Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Estonia (EST)

Flag EST
No.ТурнирПоследно обновяване
1IX Viimsi valla malefestival - noorteturniir A (U14) 14 Часа 27 Мин.
2IX Viimsi valla malefestival - noorteturniir B (U12) 14 Часа 45 Мин.
3IX Viimsi valla malefestival - noorteturniir D (U8) 14 Часа 57 Мин.
4IX Viimsi valla malefestival - noorteturniir C (U10) 15 Часа 13 Мин.
5IX Viimsi valla malefestival - noorteturniir E (U6) 15 Часа 40 Мин.
6Estonian Women's Chess Championship 2021 2 Дни 12 Часа
7Estonian Chess Championship 2021 2 Дни 13 Часа
8Pühajärve XXI handicap maleturniir 6 Дни 16 Часа
9Eesti 2021.a. kiirmale meistrvõistlused - mehed 20 Дни 11 Часа
10Eesti 2021.a. kiirmale meistrvõistlused - naised 20 Дни 12 Часа
11Eesti 2021.a. kiirmale meistrvõistlused - seeniorid 20 Дни 12 Часа
1212. Dzintars Sprivulise mälestusturniir kiirmales A 20 Дни 14 Часа
1312. Dzintars Sprivulise mälestusturniir kiirmales B 20 Дни 15 Часа
14Läänemere Maletähed 2021 36 Дни 15 Часа
15Ettevõtete meistrivõistlused males 2021 37 Дни 8 Часа
16Hillar Hanssoo 20. mälestusvõistlus kiirmales noortele B 42 Дни 14 Часа
17Hillar Hanssoo 20. mälestusvõistlus kiirmales noortele C 42 Дни 14 Часа
18Hillar Hanssoo 20. mälestusvõistlus kiirmales noortele A 42 Дни 14 Часа
19V. Heueri mälestustrniir 54 Дни 19 Часа
20Harjumaa 2021.a. võistkondlikud meistrivõistlused males 62 Дни 13 Часа
217. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari SÜGIS 2021 (III etapp) B 63 Дни 13 Часа
227. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari SÜGIS 2021 (III etapp) A 63 Дни 13 Часа
237. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari SÜGIS 2021 (III etapp) C 63 Дни 13 Часа
24Ministeeriumide maleturniir 2021 67 Дни 12 Часа
25Eesti Noorte Maleklubide MV 2021 68 Дни 13 Часа
26Harjumaa 2021. a. Meistrivõistlused kiirmales 76 Дни 13 Часа
27Harjumaa 2021. a. meistrivõistlused kiirmales noortele 76 Дни 14 Часа
28I C'est la Vie välkmaleturniir 78 Дни 7 Часа
29Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales - Põhikool-Gümnaasium 79 Дни 13 Часа
30Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales - Algkoolid 80 Дни 7 Часа
31XXX Keres Memorial "Remembering Paul Keres" - Rapid Tournament 83 Дни 15 Часа
32XXX Keres Memorial "Remembering Paul Keres" - Blitz Tournament 84 Дни 19 Часа
33Gunnar Uusi Memoriaal 90 Дни 11 Часа
34Gunnar Uusi Memoriaal Noortele 90 Дни 16 Часа
357. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari SÜGIS 2021 (I etapp) A 91 Дни 13 Часа
367. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari SÜGIS 2021 (I etapp) B 91 Дни 13 Часа
377. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari SÜGIS 2021 (I etapp) C 91 Дни 14 Часа
38Tartu Suvi 2021 Kiirturniir 97 Дни 12 Часа
39Tartu Suvi 2021 Välkturniir 97 Дни 17 Часа
40Rae Spordikooli lahtised MV males 2021. B-turniir 98 Дни 13 Часа
41Rae Spordikooli lahtised MV males 2021. C-turniir 98 Дни 13 Часа
42Rae Spordikooli lahtised MV males 2021. A-turniir 98 Дни 13 Часа
43Eesti noorte 2021. aasta meistrivõistlused - U10 104 Дни 10 Часа
44Eesti noorte 2021. aasta meistrivõistlused - U14 104 Дни 11 Часа
45Eesti noorte 2021. aasta meistrivõistlused - U12 104 Дни 11 Часа
46Eesti noorte 2021. aasta meistrivõistlused - U12 neiud 104 Дни 12 Часа
47Eesti noorte 2021. aasta meistrivõistlused - U10 neiud 104 Дни 12 Часа
48Eesti noorte 2021. aasta meistrivõistlused - U18 104 Дни 15 Часа
49Eesti noorte 2021. aasta meistrivõistlused - U18 neiud 104 Дни 16 Часа
50Eesti noorte 2021. aasta meistrivõistlused - U16 neiud 104 Дни 16 Часа