大会選択

による分類

国選択: Serbia (SRB)

Flag SRB
番号大会名最新アップデート
1XVIII Svetosavki GO CK 2022 MZ12 (2011. i mladji) 6 時間 25 分
2XVIII Svetosavki GO CK 2022 MZ18 (2005. i mladji) 6 時間 25 分
3Kategorni turnir vankategornika za osvajanje IV kategorije Vidikovac 8 時間 3 分
4Kategorni turnir IV kategornika za osvajanje III kategorije Vidikovac 8 時間 6 分
5Kategorni turnir III kategornika za osvajanje II kategorije Vidikovac 15-19.02.2023. od 10h 8 時間 7 分
630. Vojvodjanski sahovski festival mladih B-14 8 時間 48 分
730. Vojvodjanski sahovski festival mladih B-12 8 時間 52 分
8I Memorijal Franja i Pavle Matarić 8 時間 53 分
9BEOGRAD - ZVEZDIN TRENING ZA RAPID BORCU- NEDELJA 12.02.23. u 11h 9 時間
10Kadetski gran pri "Korak po korak",11.02.2023, Kragujevac Prijave na 063/1116291 Simovic Zoran, OS,,Milutin i Draginja Todorovic",10.30 9 時間 3 分
11RUDAR X - IM ROUND ROBIN 9 時間 5 分
12BEOGRAD - ZVEZDIN BLIC - SUBOTA 11.02.23. u 17h 9 時間 22 分
13Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2023 - OPEN 9 時間 22 分
14Skola saha VELEMAJSTOR Apatin / Turnir za osvajanje IV kategorije 9 時間 29 分
15BEOGRAD - ZVEZVDIN TRENING RAPID ZA BORCU - NEDELJA 12.02.23. u 11h 9 時間 29 分
16Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2023 - ZENE 10 時間 27 分
17Zemunski cuger - subota 11.02.2023. od 11 h 10 時間 43 分
18PRVENSTVO OŠ" ŽIVADIN APOSTOLOVIC " TRSTENIK 1-2 RAZRED 12 時間 21 分
19PRVENSTVO OS " ŽIVADIN APOSTOLOVIC "TRSTENIK 3-4 RAZRED 12 時間 21 分
20PRVENSTVO OŠ " ŽIVADIN APOSTOLOVIC " TRSTENIK 5-6 RAZRED,10.02.2023 u 11.00 12 時間 21 分
21PRVENSTVO OŠ " ŽIVADIN APOSTOLOVIC " TRSTENIK ,7-8 RAZRED ,10.02.2023 u 11.00 12 時間 21 分
2230. Vojvodjanski sahovski festival mladih Z-14 13 時間 40 分
2330. Vojvodjanski sahovski festival mladih Z-12 13 時間 42 分
24"Dunav osiguranje" Sportske igre mladih Srbija 2023 - Niš 11.02.2023. - Starije devojčice (2008. i mladje) 14 時間 13 分
25Sretenje 2023-Borca 14 時間 15 分
2630. Vojvodjanski sahovski festival mladih Z-10 14 時間 46 分
2730. Vojvodjanski sahovski festival mladih B-10 14 時間 50 分
2830. Vojvodjanski sahovski festival mladih B-08 16 時間 15 分
29"Dunav osiguranje" Sportske igre mladih Srbija 2023 - Niš 11.02.2023. - Mlađe devojčice (2012. i mladje) 18 時間 32 分
30"Dunav osiguranje" Sportske igre mladih Srbija 2023 - Niš 11.02.2023. - Stariji dečaci (2008. i mladji) 18 時間 33 分
31"Dunav osiguranje" Sportske igre mladih Srbija 2023 - Niš 11.02.2023. - Mlađi dečaci (2012. i mladji) 18 時間 33 分
32Kategorni turnir II kategornika za osvajanje I kategorije Vidikovac 15-19.02.2023. od 10h 19 時間 19 分
3330. Vojvodjanski sahovski festival mladih B-16 19 時間 36 分
3430. Vojvodjanski sahovski festival mladih B-18 19 時間 41 分
35Kategorni turnir za osvajanje I kategorije 20 時間 17 分
36Kategorni turnir za osvajanje titule MK 20 時間 20 分
37KUP Sumadije 2023 20 時間 20 分
38Sretenjski memorijal Mica Jovic 20 時間 20 分
39Amaterski OPEN SK Stari grad 2023 20 時間 21 分
40Arandjelovac open 2023 20 時間 21 分
41Kategorni turnir za osvajanje I kategorije SK Mala rokada 15,16,17,18,19 februar 21 時間 21 分
42Kategorni turnir za osvajanje II kategorije SK Mala rokada 15,16,17,18,19 februar 21 時間 34 分
4325. Kadetski festival ŠSCS 2023 - SPISAK SVIH PRIJAVLJENIH UČESNIKA 1 日 5 時間
44DIMITROVGRAD - SPRING VACATION IM NORM TOURNAMENT 1 日 7 時間
45POZIVNO PRVENSTVO ALEKSA SANTICA U UBRZANOM SAHU 1 日 7 時間
46Sah klub VELEMAJSTOR Apatin - brzopotezni turnir / kvalifikacije - februar 1 日 10 時間
47KULA Cuger jan 2023 1 日 11 時間
48Gligoric Trofej 2023 - finale 1 日 12 時間
49Gligoric Trofej 2023 - 1/2 finale - tie break 1 日 13 時間
50Gligoric Trofej 2023 - 1/2 finale 1 日 14 時間