Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Afghanistan (AFG)

Flag AFG
No.ТурнирПоследно обновяване
1Rompetrol Era Park cl 1-2 8 Дни 23 Часа
2Hitropotezno prvenstvo Izole - 05 10 Дни 21 Часа
32022 ANTALYA AGORA AVM- BİRİKİM OKULLARI ANNELER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI 7 YAŞ GENEL KATEGORİSİ 17 Дни 17 Часа
4nacional conade sub 16 femenil 18 Дни 2 Часа
5nacional sub 14 femenil conade 18 Дни 2 Часа
6Открытое первенство г.о. Электросталь среди девушек по классическим шахматам 52 Дни 12 Часа
7ONSS-LICEE-MUN.-2022-fete--Buzau 68 Дни 22 Часа
8Bitlis Okul Sporları Bitlis Gençler Satranç İl Birinciliği Genel 86 Дни 22 Часа
9Bitlis Okul Sporları Bitlis Yıldızlar Satranç İl Birinciliği Kızlar 90 Дни 20 Часа
10Bitlis Okul Sporları Bitlis Yıldızlar Satranç İl Birinciliği Genel 90 Дни 20 Часа
11Campeonato Nacional Categorías Impares 91 Дни 9 Часа
12Bitlis Okul Sporları Bitlis Yıldızlar Satranç İl Birinciliği Kızlar 94 Дни 23 Часа
13test2 120 Дни 23 Часа
14123 121 Дни
15test 3 121 Дни
16test 2 121 Дни
17Bakalář 2021 blitz 156 Дни 8 Часа
18III Torneo de Ajedrez Playa Negra 229 Дни 13 Часа
19XXX Obert Blitz Maria 241 Дни 13 Часа
20Torneo Presencial Doña Angela 250 Дни 4 Часа
21lll Torneo Presencial Guanacaste 2021 275 Дни 14 Часа
22l TORNEO DE LA ANEXION PLAYAS DEL COCO 282 Дни 10 Часа
23l TORNEO DE LA ANEXION PLAYAS DEL COCO (INICIALES) 282 Дни 10 Часа
24Majstrovstvá SR mládeže 2021 - D16+D18+D20 325 Дни 12 Часа
25Curso de Instrutor FMX - online MN Gerson Peres MN Julio Lapertosa 368 Дни 14 Часа
26SUPER LIGA CLASICA 2021 392 Дни 2 Часа
27... 401 Дни 11 Часа
28Arbiter Training 406 Дни 14 Часа
291 этап Кубка Свердловской области среди девочек до 13 лет-D 437 Дни 23 Часа
30TORNEO JAEN SUB-8 2021 447 Дни 11 Часа
31hchcbb 449 Дни 2 Часа
32Campeonato Nacional Abierto De Ajedrez Categoría Internacional 493 Дни 15 Часа
33Кубок Юникея 17.01.21 493 Дни 19 Часа
34Giải cờ tướng nhanh vô địch cá nhân CLB Kỳ Phong năm 2020 - chặng tháng 5 576 Дни 3 Часа
35Selectivo de Chiapas 752 Дни 13 Часа
36Selectivo Estatal de Chihuahua (10+5) 753 Дни 1 Часа
37Selectivo de Nuevo León 753 Дни 2 Часа
38Primer Selectivo Clasificatorio Coahuila 753 Дни 3 Часа
39Torneo Estatal Tabasco 1 754 Дни 10 Часа
40Torneo Estatal Tabasco 2 754 Дни 10 Часа
41Selectivo Estatal de Blitz de Zacatecas 754 Дни 11 Часа
42ewCircuito Jaque Mate al Coronavirus "Gambito de Rey 1. e4 e5 2. f4 " 771 Дни 23 Часа
43Circuito de Ajedrez por Internet Complejo Cultural Los Pinos “Quédate En Casa” 772 Дни 3 Часа
44Circuito Rey 775 Дни 1 Часа
45Circuito Rey 776 Дни 1 Часа
46Circuito Rey 776 Дни 2 Часа
47Circuito Dama 776 Дни 2 Часа
48Circuito Dama 777 Дни 7 Часа
49dCircuito Rey 777 Дни 9 Часа
50Circuito Rey 777 Дни 10 Часа
Advertisement