Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.ТурнирПоследно обновяване
1Chess Master Shahmat Klubu Beynelxalq Reytinq Turniti ve Derece normativi Fevralin 5,6,7,8,9,12,13 8 Часа 22 Мин.
2Gəncə şəhər birinciliy 2012-2013-cu il qızlar 8 Часа 56 Мин.
3Gəncə şəhər birinciliy 2012-2013-cü il oğlanlar 9 Часа
420 Yanvar Saat 14:30 da Tempo Turnir B Qrup ( II dərəcə və daha aşağı) 9 Часа
5Gəncə şəhər birinciliy 2008-2009-cu il oğlanlar 9 Часа 7 Мин.
6Gəncə şəhər birinciliy 2008-2009-cu il qızlar 9 Часа 11 Мин.
720 Yanvar saat 14:30 da Tempo Turnir A Qrup ( I dərəcə və daha yüksək) 9 Часа 23 Мин.
8 4N İOEUGİŞM (Nəsimi məktəbi) 1derece yarışı sabah saat 12:00 10 Часа 37 Мин.
9Premier şahmat məktəbi 22-23-29-30 Yanvar IV dərəcə təsnifat turniri Saat 10:30 Əlaqə nömrələri 055-310-31-51 012-490-42-03 11 Часа 15 Мин.
10Premier şahmat məktəbi 22-23-29-30 Yanvar III dərəcə təsnifat turniri saat 12:00 Turnir yalnız şənbə və bazar günləri keçiriləcəkdir.055-310-31-51 11 Часа 34 Мин.
11Premier şahmat məktəbi 22-23-29-30 Yanvar II dərəcə təsnifat turniri saat 13:30 Turnir yalnız şənbə və bazar günləri keçiriləcək.Əlaqə 055-310-31-51 0124904203 11 Часа 34 Мин.
1220 Yanvar şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş turnir-Sumqayıt 12 Часа 7 Мин.
1320 Yanvar Şəhidlərin xatirəsinə həsr olunmuş Şahmat turniri.Şirvan şəhər UGİŞM-i 13 Часа 50 Мин.
14"Şah Klub" Blitz turnir 22.01.2022 (15:00) maksimum reytinq 1700 beynəlxalq 14 Часа 26 Мин.
15Naxçıvan Premium turniri - 2 14 Часа 56 Мин.
1620 Yanvar şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş şahmat turniri 16 Часа 8 Мин.
1720 yanvar Şəhidlərin xatirəsinə həsr olunmuş şahmat turniri 18 Часа 8 Мин.
181-8 MARCH 2022 INTERNATIONAL GRAND CHESS TOURNAMENT VUGAR GASHIMOV CHESS ACADEMY (055 927 22 15)(050 353 10 10) 20 Часа 40 Мин.
19 4№ İOEUGİŞM 20 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş blitz turnir 3 Дни 9 Часа
20Chessland Şahmat Klubu ll Dərəcə Təsnifat Turniri 15,16,22,23 Yanvar(Saat15:30) 3 Дни 11 Часа
21AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 08, 09, 15, 16 YANVAR 2022 TƏSNİFAT YARIŞI II DƏRƏCƏ 14:30 055 540 44 02 3 Дни 12 Часа
22Chessland Şahmat Klubu lll Dərəcə Təsnifat Turniri 15,16,22 YANVAR ( Saat 13:00) 3 Дни 14 Часа
23AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 08, 09, 15, 16 YANVAR 2022 TƏSNİFAT YARIŞI III DƏRƏCƏ 12:00 055 540 44 02 3 Дни 15 Часа
24Chessland Şahmat Klubu lV Dərəcə Təsnifat Turniri 15,16,22,Yanvar (Saat 10:00) 3 Дни 17 Часа
25AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 08, 09, 15, 16 YANVAR 2022 TƏSNİFAT YARIŞI IV DƏRƏCƏ 10:00 055 540 44 02 3 Дни 18 Часа
2620 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş turnir A qrupu Gəncə 4 Дни 9 Часа
2720 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş turnir B qrupu Gəncə 4 Дни 9 Часа
2820 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş turnir C qrupu Gəncə 4 Дни 9 Часа
2920 Yanvar Şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş Ucar blits turniri 4 Дни 17 Часа
3031 dekabr dünya azərbaycanlılarının həmrəylik gününə həsr edilmiş Şəmkir birinciliyi 4 Дни 19 Часа
31uggiyghui 5 Дни 12 Часа
32"Happy New Year" Beynəlxalq Reytinqli və Dərəcə normativli 10 Дни 15 Часа
33Chess Master Şahmat Klubu l Dərəcə yarışı Dekabrın 24.25.26-Yanvarln 2.3.4 15 Дни 12 Часа
3431 dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü (A qrupu Gəncə) 20 Дни 11 Часа
3531 dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü (B qrupu Gəncə) 20 Дни 11 Часа
3631 dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü (C qrupu Gəncə) 20 Дни 11 Часа
374N İOEUGİŞM 31 dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi gününə həsr olunmuş dərəcə turniri 2 dərəcə 20 Дни 18 Часа
38 ŞƏKİ. "DİYARŞÜNASLIQ MUZEYİ"-OPEN 21 Дни 4 Часа
39 3 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli f.)Dünya azərbaycanlılarının həmrəylik gününə həsr edilmiş şahmat üzrə III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 24-28.12.21 saat 16:00 21 Дни 17 Часа
403 nömrəli RİOEUGİŞM(Əhmədli f.) "Dünya azərbaycanlılarının həmrəylik gününə həsr olunmuş şahmat üzrə IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 24-28.12.21 saat 15:00 21 Дни 17 Часа
414N İOEUGİŞM 31 dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi gününə həsr olunmuş dərəcə turniri 3 dərəcə sabah 16.00 22 Дни 11 Часа
424N İOEUGİŞM 31 dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi gününə həsr olunmuş dərəcə turniri 4 dərəcə(B) 22 Дни 12 Часа
434N İOEUGİŞM 31 dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi gününə həsr olunmuş dərəcə turniri 4 dərəcə(A) 22 Дни 12 Часа
4431 dekabr dünya Azərbaycanlılarının hgününə həsr edilmiş Şəmkir birinciliyi 23 Дни 20 Часа
45Chess Master Shahmat Klubu 24 Дни 5 Часа
46Chess Master Shahmat Klubu 24 Дни 5 Часа
47"Vəkil Günü"nə həsr olunmuş 2-ci Vəkil şahmat turniri 24 Дни 12 Часа
48Elfim Günəşli II dərəcə turniri 18 dekabr 13:00 (ancaq 6-bazar günləri) 24 Дни 14 Часа
49Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) II dərəcə yarışı 18, 19, 25, 26 dekabr saat 14:00 (Əlaqə:050-272-00-86) 24 Дни 15 Часа
50"Şah Klub" 4-cü dərəcə təsnifat turniri. Bakı Gənclər Mərkəzi 19-25-26 dekabr saat 11:30 24 Дни 17 Часа