Championship - Ladies 1788 Дни 16 Часа
3617th K Club League - Div 3 1843 Дни 16 Часа
372016 하반기 (사)대한체스연맹회장배 전국유소년 체스대회 1878 Дни 18 Часа
38U9 1916 Дни 16 Часа
39East Asian Youth Chess Championship U20 mixed 1946 Дни 13 Часа
40East Asian Youth Chess Championship U14 mixed 1946 Дни 13 Часа
41East Asian Youth Chess Championship G10 1946 Дни 13 Часа
42East Asian Youth Chess Championship U12 mixed 1946 Дни 13 Часа
43East Asian Youth Chess Championship U16 1946 Дни 13 Часа
44East Asian Youth Chess Championship U10 1946 Дни 14 Часа
45East Asian Youth Chess Championship U8 mixed 1946 Дни 15 Часа
46East Asian Youth Chess Championship_Blitz U20 mixed 1948 Дни 23 Часа
47East Asian Youth Chess Championship_Blitz U14 1948 Дни 23 Часа
48East Asian Youth Chess Championship_Blitz U12 1948 Дни 23 Часа
49East Asian Youth Chess Championship_Blitz G12 1948 Дни 23 Часа
50East Asian Youth Chess Championship_Blitz U16 1949 Дни 11 Часа