Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Haiti (HAI)

Flag HAI
No.ТурнирПоследно обновяване
1Championnat Interclasses GHA 2022-1ere Edition 35 Дни 20 Часа
2Open de Carrefou en Ligne 2021 Catégorie U20 F-Phase Finale 302 Дни 7 Часа
3Open de Carrefour en Ligne 2021 Catégorie Open-Phase finale 302 Дни 7 Часа
4Open de Carefour en Ligne- U14 M 308 Дни 17 Часа
5Open de Carrefour en Ligne-2021 Catégorie U20 Féminin 316 Дни 2 Часа
6Championnat National Interscolaire en ligne 2021-_U20 M_Phase 2 388 Дни
7Championnat National Interscolaire en ligne 2021_U16 M_Phase 2 388 Дни
8Championnat National Interscolaire en ligne 2021_U12 M_Phase 2 388 Дни
9Championnat National Interscolaire en ligne 2021_U14 F_Phase 2 388 Дни 1 Часа
10Championnat National Interscolaire en ligne 2021_U18 F_Phase 2 388 Дни 1 Часа
11Open Jean Lamothe 2021 456 Дни 22 Часа
12Open Jean Lamothe 2021-Féminin 457 Дни 6 Часа
13Tournoi d'échecs de la BSR-4e Edition 482 Дни 4 Часа
14Open Quisqueya 1ère Edition 526 Дни 6 Часа
15Championnat National 2019 850 Дни 7 Часа
16Championnat National Féminin 2019-1ere Edition 918 Дни 2 Часа
17Eliminatoires du Championnat National d'Haïti . Open 925 Дни 3 Часа
18Tournoi Blitz Vertiere 932 Дни 1 Часа
191er Tournoi Blitz "Jean Lamothe" 933 Дни 21 Часа
201er Tournoi Blitz "Jean Lamothe" 950 Дни 19 Часа
21Blessing Cup 3th. U16 G 1166 Дни 1 Часа
22Eliminatoire U19F CTCA2019 1173 Дни 2 Часа
23Eliminatoire CTCA 2019 1173 Дни 2 Часа
24Eliminatoire U13G CTCA 2019 1173 Дни 2 Часа
25Eliminatoire U15 CTCA 2019 1173 Дни 2 Часа
26Eliminatoire CTCA 2019 1173 Дни 2 Часа
27Eliminatoire CTCA 2019-U19 G 1173 Дни 2 Часа
28Championnat Interclub 2018. FHE 1289 Дни 3 Часа
29Tournoi Eliminatoie TR18.1 1332 Дни 8 Часа
30Championnat College Notre Dame des Petits 1ere Edition U14 Masculin 1475 Дни
31Championnat Notre Dame des Petits 1ere Edition U14 Feminin 1475 Дни
32Championnat College de Cote-Plage 1ere Edition U12 Masculin 1475 Дни 8 Часа
33Campionnat College de Cote-Plage 1ere Edition U12 Feminin 1475 Дни 8 Часа
34Championnat National 2e phase 1487 Дни 3 Часа
35Championnat Univers Freres RAPHAEL 1ere Edition U12 Feminin 1491 Дни 3 Часа
36Blessing Cup 2eme Edition U20 feminin 1491 Дни 3 Часа
37Blessing Cup 2eme Edition U20 masculin 1506 Дни 6 Часа
38Blessing Cup 2eme EditionU14 masculin 1506 Дни 6 Часа
39Blessing Cup 2eme Edition U14 feminin 1506 Дни 6 Часа
40Blessing Cup 2eme Edition U10 mixte 1506 Дни 6 Часа
41Championnat Fermé AIC 1ere Edition Section A 1555 Дни 2 Часа
42Open AIC moins de 15 ans 1556 Дни 19 Часа
43Championnat Interscolaire 2018. Under 14 1ere Edition 1584 Дни 1 Часа
44Greta Home chess Championship. Under 18 open. 1st Edition 1584 Дни 7 Часа
45Championnat Interscolaire Greta Home U20 Open 2018 1585 Дни 23 Часа
46Championnat Interscolaire Greta Home U10 open 2018. 1586 Дни
47Championnat Interscolaire U12 fille 2018 1586 Дни
48Tournoi Ouvert André Pierre 1604 Дни 21 Часа
49C Eliminatoire Barbades 2017 1703 Дни 7 Часа
50PHASE FINALE HINCHE 1723 Дни 18 Часа