Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Austria (AUT)

Flag AUT
No.ТурнирПоследно обновяване
1Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U10m) 1 Дни 8 Часа
2Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U12m) 1 Дни 8 Часа
3Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U14m) 1 Дни 8 Часа
4Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U16m) 1 Дни 8 Часа
5Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U18m) 1 Дни 8 Часа
6Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U18w) 1 Дни 8 Часа
7Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U8m) 1 Дни 8 Часа
8Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U16w) 3 Дни 13 Часа
9Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U10w) 3 Дни 17 Часа
10Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U8w) 3 Дни 17 Часа
11Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U12w) 3 Дни 17 Часа
12Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U14w) 4 Дни 8 Часа
13Halleiner Klubmeisterschaft 2021/2022 6 Дни 7 Часа
14Salzburger U16 Liga 2021 22 Дни 17 Часа
15ASK Schnellschach Turnier 5 37 Дни 15 Часа
16ASK Schnellschach Turnier 4 37 Дни 15 Часа
17Seekirchner Klubmeisterschaft 2021/22 61 Дни 2 Часа
18ASK Schnellschach Turnier 6 61 Дни 16 Часа
19Salzburger 2. Klasse Nord 2021/22 69 Дни 3 Часа
20Salzburger 1. Klasse Süd 2021/22 69 Дни 3 Часа
21Salzburger 1. Klasse Nord 2021/22 69 Дни 3 Часа
22Salzburger LLB 2021/22 69 Дни 4 Часа
23Salzburger LLA 2021/212 69 Дни 4 Часа
24Halleiner Jugend Klubmeisterschaft 2021/2022 72 Дни 5 Часа
25Novemberturnier der Jugend des Schachklubs USK Uttendorf 73 Дни 17 Часа
26ASK Schnellschach Turnier 3 83 Дни 14 Часа
2748. Salzburger Blitz LM 83 Дни 17 Часа
28ASK Schnellschach Turnier 2 90 Дни 9 Часа
29ASK Schnellschach Turnier 1 97 Дни 1 Часа
30Simultan mit GM Markus Ragger aus Anlass "60 Jahre Schachklub Uttendorf" 114 Дни 13 Часа
31Jubiläums-Jugendturnier 2021 FINAL des USK Uttendorf 115 Дни 17 Часа
322. Scheveninger Turnier 129 Дни 11 Часа
331. Scheveninger Turnier 129 Дни 13 Часа
34GIPFELSCHACH 2021 134 Дни 12 Часа
35Salzburger Landes-Einzelmeisterschaft 2021 196 Дни 1 Часа
36USKU-Juniturnier 2021 206 Дни 7 Часа
37Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2021 (Gruppe U14w, U16w) 219 Дни 12 Часа
38Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2021 (Gruppe U8m) 219 Дни 13 Часа
39Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2021 (Gruppe U10m) 219 Дни 13 Часа
40Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2021 (Gruppe U12m) 219 Дни 13 Часа
41Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2021 (Gruppe U14m) 219 Дни 13 Часа
42Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2021 (Gruppe U18m) 219 Дни 13 Часа
43Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2021 (Gruppe U16m) 219 Дни 13 Часа
44Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2021 (Gruppe U10w, U12w) 220 Дни 15 Часа
45Salzburger 1. Klasse Nord 2020/21 389 Дни 14 Часа
46Salzburger LLB 2020/21 389 Дни 14 Часа
47Salzburger LLA 2020/21 389 Дни 14 Часа
48Halleiner Jugend Klubmeisterschaft 2020/2021 395 Дни 8 Часа
49Halleiner Klubmeisterschaft 2020/2021 444 Дни 5 Часа
50Salzburger 2. Klasse Nord 444 Дни 11 Часа