Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Georgia (GEO)

Flag GEO
No.ТурнирПоследно обновяване
1საქართველოს დამოუკიდებლობის დღისადმი მიძღვნილი ტურნირი ელვისებურ ჭადრაკში 4 Часа 23 Мин.
2GEO G-8 Ch 2022 4 Часа 26 Мин.
3GEO B-8 Ch 2022 4 Часа 38 Мин.
4GEO G-12 Ch 2022 5 Часа 18 Мин.
5GEO B-12 Ch 2022 5 Часа 42 Мин.
615th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup-2022" 15 Часа 32 Мин.
7IV თანრიგი 2 Дни 4 Часа
8Tbilisi Open B11 Ch 2 Дни 10 Часа
9Tbilisi Open B13 Ch 2 Дни 10 Часа
10Tbilisi Open B9 Ch 2 Дни 11 Часа
11Tbilisi Open G9 Ch 2 Дни 12 Часа
12Tbilisi Open G13 Ch 2 Дни 12 Часа
13Tbilisi Open G11 Ch 2 Дни 12 Часа
14V თანრიგი 3 Дни 11 Часа
15საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე უმცროსი ასაკი 3 Дни 11 Часа
16საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე უფროსი ასაკი 3 Дни 11 Часа
17საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე 3 Дни 11 Часа
18საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 3 Дни 15 Часа
19საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 3 Дни 16 Часа
20საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 3 Дни 16 Часа
21V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 3 Дни 16 Часа
22III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 3 Дни 16 Часа
23IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 3 Дни 16 Часа
24Blitz 4 Дни 12 Часа
25III თანრიგი 10 Дни 14 Часа
26III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 10 Дни 15 Часа
27IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 10 Дни 15 Часа
28საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 10 Дни 16 Часа
29საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 10 Дни 16 Часа
30V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 10 Дни 16 Часа
31GEO B-16 Ch 2022 11 Дни 10 Часа
32GEO G-16 Ch 2022 11 Дни 10 Часа
33GEO B-10 Ch 2022 11 Дни 10 Часа
34GEO G-10 Ch 2022 11 Дни 11 Часа
35Qualifying tournament for 5 rank 12 Дни 16 Часа
36Blitz tournament Under 18 year 13 Дни 11 Часа
37ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 14 წლამდე პირველი ლიგა 17 Дни 12 Часа
38IV თანრიგი 17 Дни 12 Часа
39ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 8 წლამდე პირველი ლიგა 17 Дни 12 Часа
40ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 10 წლამდე პირველი ლიგა 17 Дни 12 Часа
41V თანრიგი 17 Дни 13 Часа
42საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 17 Дни 15 Часа
43საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 17 Дни 15 Часа
44 III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 17 Дни 16 Часа
45V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 17 Дни 16 Часа
46 IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 17 Дни 16 Часа
47ბლიცი 7 მაისი 18 Дни 13 Часа
48Tbilisi U7 Ch Boys 21 Дни 13 Часа
49Tbilisi U7 Ch Girls 21 Дни 13 Часа
50ლანჩხუთი-2022 12 წლამდე მოჭადრაკეებს შორის 21 Дни 16 Часа
Advertisement