大会選択

による分類

国選択: Montenegro (MNE)

Flag MNE
番号大会名最新アップデート
1GM Norm Tournament 02 - 14-19th June 2022 5 時間 58 分
2GM Norm Tournament 01 - 7-12th June 2022 6 時間 5 分
3IM V-2022 Djenovici, Herceg Novi 6 時間 18 分
4FM V -2022 Djenovici, Herceg Novi 7 時間 22 分
5"Festival mira 2022" 8 時間 17 分
6European School Chess Cup 2022 1 日 4 時間
7Montenegro Team Cup 2022 2 日 12 時間
8Sahom protiv zaborava Mojkovac 2022 3 日 11 時間
9Ekipno prvenstvo osnovnih škola Sjeverne regije( I-VI razred) - 2022. 4 日 7 時間
10Ekipno prvenstvo osnovnih škola( I-VI razred),Pljevlja-2022. 4 日 7 時間
11Prvenstvo OS,,Ratko Zaric,, - Starija grupa 5 日 10 時間
12Prvenstvo OS ''Ratko Zaric,, ( I-razred ) 7 日 15 時間
13Prvenstvo OŠ "Salko Aljković" Pljevlja 2022 V-IX razred 8 日 6 時間
14Prvenstvo OŠ "Salko Aljković" Pljevlja 2022. I-IV razred 8 日 6 時間
15Prvenstvo OŠ "Ristan Pavlović" Pljevlja 2022. V-IX razred 9 日 6 時間
16Prvenstvo OŠ "Ristan Pavlović" Pljevlja 2022. I-IV razred 9 日 7 時間
17Open turnir "Buducnost" 10 日 7 時間
18Prvenstvo OŠ "Boško Buha" Pljevlja u šahu 2022. V-IX razred 10 日 7 時間
19Prvenstvo OŠ "Boško Buha" Pljevlja u šahu 2022. I-IV razred 10 日 7 時間
20EKIPNO PRVENSTVO SREDNJE REGIJE 10 日 9 時間
21Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 - U18 11 日 10 時間
22Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 - U14 11 日 10 時間
23Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 - U10 11 日 10 時間
24Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 13 日 5 時間
25Prvenstvo OS ''Braca Labudovic'' 16 日 13 時間
263. Trofej "Hejdara Alijeva" 17 日 8 時間
2717 liga osnovnih skola Podgorice u sahu 18 日 11 時間
2827. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U14 22 日 8 時間
2927. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U18 22 日 9 時間
3027. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U16 22 日 9 時間
3127. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U08 22 日 16 時間
3227. Kadetsko prvenstvo mladih - finale G12 24 日 10 時間
3327. Kadetsko prvenstvo mladih - finale B12 24 日 10 時間
3427. Kadetsko prvenstvo mladih - finale G10 24 日 10 時間
3527. Kadetsko prvenstvo mladih - finale B10 24 日 10 時間
36Prvenstvo OS ,,Olga Golovic'' 29 日 14 時間
37Prvenstvo OS,,Olga Golovic,, - mladja grupa 29 日 15 時間
38Rapid turnir "Zeta 01-2022" 32 日 4 時間
39Open turnir SK "Buducnost" 02-2022 37 日 12 時間
4029 Bozicni Memorijal Zoran i Vuko 39 日 10 時間
41Matirajmo otpad - Bar 2022 - grupa "Oleander" 39 日 12 時間
42Matirajmo otpad - Bar 2022 - grupa "Maslina" 39 日 12 時間
43Matirajmo otpad - Bar 2022 - grupa "Lovor" 39 日 12 時間
4427. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U18 45 日 10 時間
4527. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U14 45 日 10 時間
4627. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija G12 45 日 10 時間
4727. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U10 45 日 11 時間
4827. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija G10 45 日 11 時間
4927. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U12 45 日 11 時間
5027. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U08 45 日 11 時間
Advertisement
チェス大会結果サーバー © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, サイトポリシー