Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Chile (CHI)

Flag CHI
No.ТурнирПоследно обновяване
1INTERSEDES DUOC UC APERTURA 2022 3 Часа 41 Мин.
2Blitz CAB-CAPA 6 Часа 23 Мин.
313° TORNEO ACTIVO CLUB FISCHER DE TALCA 6 Часа 31 Мин.
4CAB-CAPA 6 Часа 48 Мин.
5TORNEO AJEDREZ 31° ANIVERSARIO UCSC 2022 12 Часа 21 Мин.
6CLXI AREA 5 S10 - 02 de Julio 2022 1 Дни 2 Часа
7CLXI AREA 5 S12 - 02 de Julio 2022 1 Дни 3 Часа
8CLXI AREA 5 S14 - 02 de Julio 2022 1 Дни 3 Часа
9CLXI AREA 5 S16 - 02 de Julio 2022 1 Дни 3 Часа
10CLXI AREA 5 S18 - 02 de Julio 2022 1 Дни 3 Часа
11CLXI AREA 5 Open - 02 de Julio 2022 1 Дни 3 Часа
12CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Rapido 2 JULIO 2022 1 Дни 4 Часа
13453° Mall Florida Center y 4a Fecha Circuito Ajedrez Mall Florida Center 1 Дни 5 Часа
14Torneo de Ajedrez por Equipos Ciudad de Pitrufquén 1 Дни 7 Часа
15CONMEMORACION 228 AñOS DE LA CIUDAD DE CONSTITUCION - TORNEO AJEDREZ EN LA PERLA 1 Дни 8 Часа
16TORNEO JUVENIL GANANDO ESPACIOS 1 Дни 11 Часа
172da FECHA - LIGA DE AJEDREZ ESCOLAR BUIN 2022 - LAJEB Categoria Sub-14 1 Дни 11 Часа
182da FECHA - LIGA DE AJEDREZ ESCOLAR BUIN 2022 - LAJEB Categoria Sub-18 1 Дни 12 Часа
19TORNEO POR EQUIPOS IRT NATALICIO BERNARDO O’HIGGINS CHILLAN VIEJO 2022 SUB 2400 1 Дни 14 Часа
20CLXI AREA 5 S10 - 02 de Julio 2022 2 Дни
21Torneo Open de Invierno Club de Ajedrez Osorno 2022 2 Дни 1 Часа
22Listado Torneo Ganando Espacios (Club Mapuchess/INJUV) 2 Дни 2 Часа
23CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Blitz 01 julio 2022 2 Дни 4 Часа
24CLUB DE AJEDREZ CHILE - XI Torneo Interclubes 2022 Sub 2400 3 Дни
25Juguemos Ajedrez con el GM Cristóbal Henríquez 3 Дни 6 Часа
26Torneo CODEBECH Mayo 2022 4 Дни 2 Часа
27IRT JUNIO 2022 CLUB CHESS MAIPU 4 Дни 3 Часа
28Torneo Club Mapuchess y Programa Vida Sana Torneo Rapido 10+5 4 Дни 11 Часа
2935ª Liga Chessmaster - Segunda Division Junio Julio 2022 6 Дни 3 Часа
3035ª Liga Chessmaster Junio - Julio 2022 6 Дни 3 Часа
31JAQUE MATE: 1ER TORNEO DE AJEDREZ JUVENTUD ÑUñOA Sub 10 7 Дни 7 Часа
32I Abierto IRT Sub 2400 Ovalle 2022 7 Дни 8 Часа
33Torneo Blitz GM Cristóbal Henríquez Villagra 7 Дни 11 Часа
34JAQUE MATE: 1ER TORNEO DE AJEDREZ JUVENTUD ÑUñOA Sub 14 7 Дни 13 Часа
35452° Mall Florida Center y 3a Fecha Circuito Ajedrez Mall Florida Center 8 Дни 4 Часа
36Primer Torneo S18 Limache 2022 8 Дни 4 Часа
37Primer Torneo OPEN Limache 2022 8 Дни 4 Часа
38CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Super Rapido Open Junio 2022 COMENZAMOS A LAS 16:00 HRS!! 8 Дни 4 Часа
39CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Super Rapido academia Junio 2022 8 Дни 6 Часа
40TORNEO FUTUROS TALENTOS DEL BIOBIO 2022 - SUB 18 8 Дни 7 Часа
41TORNEO FUTUROS TALENTOS DEL BIOBIO 2022 - SUB 14 8 Дни 7 Часа
42TORNEO FUTUROS TALENTOS DEL BIOBIO 2022 - SUB 12 8 Дни 7 Часа
43TORNEO FUTUROS TALENTOS DEL BIOBIO 2022 - SUB 10 8 Дни 7 Часа
44TORNEO FUTUROS TALENTOS DEL BIOBIO 2022 - SUB 8 8 Дни 7 Часа
45TORNEO BLITZ SOLIDARIO CLUB DE AJEDREZ VALDIVIA 8 Дни 7 Часа
46III TORNEO CIRCUITO ESCOLAR DE AJEDREZ REGION ANTOFAGASTA COLEGIO COSTA CORDILLERA, CATEGORIA SUB-12 8 Дни 12 Часа
47III TORNEO CIRCUITO ESCOLAR DE AJEDREZ REGION ANTOFAGASTA COLEGIO COSTA CORDILLERA, CATEGORIA SUB-18 8 Дни 12 Часа
48III TORNEO CIRCUITO ESCOLAR DE AJEDREZ REGION ANTOFAGASTA COLEGIO COSTA CORDILLERA, CATEGORIA SUB-8 8 Дни 12 Часа
49III TORNEO CIRCUITO ESCOLAR DE AJEDREZ REGION ANTOFAGASTA COLEGIO COSTA CORDILLERA, CATEGORIA SUB-6 8 Дни 12 Часа
50III TORNEO CIRCUITO ESCOLAR DE AJEDREZ REGION ANTOFAGASTA COLEGIO COSTA CORDILLERA, CATEGORIA SUB-10 8 Дни 12 Часа