Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Armenia (ARM)

Flag ARM
No.ТурнирПоследно обновяване
14-կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 9 Часа 30 Мин.
282nd Armenian Ch. The Highest League 10 Часа 2 Мин.
377th Armenian Women's Ch. The Highest League 10 Часа 3 Мин.
44-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - մինչև 8տ. - ՀՇԱ 11 Часа 33 Мин.
54-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Շ Տ մ/դ 13 Часа 16 Мин.
6Լոռու մարզի կիսաեզրափակիչ առաջնություն 13 Часа 20 Мин.
74-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - 9տ. և բարձր - ՀՇԱ 13 Часа 40 Мин.
8GYUMRI WINTER 2022 International RatingTournament 1 Дни 5 Часа
9A.Margaryan 12th Memorial - RR/IM 2 Дни 14 Часа
10A.Margaryan 12th Memorial - RR/GM 2 Дни 15 Часа
11Կայծակնային մրցաշար 3 Дни 14 Часа
12A.Margaryan 12th Memorial- A1 U18 3 Дни 14 Часа
13A.Margaryan 12th Memorial- A2 U14 3 Дни 15 Часа
14A.Margaryan 12th Memorial- A3 U12 3 Дни 15 Часа
15A.Margaryan 12th Memorial- G-U12 3 Дни 15 Часа
16A.Margaryan 12th Memorial- A4 U10 3 Дни 16 Часа
17A.Margaryan 12th Memorial- A5 U08 3 Дни 16 Часа
18Բլից մրցաշար 3 Дни 19 Часа
19Բլից մրցաշար 3 Дни 20 Часа
20A.Margaryan 12th Memorial - Blitz 10 Дни 17 Часа
21Եղեգնաձորի 4-րդ որակավորման մրցաշար 12 Дни 16 Часа
223-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Վարդենիս/ 13 Дни 10 Часа
23Շախմատի ակադեմիայի Շիրակի մարզի Մարալիկ համայնքի որակավորման մրցաշար 20 Дни 7 Часа
24Շախմատի ակադեմիայի Շիրակի մարզի Ազատան համայնքի որակավորման մրցաշար 20 Дни 8 Часа
25Ամանորյա Մրցաշար Շ Տ 21 Дни 16 Часа
263-րդ կարգի որակավորման մրցաշար,Չարենցավան 22 Дни 11 Часа
27Ամանորյա Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 2010-2011թթ. 22 Дни 13 Часа
28Ամանորյան Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 2012, 2013թթ. 22 Дни 14 Часа
29Ամանորյա Փառատոն/ Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 2014, 2015, 2016թթ 22 Дни 14 Часа
30Ամանորյա Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց Արագ շախմատ 22 Дни 16 Часа
31Ամանորյա Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց Աղջիկներ 22 Дни 16 Часа
324-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Նոր Հաճն 22 Дни 17 Часа
33Գորիսի մարզադպրոց.ստուգարքային մրցաշար.4-րդ խումբ 23 Дни 11 Часа
34Արագ շախմատի մրցաշար-Նոր Նորք 23 Дни 14 Часа
35Ամանորյա կայծակնային մրցաշար - Ա 24 Дни 12 Часа
36ՆՀՏ - 3- րդ կարգի որակավորման մրցաշար / Բ խումբ 24 Дни 13 Часа
37Ամանորյա կայծակնային մրցաշար - Բ 24 Дни 16 Часа
38Հայաստանի արագ շախ.առաջ. կիսաեզրափակիչ մրց. 25 Дни 13 Часа
39Ավանի Բաց մրցաշար 25 Дни 16 Часа
404-րդ կարգ Աջափնյակ 16.12.2021թ.Բ.խումբ 25 Дни 17 Часа
41ՆՀՏ - 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / Ա խումբ 25 Дни 18 Часа
424-րդ կարգ Աջափնյակ 16.12.2021թ.Ա խումբ 25 Дни 19 Часа
43Chess Academy Cup 2021 - VI Stage 26 Дни 13 Часа
44T. Petrosyan Chess House Ch. Final 27 Дни 10 Часа
454-րդ կարգի որակավորան մրցաշար 16։00-Նոր Նորք 27 Дни 12 Часа
464-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(մինչև 8տ․) 14։30-Նոր Նորք 27 Дни 12 Часа
474-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Էրեբունի/ 15։00 27 Дни 13 Часа
484-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Էրեբունի/ 16։30 27 Дни 13 Часа
49Լոռու մարզի 1/4 առաջնություն 27 Дни 13 Часа
502-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Զեյթուն ՇՄՄ) 27 Дни 13 Часа