Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Bolivia (BOL)

Flag BOL
No.ТурнирПоследно обновяване
1IRT "48 Aniversario de la Asociación Tarijeña de Ajedrez" 23 Часа 46 Мин.
2IRT "GARY KASPAROV" 2022 1 Дни
3Prueba 1 Дни 21 Часа
4TORNEO PROMOCIONAL INFANTO JUVENIL ABSOLUTO DE AJEDREZ CATEGORIA INFANTIL 1 Дни 23 Часа
5TORNEO PROMOCIONAL INFANTO JUVENIL ABSOLUTO DE AJEDREZ CATEGORIA JUVENIL 1 Дни 23 Часа
6Final del Campeonato Nacional Mayores Absoluto - Bolivia 2022 3 Дни 2 Часа
7Torneo IRT "Gambito de Dama" 2022 3 Дни 3 Часа
8Final del Campeonato Nacional Mayores Femenino - Bolivia 2022 3 Дни 3 Часа
9OLIMPIADA INTER CONDOMINIO - SEVILLA 2022 - DAMAS 3 Дни 5 Часа
10IRT LLALLAGUA TIERRA DE ESTAÑO Potosi - Llallagua 3 Дни 6 Часа
11TORNEO NACIONAL FEBODEC 3 Дни 10 Часа
12Centro Cultural Torino - Larga Noche de Museos 4 Дни 1 Часа
13Torneo Nacional FEBODEC 4 Дни 11 Часа
141er Torneo Nacional Sub-20 Femenino Cochabamba 10 Дни 6 Часа
151er Torneo Nacional Sub-20 Absoluto Cochabamba 10 Дни 7 Часа
16Torneo Aniversario Club Bobby Fischer Absoluto, Sub-14, Sub-16 11 Дни 8 Часа
17Torneo Aniversario Club Bobby Fischer Sub-10 Sub-12 11 Дни 9 Часа
18Torneo Aniversario Sub-06 Sub-08 11 Дни 9 Часа
19Torneo infantil 14 de mayo 11 Дни 10 Часа
20IV Torneo de Ajedrez "IRT A.M.A.M. 2022" 17 Дни 5 Часа
21Grand Prix Nacional de Ajedrez 2021-2022 * 8vo. Torneo: Sede: Oruro * 17 Дни 9 Часа
221er Torneo Solidario Rumbo a Uruguay ANBA Cochabamba 18 Дни 4 Часа
23Torneo infantil 7 de mayo ANBA Cochabamba 18 Дни 10 Часа
24Grand Prix Nacional de Ajedrez 2021-2022 7mo Torneo Sede Sucre 23 Дни 9 Часа
25TORNEO IRT BLITZ "MAX EUWE" 24 Дни 23 Часа
26Torneo Infantil 30 de abril ANBA CBBA 25 Дни 10 Часа
27TORNEO MULTIVERSE 27 Дни
28Torneo Intercolegial Nacional Florida 2022 29 Дни 9 Часа
29Torneo Departamental Abierta Sucre - Plaza 25 de Mayo 31 Дни 4 Часа
30Torneo Departamental Sub -12 Sucre - Plaza 25 de Mayo 31 Дни 4 Часа
311º Campeonato de Ajedrez IRT Híbrido - "Nuevos Horizontes" 2022 31 Дни 7 Часа
323er. Torneo Nacional Categoria Sub-16 Femenino Sede Potosi 2022 31 Дни 7 Часа
333er. Torneo Nacional Categoria Sub-10 Femenino Sede Potosi 2022 31 Дни 7 Часа
343er. Torneo Nacional Categoria Sub-10 Absoluto Sede Potosi 2022 31 Дни 7 Часа
353er. Torneo Nacional Categoria Sub-16 Absoluto Sede Potosi 2022 31 Дни 7 Часа
36Campeonato de Ajedrez "Día Internacional del Libro" 33 Дни 3 Часа
37IRT Cerrado "Anatoly Karpov" 36 Дни
383er TORNEO DEPARTAMENTAL CLASIFICATORIO SUB 10 COCHABAMBA 2022 38 Дни 6 Часа
393er TORNEO DEPARTAMENTAL CLASIFICATORIO SUB 16 COCHABAMBA 2022 38 Дни 6 Часа
403er. Torneo Nacional Sub-18 Absoluto Clasificatorio al Panamericano 2022 / Sede: Tarija 38 Дни 6 Часа
413er. Torneo Nacional Sub-18 Femenino Clasificatorio al Panamericano 2022 / Sede: Tarija 38 Дни 6 Часа
423er. Torneo Nacional Sub-12 Absoluto Clasificatorio al Panamericano 2022 / Sede: Tarija 38 Дни 6 Часа
433er. Torneo Nacional Sub-12 Femenino Clasificatorio al Panamericano 2022 / Sede: Tarija 38 Дни 6 Часа
44IRT BLITZ HOMENAJE AL ANIVERSARIO DE ANBA BOLIVIA 43 Дни 1 Часа
45IRT BLITZ HOMENAJE AL DIA DEL NIÑO (ANBA COCHABAMBA) 43 Дни 4 Часа
462do Torneo Nacional Clasificatorio Panamericano Sub 10 Absoluto LA PAZ 45 Дни 7 Часа
472do Torneo Nacional Clasificatorio Panamericano Sub 16 Femenino LA PAZ 45 Дни 7 Часа
482do Torneo Nacional Clasificatorio Panamericano Sub 10 Femenino LA PAZ 45 Дни 7 Часа
492do Torneo Nacional Clasificatorio Panamericano Sub 16 Absoluto LA PAZ 45 Дни 7 Часа
50Torneo Infantil 46 Дни 7 Часа
Advertisement