大会選択

による分類

国選択: Turkey (TUR)

Flag TUR
番号大会名最新アップデート
1AXIS KAĞITHANE AVM KÜÇÜKLER SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ (2012-2013 DOĞUMLULAR) 34 分
2AXIS KAĞITHANE AVM KÜÇÜKLER SATRANÇ TURNUVASI 8 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ (2014-2015 DOĞUMLULAR) 34 分
3AXIS KAĞITHANE AVM KÜÇÜKLER SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ (2010-2011 DOĞUMLULAR) 35 分
4Marmaris Karya-14 IM Chess Tournament 01.02.2022 / 05.02.2022 2 時間 10 分
5Marmaris Karya-12 IM Chess Tournament 22.01.2022 / 26.01.2022 2 時間 23 分
6TÜRKİYE KADINLAR ERZURUM İL BİRİNCİLİĞİ 2 時間 25 分
7Mentese Flowers 2022 WGM Chess Tournament 06.02.2022 / 10.02.2022 17 時間 46 分
8Marmaris Karya-13 IM Chess Tournament 27.01.2022 / 31.01.2022 17 時間 47 分
9YALOVA BELEDİYESPOR 17. ELO SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ 22 時間 42 分
10YALOVA BELEDİYESPOR 17. ELO SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 22 時間 43 分
11Kamp Turnuvası 1 日
122021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 2 日
132021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 2 日
142021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 2 日
152021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 2 日
162021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 2 日
172021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 2 日
182021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 2 日
192021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 2 日
202021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 2 日 1 時間
212021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 2 日 1 時間
22YAKUTİYE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ DOSTLUK TEMELLİ-8 2 日 21 時間
232020 ANTALYA OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI (KÜÇÜKLER GENEL) 3 日 6 時間
242021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 3 日 8 時間
25OSMANGAZİ HIZLI SATRANÇ İLÇE BİRİNCİLİĞİ 3 日 15 時間
26OSMANGAZİ YILDIRIM SATRANÇ İLÇE BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI 3 日 15 時間
27CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI 10 Yaş ve Altı Kategorisi [2010-2012] 3 日 19 時間
28şehit hüseyin kavaklı fen lisesi erkek turnuvası 3 日 20 時間
292021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 4 日
302021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 4 日
312021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 4 日
322021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 4 日
332021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 4 日
342021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 4 日 1 時間
35CUMHURİYET ORTAOKULU TURNUVASI 4 日 1 時間
362021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 4 日 1 時間
372021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 4 日 1 時間
38İMAMOĞLU İLÇESİ HIZLI SATRANÇ TURNUVASI C KATEGORİSİ ( 2. SINIFLAR ) 4 日 8 時間
39İMAMOĞLU İLÇESİ HIZLI SATRANÇ TURNUVASI D KATEGORİSİ ( 1. SINIFLAR ) 4 日 8 時間
40Konya Erkin Spor 1 4 日 23 時間
412021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 5 日 5 時間
422021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 5 日 6 時間
432021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 5 日 6 時間
44BİSMİL OKUL SPORLARI YILDIZ KIZLAR 2009-2010 DOĞULULAR 5 日 18 時間
45ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 5 日 20 時間
46TÜRKİYE KUPASI KONYA İL BİRİNCİLİĞİ 5 日 21 時間
47ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 7 YAŞ GENEL 5 日 21 時間
48TÜRKİYE KUPASI HATAY İL BİRİNCİLİĞİ 5 日 22 時間
492021-TÜRKİYE KUPASI GAZİANTEP İL BİRİNCİLİĞİ AÇIK 5 日 22 時間
50ÖZEL CEMAL ÇAM ANADOLU LİSESİ SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 5 日 22 時間
チェス大会結果サーバー © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, サイトポリシー