Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Cuba (CUB)

Flag CUB
No.ТурнирПоследно обновяване
1Batalla de Ideas 2021 5 Дни 2 Часа
2Liga del Diamante Blitz - Elite 5 Дни 2 Часа
3Liga del Diamante Blitz - Premier 5 Дни 2 Часа
4Liga del Diamante Blitz - Desarrollo 5 Дни 2 Часа
5Torneo 11 de Noviembre - Rapidas 5 Дни 2 Часа
6Natalicio de Capablanca (A) Blitz 5 Дни 2 Часа
7PAGI cup usk 232 Дни
8rere 296 Дни 17 Часа
9Francisco Martinez 2020 (C) 355 Дни 5 Часа
10Francisco Martinez (Abierto) 355 Дни 13 Часа
11Francisco Martinez 2020 (B) 355 Дни 13 Часа
12Francisco Martinez 2020 (A) 355 Дни 13 Часа
13Olimpiada Cubana online 2020 519 Дни 5 Часа
14Blitz Chiqui Gomez 526 Дни 9 Часа
15Match Cuba - Macedonia 552 Дни 4 Часа
16Ajedrez Cubano Unido Listado de jugadores del equipo https://lichess.org/team/night-walkers 562 Дни 12 Часа
17Capablanca 2020 online (Premier) 572 Дни 4 Часа
18Capablanca 2020 online (Elite) 572 Дни 4 Часа
19Semi-Final Provincial 13-15 Femenino 2020 625 Дни 5 Часа
20Semi-Final Provincial 13-15 Masculino 2020 625 Дни 6 Часа
21Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - A 628 Дни 10 Часа
22Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - B 628 Дни 10 Часа
23Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - C 628 Дни 10 Часа
24Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - D 628 Дни 10 Часа
25Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - E 628 Дни 10 Часа
26Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - F 628 Дни 10 Часа
27Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - G 628 Дни 10 Часа
28V Grand Prix Blitz 3 629 Дни 22 Часа
29Provincial Selectivo Sub 12 Mixto - La Habana 2020 634 Дни 7 Часа
30Provincial Semifinal Selectivo Sub 12 M - La Habana 2020 634 Дни 7 Часа
31Provincial Semifinal Selectivo Sub 12 F - La Habana 2020 634 Дни 7 Часа
32Rene Baserrate Blitz 2020 646 Дни 4 Часа
33Universidad de Cienfuegos 2020 649 Дни 9 Часа
34Universidad de Cienfuegos 2020 (B) 649 Дни 9 Часа
35Universidad de Cienfuegos 2020 (A) 649 Дни 9 Часа
36V Grand Prix Blitz 2 651 Дни 22 Часа
37Final Provincial Juvenil 2020 - M 659 Дни 9 Часа
38Final Provincial Juvenil 2020 - M 659 Дни 9 Часа
39Final 57 Campeonato de Cuba Absoluto 661 Дни 1 Часа
40Final Nacional Femenina 2020 664 Дни 2 Часа
41Camaguey 506 (Sub-8 Mixto) 665 Дни 23 Часа
42Camaguey 506 (Sub-10 F) 665 Дни 23 Часа
43Camaguey 506 (Sub-10 M) 665 Дни 23 Часа
44Camaguey 506 (Sub-12 F) 665 Дни 23 Часа
45Camaguey 506 (Sub-12 M) 665 Дни 23 Часа
46Camaguey 506 (Sub-15) 665 Дни 23 Часа
47Camaguey 506 (Mixto 2) 665 Дни 23 Часа
48Camaguey 506 (Mixto 1) 665 Дни 23 Часа
49Camaguey 506 (Juvenil) 665 Дни 23 Часа
50Camaguey 506 (Elite) 665 Дни 23 Часа