Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Netherlands Antilles (AHO)

Flag AHO
No.ТурнирПоследно обновяване
1Кубок Алтайского края по быстрым шахматам, 4 этап 45 Дни 12 Часа
2OKYANUS KOLEJİ BEYAZ AT İLK OKUL KATEGORİSİ SATRANÇ TURNUVASI 52 Дни 3 Часа
3OKYANUS KOLEJİ BEYAZ AT İLK OKUL KATEGORİSİ SATRANÇ TURNUVASI 52 Дни 3 Часа
4Турнир по быстрым шахматам "Chess Cool" 74 Дни 8 Часа
5PREPARATORIO 8 OCTUBRE JUVENILES 271 Дни 2 Часа
6ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 2-го розряду 286 Дни 3 Часа
7ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 3-го розряду 286 Дни 3 Часа
8 Campeonato 114 aniversario de Requena "Alicia Maria Inmaculada Lozano Torres" Oraganiza: Club de Ajedrez Requena Chess 318 Дни 17 Часа
9ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 1-го розряду 409 Дни 10 Часа
10ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 2-го розряду 414 Дни 12 Часа
11... 443 Дни 1 Часа
12Chess Challenge 3 チャレンジ 513 Дни 16 Часа
13Chess Challenge 3 チャレンジ 513 Дни 16 Часа
14Chess Challenge 3 チャレンジ 513 Дни 17 Часа
15Chess Challenge 3 チャレンジ 513 Дни 17 Часа
16Chess Challenge 3 チャレンジ 513 Дни 17 Часа
172do PRE IRT ONLINE ESCOLAR JUVENIL QUEDATE EN CASA MEJORANDO TU AJEDREZ 813 Дни 20 Часа
181er PRE IRT ONLINE ESCOLAR JUVENIL QUEDATE EN CASA MEJORANDO TU AJEDREZ 815 Дни 19 Часа
19Schülerliga Waizenkirchen 2020 U8 851 Дни 23 Часа
20ESCUELA CUSQUEÑA DE AJEDREZ: I CAMPEONATO DE AJEDREZ VACACIONES INTELIGENTES 2020 "BUSCANDO PRO CHESS PLAYERS" 902 Дни 21 Часа
21Hội Khỏe Phù Đổng cấp Trường Năm Học 2019 - 2020 Nhóm thi đấu: Nam khối 1,2,3 949 Дни 14 Часа
2220º Encontrão Multiversal do Clube de Xadrez de Sintra - 20/setembro, 21h30 1019 Дни 23 Часа
23YÜZÜNCÜ YIL ONDOKUZMAYIS SPOR VE GENÇLİK SPOR BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI MİNİKLER KATEGORİSİ 1158 Дни 9 Часа
24t 1164 Дни 2 Часа
25XVII MATCH PONG JUEGOCIENCIA 2019 - FASGBA El sábado 16 de marzo a las 17 hs 1209 Дни 4 Часа
262 Кубок ШФК (рейтинг 1000-1200) 1325 Дни
27GIẢI CỜ VUA TRƯỜNG TH &THCS LƯƠNG THẾ VINH NĂM HỌC 2018 NAM LOP 123 1361 Дни 11 Часа
28FESTA ELS ESCACS FAN PER TU 2018 1496 Дни 2 Часа
29Первенство Ленинградской области. Девочки до 13 лет 1549 Дни 13 Часа
30Первенство Ленинградской области. Мальчики до 11 лет 1549 Дни 13 Часа
31FESTA ELS ESCACS FAN PER TU 1867 Дни 3 Часа
32Мемориал А. Ф. Ильина-Женевского 2016, посвященный 80-летию Куликова В. Г. Блиц- турнир 2056 Дни 3 Часа
33Test Telepuzik Champ. 2016 2198 Дни 12 Часа
34Rockadens Öppna KM M2 Hösten 2015 2400 Дни
35XIV OPEN DE XADREZ DO CCFC 2682 Дни
36Wrong Entry.Please Delete 2724 Дни 6 Часа
37xD 2731 Дни 16 Часа
38Sivakasi FIDE Rated Chess Championship. 2764 Дни 11 Часа
39UASS Aprilsnabben 2014 3003 Дни 16 Часа
40TEMPORAL 3196 Дни 3 Часа
41TEMPORAL 3235 Дни 16 Часа
4220FEM 3278 Дни 23 Часа
43TEMP 3319 Дни 22 Часа
44TEMP 3320 Дни 2 Часа
45AJEDREZ55 3612 Дни 13 Часа
46DEMO 3618 Дни 15 Часа
47DEMO 3624 Дни
48DEMO 3632 Дни 2 Часа
49PANAMERICANO AMATEUR ABSOLUTO(CARTAGENA-COL) 2012 3646 Дни 10 Часа
50MEN USA 3696 Дни 14 Часа