Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Ethiopia (ETH)

Flag ETH
No.ТурнирПоследно обновяване
12014 Teras Blitz 1 2 Дни 18 Часа
22014 New Year Tournament 33 Дни 11 Часа
3Teras Blitz 4 62 Дни 18 Часа
4Ethio Rapid Olympiad Selection online tournament 123 Дни 4 Часа
5Ethiopia Rapid National Championship 134 Дни 18 Часа
6Ethiopia Blitz National Championship 134 Дни 18 Часа
7Daniel Fikade Memorial Tournament 150 Дни 19 Часа
8Teras Blitz 3 185 Дни 17 Часа
9National Chess Club Championship 212 Дни 21 Часа
10Under 20 Women Championship 218 Дни 6 Часа
11Under 20 championship 218 Дни 6 Часа
12Under 20 221 Дни 8 Часа
13Under 20 women 221 Дни 8 Часа
14Women National Chess Club Championship 228 Дни 17 Часа
15Addis Ababa Club Championship(2013 E.C) 236 Дни 10 Часа
16Waldorgommi Feestivaala Dubartoota Naannoo Oromia Marsaa 4ffaa 237 Дни 17 Часа
17Addis Ababa Women Team Championship 252 Дни 11 Часа
18Addis Ababa women championship 252 Дни 11 Часа
19Teras Blitz 279 Дни 10 Часа
20Ethiopian Chritsmas 302 Дни 20 Часа
212013 E.C Teras Chess Family 396 Дни 20 Часа
221st National Open Blitz Tournament 626 Дни 18 Часа
231st National Open Rapid Tournament 626 Дни 18 Часа
242012 E.C Zonal Selection Open Tournament 626 Дни 18 Часа
252012 E.C Zonal Selection women Tournament 626 Дни 18 Часа
262012 E.C 10th Tigray women chess championship 637 Дни 17 Часа
272012 E.C 10th Tigray open chess championship 638 Дни 17 Часа
283rd under 20 women team national championship 639 Дни 10 Часа
293rd under 20 team open national championship 639 Дни 11 Часа
30The 7th all Ethiopian U-17 women championship 825 Дни 16 Часа
31The 7th all Ethiopian U-17 open championship 825 Дни 16 Часа
322011 E.C the 7th all Ethiopian U-17 women team championship 829 Дни 10 Часа
332011 E.C the 7th all Ethiopian U-17 men team championship 829 Дни 14 Часа
34Sagantaa Madaallii Cheesii Oromiyaa 2ffaa Garee Dubaraa Adoolessa 2011 Shashee 841 Дни 15 Часа
35Sagantaa Madaallii Cheesii Oromiyaa 2ffaa Garee Dhiiraa Adoolessa 2011 Shashee 841 Дни 15 Часа
36Sagantaa Madaallii Cheesii Oromiyaa 2ffaa Adoolessa 2011 Shashamannee (Dubara) 847 Дни 7 Часа
37Sagantaa Madaallii Cheesii Oromiyaa 2ffaa Adoolessa 2011 Shashamannee (Dhiira) 847 Дни 7 Часа
382011 Addis Ababa open individual championship 851 Дни 13 Часа
392011 Addis Ababa Club Championship 854 Дни 13 Часа
402011 U 15 Addis Ababa women project tournament 889 Дни 20 Часа
412011 U 15 Addis Ababa open project tournament 889 Дни 20 Часа
42All african games selection 895 Дни 11 Часа
432011 Addis Ababa teachers championship 931 Дни 6 Часа
44The 2nd Ethiopian club championship 951 Дни 12 Часа
45Tapha Guutuu Oromiyaa 25ffaa Bulchiinsa Magaalaa Naqamtee Korniyaa Dhiiraa 951 Дни 13 Часа
46Tapha Guutuu Oromiyaa 25ffaa Koorniyaa Dubaraan ebla 2011 951 Дни 13 Часа
472011 open national championship 953 Дни 15 Часа
482011 women national championship 953 Дни 16 Часа
49The 3rd all Ethiopian students open individual championship 971 Дни 17 Часа
50The 3rd all Ethiopian students women individual championship 971 Дни 17 Часа