Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Costa Rica (CRC)

Flag CRC
No.ТурнирПоследно обновяване
1JDR Turrialba - ASOEDUFI A Abierto 10 Часа 1 Мин.
2JDETurrialba - ASOEDUFI B Abierto (Equipos) 10 Часа 2 Мин.
3JDETurrialba - ASOEDUFI A Abierto (Equipos) 10 Часа 7 Мин.
4JDETurrialba - ASOEDUFI B Abierto 10 Часа 11 Мин.
5JDETurrialba - ASOEDUFI A Femenino 10 Часа 13 Мин.
6Regional Alajuela B Abierto 10 Часа 40 Мин.
7Regional Alajuela D Abierto 10 Часа 41 Мин.
8Randall Balmaceda Segura In Memoriam 14 Часа 50 Мин.
9Regional Alajuela D Abierto Equipos 1 Дни 6 Часа
10Regional Alajuela D Femenino Equipos 1 Дни 6 Часа
11Regional Alajuela B Abierto Equipos 1 Дни 6 Часа
12Regional Alajuela A Femenino Equipos 1 Дни 6 Часа
13Regional Alajuela C Abierto Equipos 1 Дни 6 Часа
14Regional Alajuela C Abierto 1 Дни 6 Часа
15Regional Alajuela C Fem 1 Дни 6 Часа
16Regional Alajuela A Abierto 1 Дни 6 Часа
17Regional Alajuela E Fem 1 Дни 6 Часа
18Regional Alajuela E Abierto 1 Дни 6 Часа
19Regional Alajuela D Fem 1 Дни 6 Часа
20Regional Alajuela B Femenina 1 Дни 10 Часа
21Regional Alajuela A Femenina 1 Дни 10 Часа
22III Torneo de "Mixto de Selecciones 2022" 3 Дни 9 Часа
23Colegio Tecnico Profesional CIT 2022 - BLITZ 4 Дни 12 Часа
24Colegio Tecnico Profesional CIT 2022 - Cuarto y Quinto Grado 4 Дни 12 Часа
25Colegio Tecnico Profesional CIT 2022 - Segundo y Tercer Grado 4 Дни 12 Часа
26Colegio Tecnico Profesional CIT 2022 - Preparatoria y Primer Grado 4 Дни 12 Часа
27Colegio Tecnico Profesional CIT 2022 - OPEN 4 Дни 12 Часа
28I Chess With Coco Invitational 5 Дни 9 Часа
29RECEDECI 2022 9 Дни 17 Часа
30Campeonato por equipos menores U12 14 Дни 14 Часа
31Campeonato por equipos menores U16 14 Дни 14 Часа
32Campeonato por equipos menores U20 14 Дни 14 Часа
33Torneo Nacional Clasificatorio 4ta División Goicoechea 17 Дни 10 Часа
34Fase Regional individual abs B Pococi 2022 22 Дни 14 Часа
35Fase Regional Absoluto A Pococi 2022 22 Дни 14 Часа
36Fase Regional femenino B individual Pococi 2022 22 Дни 14 Часа
37Regional San José Norte B Abierto 22 Дни 14 Часа
38Regional San José Norte C Abierto 22 Дни 15 Часа
39Regional San José Norte E Abierto 22 Дни 15 Часа
40Regional San José Norte D Abierto 22 Дни 15 Часа
41Regional San José Norte D Femenino 22 Дни 15 Часа
42Fase Regional femenino A Pococi 2022 22 Дни 15 Часа
43Regional San José Norte B Femenino 22 Дни 15 Часа
44Regional San José Norte A Abierto 22 Дни 15 Часа
45 Regional Estudiantiles Pococi 2022 Equipos Abs B 22 Дни 17 Часа
46Regional San José Norte C Femenino 23 Дни 13 Часа
47Regional San José Norte A Femenino 23 Дни 16 Часа
48Torneo de Ajedrez CTP San Pedro 28 Дни 6 Часа
49Eliminatoria Estudiantil Institucional "D" Absoluto Liceo Laboratorio de Liberia 35 Дни 17 Часа
50Eliminatoria Estudiantil Institucional "C" Absoluto Liceo Laboratorio de Liberia 35 Дни 17 Часа
Advertisement