Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.ТурнирПоследно обновяване
1Chesslanad Şahmat Klubu lll Dərəcə təsnifat turniri İYUL 13-15 saat(12:30) 3 Часа 48 Мин.
2Chessland Şahamat Klubu lV Dərəcə təsnifat turniri İYUL 13-15 saat (10:00) 3 Часа 49 Мин.
3Albert Aqaronov adına Chess Master l Dərəcə turniri 4-10 iyul 28 may filialı 0703808487 5 Часа 37 Мин.
43cü dərəcə 15-17iyul.əlaqə nömrəsi-050-214-83-10 7 Часа 19 Мин.
54cü dərəcə yarışı15-17iyul. Əlaqə nömrəsi-050-214-83-10 7 Часа 36 Мин.
64 nömrəli İOEUGİŞM 2 dərəcə turniri sabah 14:00 8 Часа 20 Мин.
7Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) I dərəcə turniri (10-15 iyul) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 8 Часа 58 Мин.
84 nömrəli İOEUGİŞM 3 dərəcə turniri sabah 12:00 9 Часа 49 Мин.
94 nömrəli İOEUGİŞM 4 dərəcə turniri sabah 10:00 9 Часа 51 Мин.
1016 yaş olimpiyadaya seçmə yarış - Naxçıvan 9 Часа 59 Мин.
11PREMİER SCHOOL OF CHESS II dərəcə 4-5-6-7 iyul saat 13:00 ƏLAQƏ 0124904203 10 Часа 45 Мин.
12PREMIER SCHOOL OF CHESS III dərəcə yarışı 4-5-6-7 iyul saat 13:00 ƏLAQƏ 0124904203 10 Часа 48 Мин.
13AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU Təsnifat yarışı - III DƏRƏCƏ 09,10,11,12 iyul 2022 12:00-DA 10 Часа 53 Мин.
14AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU Təsnifat yarışı - IV DƏRƏCƏ 09,10,11,12 iyul 2022 10:00-DA 10 Часа 54 Мин.
15AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU Təsnifat yarışı - II DƏRƏCƏ 09,10,11,12, 13 iyul 2022 14:30-DA 10 Часа 54 Мин.
162 dərəcə turniri 04-08 iyul 2022 saat 12.00 RŞK 11 Часа 19 Мин.
173 dərəcə turniri 04-08 iyul 2022 saat 12.00 RŞK 11 Часа 19 Мин.
18Premier School Şahmat məktəbi IV dərəcə yarışı 4-5-6-7 iyul saat 11:00 ƏLAQƏ 0124904203 13 Часа 35 Мин.
194 dərəcə turniri 04-08 iyul 2022 saat 10.00 RŞK 14 Часа 28 Мин.
204 dərəcə turniri 04-08 iyul 2022 saat 10.00 RŞK 8 yaşadək 14 Часа 28 Мин.
21Ucar Yayı 2022 Şahmat turniri 14 Часа 30 Мин.
22Fuad Jafarov memorium-2022 -open 1 Дни 10 Часа
23Respublikanın Əməkdar Məşqçisi Əşrəf Mehtiyevin xatirəsinə həsr olunmuş turnir B qrupu Gəncə 1 Дни 12 Часа
24Albert Aqaronov Adına Chess Master İyulun 5,6.7 ll Dərəcə Turniri 11:00 8 sayli məktəb 0505808087 2 Дни 2 Часа
254 dərəcə turniri 04-08 iyul 2022 saat 10.00 RŞK votsap 050 561-07-63 3 Дни 5 Часа
26Fuad Jafarov memorial-2022 Rapid tournamnt 3-rd july 15-00 3 Дни 6 Часа
27AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ YARIŞI 27 iyun - 03 iyul 2022 15:00-da 055 540 44 02 3 Дни 11 Часа
28Uşaqlar arasında Landau Şahmat Festivalı / 14 yaşa qədər 3 Дни 12 Часа
29Uşaqlar arasında Landau Şahmat Festivalı / 12 yaşa qədər 3 Дни 12 Часа
30Uşaqlar arasında Landau Şahmat Festivalı / 10 yaşa qədər 3 Дни 12 Часа
31Uşaqlar arasında Landau Şahmat Festivalı / 8 yaşa qədər 3 Дни 12 Часа
32Fuad Jafarov Memorial-2022 -Masters(GM norm) Shirvanshah hotel(Baku) 4 Дни 9 Часа
33Fuad Jafarov memorial -2022 Children U12 (rating) 4 Дни 13 Часа
34Blitsturnir-Sumqayıt-1.07.22 5 Дни 10 Часа
35Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) II dərəcə turniri (28, 29, 30 iyun - 1 iyul) saat 14:00 (Tel: 0502720086) 5 Дни 11 Часа
36PREMIER SCHOOL şahmat məktəbi II Dərəcə turniri 4-5-6-7 iYUL saat 13:00 ƏLAQƏ 055-310-31-51,012-490-42-03 5 Дни 13 Часа
37PREMIER SCHOOL şahmat məktəbi III dərəcə Turniri 4-5-6-7 İyul saat 13:00 ƏLAQƏ 055-310-31-51,012-490-42-03 5 Дни 13 Часа
38Premier School Şahmat məktəbi IV dərəcə yarışı 4-5-6-7 iyul saat 11:00 ƏLAQƏ 055-310-31-51,012-490-42-03 5 Дни 13 Часа
398 yaşadək oğlanlar arasında Azərbaycan çempionatı 6 Дни 8 Часа
403 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri.26-30.06.22 saat 11:00 6 Дни 13 Часа
41Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) III dərəcə turniri (28, 29, 30 iyun) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 6 Дни 14 Часа
42Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) IV dərəcə turniri (28, 29, 30 iyun) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 6 Дни 14 Часа
433 nömrəli RİOEUGİŞM(Əhmədli f.) Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr gününə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 26-30.06.2022 saat 13:30 7 Дни 8 Часа
443 nömrəli RİOEUGİŞM(Əhmədli q)Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr gününə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 26-30.06.2022 saat 13:30 7 Дни 9 Часа
45Dünya Şahmat gününə həsr edilmiş III dərəcə turniri 7 Дни 10 Часа
46Dünya Şahmat gününə həsr edilmiş IV dərəcə turniri 7 Дни 10 Часа
4724-26 iyun "Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr günü" nə həsr olunmuş 4cü dərəcə yarışı. 10 Дни 10 Часа
48Fuad memorial -2022 open (rezerve list) 10 Дни 13 Часа
4924-26 iyun "Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr günü" nə həsr olunmuş 3cü dərəcə yarışı. 10 Дни 15 Часа
50Fuad Jafarov memorial-2022 -Blitz Team 25 june 17-00 11 Дни 6 Часа