Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Austria (AUT)

Flag AUT
No.ТурнирПоследно обновяване
123. Hörndlwald OpenAIR - das Freiluft-Schachturnier in Wien 6 Часа 1 Мин.
21. Dekron Cup Gruppe E 3 Дни 16 Часа
3Internationales SchachTennis Masters 2022 4 Дни 14 Часа
4tschaturanga Frühlings-Cup 2022 Gruppe C 6 Дни 5 Часа
5POLGAR-Projekttage-Abschlussturnier 6 Дни 17 Часа
641. Hietzinger Schnellschachturnier 8 Дни 6 Часа
7tschaturanga Frühlings-Cup 2022 Gruppe E 8 Дни 7 Часа
8tschaturanga Frühlings-Cup 2022 Gruppe F 8 Дни 7 Часа
9tschaturanga Frühlings-Cup 2022 Gruppe D 9 Дни 16 Часа
10tschaturanga Frühlings-Cup 2022 Gruppe B 9 Дни 16 Часа
11SCD - Schnellschach Meisterschaft 2022 Ferdinand Peitl Cup 9 Дни 16 Часа
12Test Single Swiss-System 11 Дни 3 Часа
13Kaderblitz Semester-Closing 2/22 11 Дни 8 Часа
14tschaturanga Frühlings-Cup 2022 Gruppe A 13 Дни 7 Часа
15Hietzinger A-Turnier offen 13 Дни 14 Часа
16Hietzinger B-Turnier < 1700 Elo 13 Дни 14 Часа
1730. Activity-Cup 14 Дни 10 Часа
181. Offene Klubmeisterschaft Wr. Amateurschachklub A Turnier 16 Дни 15 Часа
191. Offene Klubmeisterschaft Wr. Amateurschachklub B - Turnier 16 Дни 15 Часа
201. KJSV Amateur-Schachopen Neubau 19 Дни 14 Часа
21Klassenmeisterschaft Franklin 2022 20 Дни 13 Часа
2240. Hietzinger Schnellschachturnier 20 Дни 20 Часа
2339. Hietzinger Schnellschachturnier 21 Дни 15 Часа
2454. Clubmeisterschaft des SCDonaustadt 2022 25 Дни 9 Часа
25SPIDS KInderschachfest 2022 30 Дни 16 Часа
26Test Sinlge Round Robin 36 Дни 12 Часа
2738. Hietzinger Schnellschachturnier 37 Дни 17 Часа
2837. Hietzinger Schnellschachturnier 37 Дни 17 Часа
29Test Single Swiss-System 41 Дни 7 Часа
30Test Team Round robin 42 Дни 16 Часа
31Test Single Swiss-System 43 Дни 9 Часа
326. SPIDS Mädchenschachtag 2022 45 Дни 11 Часа
33Studenten Schach Meisterschaft 2022 47 Дни 5 Часа
34Blitzturnier-Serie 2021/22 im Schachklub Ottakring Turnier 3 - Nachtrag von 09.12.2021 47 Дни 8 Часа
35Test Sinlge Round Robin 49 Дни
36Amateure OPEN 2022 55 Дни 19 Часа
371. Dekron Cup Gruppe B 56 Дни 19 Часа
381. Activity-Kombi: Kings & Queens (Schnellschach) 57 Дни 10 Часа
391. Dekron Cup Gruppe A 57 Дни 18 Часа
401. Dekron Cup Gruppe C 57 Дни 19 Часа
411. Activity-Kombi: Kings & Queens (Turnierschach) 58 Дни 12 Часа
421. Dekron Cup Gruppe D 58 Дни 17 Часа
43Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Sekundarstufe II (Oberstufe) Finale 59 Дни 9 Часа
44Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Sekundarstufe I (Unterstufe) Finale Vorgruppe A 59 Дни 9 Часа
45Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Sekundarstufe I+II (Unterstufe+Oberstufe) Mädchen Finale 59 Дни 10 Часа
46Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Sekundarstufe I (Unterstufe) Finale Playoff 5-8 59 Дни 10 Часа
47Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Sekundarstufe I (Unterstufe) Finale Playoff 9-12 59 Дни 10 Часа
48Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Sekundarstufe I (Unterstufe) Finale Vorgruppe B 59 Дни 10 Часа
49Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Sekundarstufe I (Unterstufe) Finale Playoff 1-4 68 Дни 5 Часа
50Test Single Swiss-System 70 Дни 15 Часа