Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Iran (IRI)

Flag IRI
No.ТурнирПоследно обновяване
1Iranian Youth Chess Championships U20 - open 59 Минути
2Ardabil 30-31/Tir 1401 Rapid 1 Часа 1 Мин.
31st Gilan Cup International Chess Festival Category A Master tournament- for Masters (GM, IM, WGM and WIM) and players wit 7 Часа 32 Мин.
41st Gilan Cup International Chess Festival Category B for players with Rating less than 1800 7 Часа 33 Мин.
52nd Rapid Chess Tournament Safvat Club Hamedan - June 2022 7 Часа 39 Мин.
61st Aran Blitz Cup 8 Часа 31 Мин.
71st Aran Rapid Cup 8 Часа 31 Мин.
8Jouybar Eyde Ghorban Rapid Cup 8 Часа 44 Мин.
96Th Falavarjan Rapid Tournament 8 Часа 46 Мин.
102nd Alamto Cup International Chess Festival 2022-Ilam Category B 10 Часа 11 Мин.
112nd Alamto Cup International Chess Festival 2022-Ilam Category A 10 Часа 27 Мин.
12Kuhchenar Rapid U1900 1401/04/17 13 Часа 48 Мин.
131st Alamto international Blitz 18 Часа 52 Мин.
14Iranian Youth Chess Championships U20 - girls 1 Дни
15Weekly Zehne Pouya Chess Club 1401/04/13 Blitz 1 Дни 9 Часа
16Standard Rated tournament, Iran Shahriar heiat 29 /06/2022 until 04/07/2022 1 Дни 11 Часа
17Tehran Blitz Velaiat Cup 1 Дни 23 Часа
18Mahallat Rafsanjan 2 Дни 8 Часа
19Mahalat Rafsanjan 2 Дни 9 Часа
20دختران متوسطه اول استان فارس 1401 3 Дни 8 Часа
21پسران متوسطه اول استان فارس 1401 3 Дни 8 Часа
22Panjshanbehaye Reghabat rtrht3r 3 Дни 8 Часа
2318th Gilan First League 1400 3 Дни 15 Часа
2418th Gilan Second League 1400 3 Дни 15 Часа
2518th Gilan Super League 1400 3 Дни 15 Часа
26Test 3 Дни 18 Часа
27Kerman Talent Identification Tournament (under 12) 4 Дни 7 Часа
288th Urmia Weekly Rapid Chess Tournament U18 (Rated) 4 Дни 7 Часа
29مسابقه هفتگی هیات شطرنج شاهرود - 10 تیر 1401 4 Дни 9 Часа
3010th Rapid Hormozgan 1401 4 Дни 12 Часа
31Golestan Province Championship (Under 20) 4 Дни 14 Часа
32mosabegheh 10 tir ghaemshar 4 Дни 15 Часа
33Fars weekly 4 Дни 18 Часа
34Seniors 4 Дни 19 Часа
35Seniors 5 Дни
361st International tournament of Zanjan divers Cup 5 Дни 8 Часа
37Weekly Zehne Pouya Chess Club 1401/04/09 Rapid 5 Дни 11 Часа
38Babol Talents Cup-Tir 5 Дни 12 Часа
39Academi chees sangar 5 Дни 14 Часа
407th Zehne Pouya Weekly 1401/04/09 (Moghadamati) 5 Дни 17 Часа
41Jadval E termik Bashgah pishgam 9 tir 5 Дни 17 Часа
42JAdval D Termik 9 tir 5 Дни 17 Часа
43farzin 14010409 5 Дни 18 Часа
44Andishe Novin Cup 5 Дни 19 Часа
45JAdval D Termik 9 tir 5 Дни 21 Часа
46مسابفه هفتگی 9تیر 1401 پنجشنبه 6 Дни 9 Часа
47Nezam Mohandesi Sakhteman Gilan (Blitz) 6 Дни 17 Часа
48Nezam Mohandesi Sakhteman Gilan (Rapid) 6 Дни 18 Часа
49Weekly Zehne Pouya Chess Club 1401/04/07 Blitz 7 Дни 10 Часа
50Ashloo Fasa Cup Standard Competitio 7 Дни 12 Часа