大会選択

による分類

国選択: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
番号大会名最新アップデート
1Tempo 20-05-2022 RŞK 33 分
22014-cü il və daha kiçik yaşlı oğlanlar arasında Bakı Şəhər birinciliyi 1 時間 22 分
3Chessland Şahmat Klubu ll-dərəcə turniri May-28-30 Iyun 4-5 (Saat15:30) 2 時間 29 分
4Chessland Şahmat Klubu III-dərəcə təsnifat turniri 28-30 May (Saat 12:30) 2 時間 29 分
5Chessland Şahmat Klubu IV- dərəcə təsnifat turniri 28-30 May (Saat 10:00) 2 時間 29 分
6Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 8 yaş oğlanlar 2 時間 38 分
7Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 10 yaş oğlanlar 2 時間 38 分
8Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 12 yaş oğlanlar 2 時間 38 分
9Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 14 yaş oğlanlar 2 時間 38 分
10Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 16 yaş oğlanlar 2 時間 39 分
11Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 8 yaş qızlar 2 時間 39 分
12Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 10 yaş qızlar 2 時間 39 分
13Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 12 yaş qızlar 2 時間 39 分
14Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 14 yaş qızlar 2 時間 39 分
15Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 16 yaş qızlar 2 時間 40 分
16PREMIER SCHOOL OF CHESS 21-22-28-29 May III dərəcə təsnifat turniri Saat 13.00 Turnir ŞƏNBƏ və BAZAR günləri keçiriləcək.Əlaqə 012-490-42-03,055-310-31-51 2 時間 46 分
172014-cü il və daha kiçik yaşlı qızlar arasında Bakı Şəhər birinciliyi 3 時間 23 分
18Ucar Yazi Bilits Turniri 4 時間 43 分
19HİRŞDK: II dərəcə (2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Milli Qurtuluş Gününə həsr olunmuş turniri.16-20 iyun 2022-ci il,saat 14.00-da.(055) 402 04 49 5 時間 4 分
20HİRŞDK: III dərəcə (2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Milli Qurtuluş Gününə həsr olunmuş turniri. 16-20 iyun 2022-ci il,saat 12.00-da.(055) 402 04 49 5 時間 5 分
21HİRŞDK: IV dərəcə (2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Milli Qurtuluş Gününə həsr olunmuş turniri.16-20 iyun 2022-ci il,saat 10.00-da.(055) 402 04 49 5 時間 5 分
22HİRŞDK:sınaq-İHQ-1(2014-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Milli Qurtuluş Gününə həsr olunmuş turniri.16-18 iyun 2022-ci il,saat 10.00-da.(055) 402 04 49 5 時間 5 分
23PREMIER SCHOOL OF CHESS 21-22-28-29 May IV dərəcə təsnifat turniri Saat 10:30 Turnir ŞƏNBƏ və BAZAR günləri keçiriləcək.Əlaqə 012-490-42-03,055-310-31-51 5 時間 10 分
24Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) IV dərəcə turniri (28, 29, 30 may) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 7 時間 36 分
25Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) III dərəcə turniri (28, 29, 30 may) saat 14:00 (Tel: 0502720086) 7 時間 36 分
26Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) II dərəcə turniri (28, 29, 30, 31 may) saat 14:00 (Tel: 0502720086) 7 時間 36 分
27Chess Master 28 may filiali lV Derece mayin 20,21.22 0505808087 18 時間 16 分
284 nömrəli İOEUGİŞM 2 dərəcə turniri 26may saat 16:30 18 時間 49 分
294 nömrəli İOEUGİŞM 4 dərəcə turniri 27may saat 14:00 19 時間 1 分
304 nömrəli İOEUGİŞM 3 dərəcə turniri 27may saat 15:00 19 時間 1 分
31Naxcıvan qrup daxili yarış 23 時間
32XXI Əsr Beynəlxalq Təhsil və İnnovasiya Mərkəzi 23 時間 21 分
33Zəfər turniri 23-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 1ci dərəcə 0503531010 23 時間 44 分
34Elfim Günəşli IV dərəcə turniri 15 İyun 10:00 1 日
35Elfim Günəşli III dərəcə turniri 15 İyun 13:00 1 日
36Elfim Günəşli II dərəcə turniri 15 İyun 13:00 1 日
37Respublika gününə həsr olunmuş Ucar şahmat turniri 1 日 1 時間
38Second Sunday GM Norm Tournament, 15-20 may 2022 Nakhchivan 1 日 2 時間
39PREMIER SCHOOL OF CHESS 21-22-28-29 May II dərəcə təsnifat turniri Saat 14.30 Turnir ŞƏNBƏ və BAZAR günləri keçiriləcək.Əlaqə 012-490-42-03,055-310-31-51 1 日 3 時間
40"Şah Klub" 4-dərərcə təsnifat turniri.Bakı Gənclər Mərkəzi 03-05 iyun saat 15:00 Əlaqə: (055) 224 72 77, (050) 524 72 77 2 日 2 時間
41"Şah Klub" 3-dərərcə təsnifat turniri.Bakı Gənclər Mərkəzi 03-05 iyun saat 16:30 Əlaqə: (055) 224 72 77, (050) 524 72 77 2 日 2 時間
42Zəfər turniri 27-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 4cü dərəcə 0503531010 3 日 1 時間
43Zəfər turniri 27-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 3cü dərəcə 0503531010 3 日 1 時間
44Chess Master 28 filiali 22 May 14;00 Rapid 0505808087 3 日 1 時間
453 nömrəli RİOEUGİŞM (Səbail f) "28 may-Respublika günü"nə həsr olunmuş IV dərəcə uğrunda şahmat üzrə təsnifat turniri 23.05.2022 saat 13:00 3 日 5 時間
463 nömrəli RİOEUGİŞM (Səbail f) "28 may-Respublika günü"nə həsr olunmuş II dərəcə uğrunda şahmat üzrə təsnifat turnir. 23.05.2022 saat 15:00 3 日 5 時間
473 nömrəli RİOEUGİŞM (Səbail f) "28-may Respublika günü"nə həsr olunmuş III dərəcə uğrunda şahmat üzrə təsnifat turnir .23.05.2022 saat 13:00 3 日 5 時間
48ŞƏKİ. Mərhum Elvin Məmmədovun xatirəsinə həsr edilmiş 5-yaş qrupu üzrə xatirə turniri. 4 日 1 時間
493 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) "28 May-Respublika günü"nə həsr olunmuş şahmat üzrə III dərəcə uğrunda təsnifat turniri. 26-30.05.2022 saat 16:00 4 日 4 時間
503 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli f.) "28 May -Respublika günü"nə həsr olunmuş şahmat üzrə II dərəcə uğrunda təsnifat turniri. 26-30.05.2022 saat16:00 4 日 5 時間
Advertisement
チェス大会結果サーバー © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, サイトポリシー