大会選択

による分類

国選択: Hungary (HUN)

Flag HUN
番号大会名最新アップデート
1XXIst Baranya Nemzetkozi Sakkverseny-Hotel Europa Gunarasfürdő, 2022.02.17-20 - A verseny Tolna megyei állomása 0 分
222th Baranya Int. Chess Festival Hotel Castello Siklos -2022.03.24-27 3 分
3Vas Megyei Sakk Csapatbajnokság II.osztály 1 時間 13 分
4Péntek5 - 01 / Rapid Versenysorozat 2 時間 11 分
59th Bodrog Kupa Open 3 時間 15 分
69th Bodrog Kupa U 1700 3 時間 15 分
79th Bodrog Kupa U 1100 3 時間 15 分
8Szolnok Open Garden Hotel Wellness és Konferencia **** 3 時間 58 分
9II. Szentmiklósi Rapid Open 3 時間 58 分
10X: Fajsz Kupa 2022 Gyerek csoport 17 時間 13 分
11Vezerkepzo Winter GM 2022 17 時間 21 分
12Vezerkepzo Winter IM 2022 18 時間
13Team League Pest Region Hoschek László Class 1 Group 2021-2022 19 時間 11 分
14Pest Region Team Ch. Herczeg O Group 2021-2022 19 時間 15 分
15GM Szabó+ Sakkfesztivál - GM Szabó László ifjúsági rapidverseny 22 時間 13 分
16GM Szabó+ Sakkfesztivál - Magyar Sakkozásért Alapítvány ifjúsági villámversenye 22 時間 13 分
17"Karakas Éva 100" Emlékverseny - U14-es egyéni és csapatverseny 22 時間 14 分
18Hóbagoly FIDE Rapid 2022. február 19. 1 日 15 時間
19Heves-Nograd 2021-22 Sakk Csb 1 日 22 時間
20Rácz István Emlékverseny 2 日 1 時間
21Régiós Kupa 2021/2022 - 7. verseny *** C-csoport ( -2011) 2 日 4 時間
22Régiós Kupa 2021/2022 - 7. verseny *** B-csoport (2007-2010) 2 日 4 時間
23Régiós Kupa 2021/2022 - 7. verseny *** A-csoport 2 日 4 時間
24XV. Püspökladány Open *** Arnóth Sándor Emlékverseny B-csoport ( -1799) 2 日 5 時間
25XV. Püspökladány Open *** Arnóth Sándor Emlékverseny A-csoport (1600-2399) 2 日 5 時間
26North-West Regional Team Ch. 2021-22 *** Décsei Sándor Emlékverseny 2 日 6 時間
27XV. Csete-Szemesi Attila csapatverseny 2 日 16 時間
28Veszprém Megyei Sakk Csapatbajnokság 2021-2022. évekre 2 日 17 時間
29Team League Pest Region Toth Gyorgy Super Group 2021-2022 2 日 17 時間
30Szabolcs Szatmar Bereg Region Team Ch. 2021-22 R 1-2 2 日 21 時間
31GyMS Megyei I. o. CSB 2021/2022 Zorkóczy György-csoport - ALAPSZAKASZ 2 日 22 時間
32X. Fajsz Kupa 2022 4 日 16 時間
33Blitz 4 日 19 時間
34Villám sakkverseny Félegyházi László Mester emlékére - Debrecen 5 日 15 時間
35ÚKSE Cup 2022 9 日 18 時間
36ÚKSE Cup B 9 日 18 時間
37TFSE Racka Rapid U1600 - január 9 日 19 時間
38TFSE Racka Rapid Open - január 9 日 19 時間
39Januar Hobagoly Cup – Posa Norbert memorial 9 日 21 時間
4027. Szalkai Dezső – 6. Tóth György sakkemlékverseny ALSÓS FIÚ 10 日 22 時間
4127. Szalkai Dezső – 6. Tóth György sakkemlékverseny ALSÓS LÁNY 10 日 22 時間
4227. Szalkai Dezső – 6. Tóth György sakkemlékverseny FELSŐS - KÖZÉPISKOLÁS 10 日 22 時間
43 268139 Fejer Region 2st Div. 2021-22 R 3 10 日 23 時間
44Vadasz Laszlo Memorial 2022 (A:OPEN) 11 日 3 時間
45Karmin blitz Január 11 日 15 時間
46MGUK Rapid - III. Csiga Kupa 2022.01.12 (nagyok) 13 日 19 時間
47MGUK Rapid - III. Csiga Kupa 2022.01.12 (kicsik) 13 日 19 時間
48Vasárnap4 Online Versenyek 2022. 14 日 5 時間
49MGUK Nyitó Villámverseny - III. Teknős Kupa 2022.01.09 16 日 15 時間
50Karmin New Year Blitz 16 日 17 時間
チェス大会結果サーバー © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, サイトポリシー