Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
No.ТурнирПоследно обновяване
1II Шахматен турнир по блиц за Купата на община "Чавдар" - 23 юли 2022 1 Часа 45 Мин.
2CSKA chess championship 2022 Sofia, 16-17.07.2022 4 Часа 52 Мин.
3Детски шахматен турнир Купа Марина, 30-31.07.2022 5 Часа 15 Мин.
4Primorsko open 2022 A tournament/Приморско опен А турнир, 13-21.09.2022 6 Часа 26 Мин.
5Primorsko open 2022 B tournament/Приморско опен Б турнир, 14-20.09.2022 6 Часа 26 Мин.
636th OPEN TETEVEN, Teteven, 06-12.08.2022 7 Часа 15 Мин.
7TETEVEN KIDS, Teteven, 05-07.08.2022 / Тримата мускетари 7 Часа 16 Мин.
844th OPEN, G. TRINGOV MEMORIAL, 14-22.08.2022 7 Часа 16 Мин.
9Belogradchik open 9 July 2022 10 Часа 51 Мин.
10IV Мемориал "Марин Станковски" деца - 10.09.2022 1 Дни
11IV Мемориал "Марин Станковски" - 10.09.2022 1 Дни
12XIX Международен турнир "Сини камъни" - Блиц 1 Дни
13XIX Международен турнир "Сини камъни" 1 Дни
14III Открито първенство на България по шахмат за деца до 12 години 7 - 9 юли 1 Дни
15III Открито първенство на България по шахмат за деца до 10 години 7 - 9 юли 1 Дни
16III Открито първенство на България по шахмат за деца до 8 години 7 - 9 юли 1 Дни
17Shahdom Ovanezov, Varna, 07.07.2022, всеки четвъртък 18.30ч.,bul."Slivnica",№46. 1 Дни 5 Часа
182-nd kids tournament The world is chess A 17.07.2022, Kazanlak 1 Дни 5 Часа
192-nd kids tournament The world is chess B 17.07.2022, Kazanlak 1 Дни 5 Часа
20FIRST INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL "GEORGI RAKOVSKI" < 2400 KOTEL 1 - 5 July 2022 1 Дни 11 Часа
21FIRST INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL "GEORGI RAKOVSKI" BLITZ KOTEL 4 July 2022 2 Дни 6 Часа
22Открит турнир по ускорен шахмат "Купа Плевен" - 16-17.07.2022 2 Дни 16 Часа
23FIRST INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL "GEORGI RAKOVSKI" BLITZ KOTEL 2 July 2022 4 Дни 1 Часа
24National Cup VIII Memorial Stoyan Ivanov Rapid - Shumen 30-31.07.2021 4 Дни 6 Часа
25Първи детски шахматен турнир "Георги Раковски" Котел, 2 юли 2022 4 Дни 9 Часа
26Shahdom Ovanezov, 30/06/2022 6 Дни 3 Часа
27Bulgarian Team Chess Championship Women Albena, 26.06.2022 - 30.06.2022 6 Дни 7 Часа
28Bulgarian Team Chess Championship Men Albena, 26.06.2022 - 30.06.2022 6 Дни 7 Часа
29Bulgarian Team Chess Championship Women Rapid Albena, 25.06.2022 - 26.06.2022 6 Дни 7 Часа
30Bulgarian Team Chess Championship Men Rapid Albena, 25.06.2022 - 26.06.2022 6 Дни 7 Часа
31Bulgarian Team Chess Championship Women Blitz Albena, 25.06.2022 6 Дни 7 Часа
32Bulgarian Team Chess Championship Men Blitz Albena, 25.06.2022 6 Дни 7 Часа
33Битката за Троян 25-26.06.2022 10 Дни 7 Часа
34Открит турнир по ускорен шах "Рапид Кюлевча" / 26.06.2022 10 Дни 8 Часа
35II-ри турнир по ускорен шахмат „Купа Ботевград” 11 Дни 2 Часа
36International Chess Tournament Albena Cup 11 Дни 14 Часа
37International Chess Tournament Albena Cup 12 Дни
38Ovanezov 13 Дни 3 Часа
39DIP G10 Standart 2022/06/12-15/ hotel Dobrudzha, zala Atlantik, kk Albena 16 Дни 4 Часа
40Шахматно лято 2022 Б Турнир до 14 години - Шумен - 19.06.2022 17 Дни 9 Часа
41ВТОРИ БЛИЦ-ТУРНИР ЗА КУПА "THE MALL" София, 18 юни 18 Дни 8 Часа
42Шахматно лято 2022 А Турнир до 10 години - Шумен - 18.06.2022 18 Дни 9 Часа
43Шахматен турнир "ШАХ ФЕСТ ГЪРМЕН" - 18.06.2022 г. 18 Дни 9 Часа
44Шахматен турнит - Гърмен - Деца до 14 г. - 18.06.22 г. 18 Дни 11 Часа
45Shah dom Ovanezov, 16.06..2022г. Всеки четвъртък от 18.30ч. до 21.00ч. 20 Дни 3 Часа
46Ropotamo cup 2022/Купа Ропотамо 2022, U2300, 8-15.06.2022 21 Дни 10 Часа
47DIP G8 Standart 2022/06/12-15/ KK Albena hotel Dobrudzha, zala Atlantik 21 Дни 13 Часа
48DIP B10 Standart 2022/06/12-15 KK Albena hotel Dobrudzha, zala Atlantik 21 Дни 13 Часа
49DIP B8 - Standart 2022/06/12-15 KK Albena hotel Dobrudzha, zala Atlantik 21 Дни 13 Часа
50DIP G8 Rapid 2022/06/11 KK Albena hotel Dobrudzha 21 Дни 15 Часа