Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Croatia (CRO)

Flag CRO
No.ТурнирПоследно обновяване
1Rapid za mlade "Ludbreg 2022" 3 Часа 9 Мин.
213. Otvoreno brzopotezno prvenstvo G. Mihaljevca 2022. "Dani Lipe" 3 Часа 14 Мин.
3Lepoglava 2022 - kadeti 6 Часа 46 Мин.
4Lepoglava 2022 - seniori 6 Часа 46 Мин.
527.Obljetnica VRO OLUJA 2.8. 2022.Šahovski klub invalida Hvidra-Brod,Sl. Brod 8 Часа 17 Мин.
618.Međunarodni Šahovski turnir Međugorje 2022. ŠK Ruščica 8 Часа 17 Мин.
75th International Chess Tournament, "Solta Chess Open 2022", Grohote, 02.-10.07.2022. 8 Часа 50 Мин.
8VIII. Otvoreni pojedinačni rapid turnir "Peroj 2022" 11 Часа 42 Мин.
911. SPLIT OPEN "ŠAHOVSKI FESTIVAL 2022." - BLITZ 13 Часа 45 Мин.
10DRUGI MEĐUNARODNI ŠAHOVSKI TURNIR OPEN "GRADIŠTE" 2022. 15 Часа 36 Мин.
1111. SPLIT OPEN "ŠAHOVSKI FESTIVAL 2022" 16 Часа 57 Мин.
12Lovrinčevo 2022., Babina Greda, 31.07.2022., 11th International Rapid Tournament 18 Часа 7 Мин.
13Plazma SIM-Državna završnica2022- djevojčice do 15 godina 18 Часа 33 Мин.
14Plazma SIM-Državna završnica2022- dječaci do 15 godina 18 Часа 39 Мин.
15Posveta i otvorenje velikog šaha 18.6.2022. u 16,00 sati Šahovski klub Ruščica 21 Часа 38 Мин.
161. memorijal Darka Šveca 1 Дни 5 Часа
17Mali memorijal Darka Šveca 1 Дни 5 Часа
18Pojedinačno juniorsko prvenstvo Koprivničko-križevačke županije za 2022 - juniori 1 Дни 13 Часа
19Pojedinačno juniorsko prvenstvo Koprivničko-križevačke županije za 2022 - juniorke 1 Дни 13 Часа
20Šahovski turnir povodom 31 obljetnice 108.Brigade ZNG Sl. Brod 1.7. 2022. 1 Дни 21 Часа
21Memorijal JOSIP REIHL-KIR, Zagreb, 1.7.2022. 2 Дни 5 Часа
2211 SPLIT OPEN "ŠAHOVSKI FESTIVAL 2022" - RAPID 2 Дни 10 Часа
231. Memorijalni turnir Dario Duda - Dobrinj / Kras 07.08.2022 2 Дни 15 Часа
24MEĐUNARODNI KADETSKI TURNIR "OPEN Gunja" 2022. 2 Дни 16 Часа
25MEĐUNARODNI ŠAHOVSKI TURNIR "OPEN Gunja" 2022. 2 Дни 16 Часа
26OTVORENI MEĐUNARODNI BRZOPOTEZNI ŠAHOVSKI TURNIR 1. BLITZ HVAR 2022. ARSENAL HVAR, 11.10.2022. 2 Дни 18 Часа
27OTVORENI MEĐUNARODNI ŠAHOVSKI TURNIR 1. OPEN HVAR 2022. ARSENAL HVAR, 8.-14.10.2022. 2 Дни 18 Часа
28Lavić 2022 Varaždin 30.6.2022 U16, početak u 18 sati 3 Дни 4 Часа
292. Lav 2022 Varaždin 30.6.2022 u 18 sati 3 Дни 5 Часа
30Brzopotezni turnir ŠK Rijeka - 12/12 Proljeće 2022 3 Дни 5 Часа
31Plazma SIM-Državna završnica2022- djevojčice do 11 godina 3 Дни 13 Часа
32Ekipni blitz turnir TOPLA VODA, Varaždinske Toplice 06. kolovoza 2022. 5 Дни 14 Часа
335th Nečujam Blitz Tournament - NBT 2022, Grohote, 05.07.2022. 5 Дни 15 Часа
34Malo Lovrinčevo 2022., Babina Greda, 31.07.2022. International Rapid Tournament 5 Дни 15 Часа
35Prvenstvo Hrvatske za veterane 2022 godine 6 Дни 2 Часа
36Plazma SIM-Državna završnica2022- dječaci do 11 godina 6 Дни 6 Часа
37Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske - kadeti do 15 godina - 6 Дни 13 Часа
38Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske - kadeti do 13 godina - 6 Дни 14 Часа
39Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske - kadeti do 11 godina - 6 Дни 14 Часа
40Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske - kadeti do 9 godina - 6 Дни 14 Часа
41Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske - kadetkinje do 7 godina - 6 Дни 14 Часа
42Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske - kadetkinje do 15 godina - 6 Дни 14 Часа
43Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske - kadeti do 7 godina - 6 Дни 14 Часа
44Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske - kadetkinje do 13 godina - 6 Дни 15 Часа
45Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske - kadetkinje do 9 godina - 6 Дни 15 Часа
46Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske - kadetkinje do 11 godina - 6 Дни 16 Часа
47Dani Dugava 2022 - završnica 7 Дни 9 Часа
48Dani Dugava 2022. - grupa C 7 Дни 9 Часа
49Dani Dugava 2022 - grupa B 7 Дни 10 Часа
50Dani Dugava 2022 - grupa A 7 Дни 10 Часа