大会選択

による分類

国選択: Georgia (GEO)

Flag GEO
番号大会名最新アップデート
115th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup-2022" 12 時間 26 分
2FIDE WORLD CADETS CHESS CHAMPIONSHIPS 2022 Open 10 14 時間 2 分
3FIDE WORLD CADETS CHESS CHAMPIONSHIPS 2022 Girls 10 14 時間 8 分
4FIDE WORLD CADETS CHESS CHAMPIONSHIPS 2022 Open 12 14 時間 9 分
5FIDE WORLD CADETS CHESS CHAMPIONSHIPS 2022 Girls 12 22 時間 6 分
6FIDE WORLD CADETS CHESS CHAMPIONSHIPS 2022 Girls 8 22 時間 16 分
7FIDE WORLD CADETS CHESS CHAMPIONSHIPS 2022 Open 8 22 時間 17 分
8Cemi 1 日 13 時間
9ფოთის გრან-პრის გათამაშების III ეტაპი 14 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის. პირველი ლიგა 1 日 15 時間
10ფოთის გრან-პრის გათამაშების III ეტაპი 10 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის. უმაღლესი ლიგა 1 日 16 時間
11ფოთის გრან-პრის გათამაშების III ეტაპი 8 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის. უმაღლესი ლიგა 1 日 16 時間
12ფოთის გრან-პრის გათამაშების III ეტაპი 8 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის. პირველი ლიგა 1 日 16 時間
13ფოთის გრან-პრის გათამაშების III ეტაპი 10 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის. პირველი ლიგა 1 日 16 時間
14TB Ch U14 Boys 2 日 15 時間
15TB Ch U14 Girls 2 日 16 時間
16Open Kutaisi - 2022 2 日 17 時間
17იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–4 თანრიგოსან გოგონათა შორის 2 日 17 時間
18იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–3 თანრიგოსან გოგონათა შორის 2 日 18 時間
19იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–3 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 2 日 18 時間
20იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–5 თან. 8 წელს გადაცლებულ გოგონათა შორის 2 日 18 時間
21იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 2 日 18 時間
22იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–5 თან. 8 წელს გადაცლებულ ჭაბუკთა შორის 2 日 18 時間
23საკვალიფიკაციო ტურნირი IV-III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2 日 19 時間
24იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–5 თან. 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2 日 19 時間
25საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2 日 19 時間
26იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–5 თან. 7 წლ. გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 2 日 19 時間
27ღია ტურნირი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2 日 19 時間
28V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2 日 19 時間
29IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2 日 19 時間
30იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 8 წელს გადაცლებულ ჭაბუკთა შორის 2 日 21 時間
31იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 8 წელს გადაცლებულ გოგონათა შორის 2 日 21 時間
32იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი– უთანრიგო 8 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 2 日 21 時間
33იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 7 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2 日 21 時間
34იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 7 წლამდე გოგონათა შორის 2 日 21 時間
35იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 6 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2 日 21 時間
36იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 6 წლამდე გოგონათა შორის 2 日 21 時間
37ფოთის გრან-პრის გათამაშების III ეტაპი 14 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის. უმაღლესი ლიგა 3 日 15 時間
38მურმან დემურიას XX მემორიალი 13 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 4 日 19 時間
39მურმან დემურიას XX მემორიალი 9 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 4 日 19 時間
40მურმან დემურიას XX მემორიალი 7 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 4 日 19 時間
41III თანრიგი 9 日 16 時間
42IV თანრიგი 9 日 18 時間
43III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 9 日 18 時間
44საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 9 日 19 時間
45საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 9 日 19 時間
46საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 9 日 19 時間
47IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 9 日 19 時間
48თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 9 日 20 時間
49Blitz Olympic Champion 10 日 15 時間
50Open Chess Festival "Batumi-2022" U20 B/G 10 日 19 時間
チェス大会結果サーバー © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.07.2022 11:54
PixFuture exclusive partner, サイトポリシー