大会選択

による分類

国選択: Romania (ROU)

Flag ROU
番号大会名最新アップデート
1Campionatul National de Sah Dezlegari Open - 2021 4 時間 19 分
2Turneul de șah ,,Tinerii Lei No.3’’ Baia Mare – 10-12.12.2021 10 時間 23 分
3Campionatul National de Sah Blitz Open - 2021 12 時間 2 分
4Campionatul National de Sah Rapid Open - 2021 12 時間 8 分
5Campionatul National de Sah Dezlegari Feminin - 2021 12 時間 22 分
6Campionatul National de Sah Rapid Feminin - 2021 20 時間 46 分
7Campionatul National de Sah Blitz Feminin - 2021 20 時間 46 分
8CUPA MOS NICOLAE Resita ed.2021 1 日 5 時間
9Weekend Sahist Bucurestean 42 (3-5 decembrie 2021) Sah Clasic Elo<2200 1 日 10 時間
10Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 2 1 日 11 時間
11Grand Prix ChessCraft Arena - Etapa a XII a - 5 decembrie 2021 Turneul A - U14 1 日 11 時間
12Grand Prix ChessCraft Arena - Etapa a XII a - 5 decembrie 2021 Turneul B - U10 1 日 11 時間
13Grand Prix ChessCraft Arena - Etapa a XII a - 5 decembrie 2021 Turneul C - U08 1 日 11 時間
14"Iarna Sahista Ploiesteana" - editia Ia - 18-19 decembrie 2021, Ploiesti 1 日 11 時間
15Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 5 1 日 13 時間
16Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 1 1 日 13 時間
17Cupa Revelionului editia a 5-a sah rapid URZICENI 2021 1 日 13 時間
18Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 7 1 日 13 時間
19Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 4 1 日 14 時間
20Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 6 1 日 14 時間
21Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 10 1 日 14 時間
22Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 9 1 日 14 時間
23Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 8 1 日 14 時間
24Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 3 1 日 14 時間
25Cupa Palas Iasi - Rapid 1 日 18 時間
26Campionatul Municipiului Caransebes ed 2021 2 日 5 時間
27Cupa Palas Iasi - Blitz 2 日 8 時間
28Blitzul de la ora cinci ed.22 2 日 9 時間
29Campionatul National pe echipe DIVIZIA B 2021 Seria 3 2 日 11 時間
30Campionatul National pe echipe DIVIZIA B 2021 Seria 2 2 日 11 時間
31Campionatul National pe echipe DIVIZIA B 2021 Seria 1 2 日 11 時間
32Cupa Mos Nicolae 2021 Husi proiect ACCEPT - POCU 2 日 13 時間
33Sah in Scoala 2-3-4 Rompetrol 2 日 17 時間
34Sah in Scoala 0-1 Rompetrol 2 日 17 時間
35Cupa Palas Amatori U08 2 日 17 時間
36Cupa Palas Amatori >08ani 2 日 17 時間
37Sah in Scoala 5-6-7-8 Rompetrol 2 日 18 時間
38OPEN BLITZ Cupa Logic 64 Brasov 3 日 4 時間
39Cupa Logic 64 Brasov RAPID 4 decembrie TOATE GRUPELE 3 日 4 時間
40MEMORIALUL REVOLUTIEI DIN DECEMBRIE 1989 OPEN 3 日 10 時間
41Antrenament LTCB 3 日 10 時間
42Festivalul de Toamna Arad 2021 Se vor forma grupe de 6 jucatori in ordinea elo-ului din lista cu jucatori 3 日 14 時間
43Cupa "1 Decembrie", sah rapid, grupa A, Sighetu Marmatiei 5 日 15 時間
44Cupa "1 Decembrie", sah rapid, grupa B, Sighetu Marmatiei 5 日 15 時間
45Cupa "1 Decembrie", sah rapid, jucatori nelegitimati, Sighetu Marmatiei 5 日 15 時間
46Memorialul Bikasz-Cirica Andrei editia a XI-a 6 日 12 時間
47Antrenament ACS Hannibal 6 日 12 時間
48CUPA 1 DECEMBRIE OPEN 27 - 30 NOIEMBRIE 6 日 12 時間
49CUPA 1 DECEMBRIE 27-30 NOIEMBRIE U 06 - U 10 6 日 17 時間
50Cupa Castanelor editia a VII a la sah rapid Partide live https://www.chessbomb.com/arena/2021-chestnuts-cup 6 日 18 時間
チェス大会結果サーバー © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, サイトポリシー