大会選択

による分類

国選択: Armenia (ARM)

Flag ARM
番号大会名最新アップデート
14-րդ կարգ Աջափնյակ Ա. խումբ 20.05.-30.05.2022թ. 15.00 1 分
24-րդ կարգ Աջափնյակ Բ.խումբ 1 分
3Որակավորման մրցաշար/ք.Գյումրի Կարգ չունեցողներ 2 分
4Արաբկիրի ՇՄՄ-ի առաջնության եզրափակիչ մրցաշար 11 分
5Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մացաշար (Մ 8) Ա խումբ 30 分
64-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Խումբ Բ(2009թ.-2013թ.) - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 37 分
7T. Petrosyan 1st International Youth Chess Festival/B 1 時間 14 分
8Անկախության օրվան նվիրված մրցաշար 2022թ, Նոր Հաճն խոշորացված համայնք 1 時間 15 分
9T. Petrosyan 1st International Youth Chess Festival/A 1 時間 25 分
1013th Annual K. Asrian Memorial 1 時間 52 分
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Խումբ Ա(Մ-8տ.) - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 2 時間 33 分
1283nd Armenian Ch. SF 5 時間 55 分
133-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Արմավիր/ 17 時間 54 分
144-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 19 時間 54 分
15ԴԱՎԹԱՇԵՆ - Կիսաեզրափակիչ մրցաշար (17.05 - 27.05.2022 թ.) 22 時間 31 分
161-ին կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ 22 時間 43 分
17Մարզադպրոցի կիսաեզրափակիչ մրցաշար Նուբարաշեն ՇՄՄ 22 時間 46 分
18ՆՀՏ կիսաեզրափակիչ 23 時間 3 分
19Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ 23 時間 3 分
20RR Tournament with IM norm 1 日 6 時間
213 կարգի որակավորման մրցաշար Նորք Մարաշ 1 日 19 時間
22Մայիսի28-ին և մայիսյան հերոսամարտերին նվիրված մրցաշար/Ստեփանավան/ 1 日 22 時間
23Կենտրոն վարչական շրջանի հիմն․ դպրոցների բաց առաջնություն 1 日 23 時間
24Սիսիանի համայնք-4-րդ կարգի որակավորման 2 日 20 時間
25ՀՀ դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ-Քաջարան համայնք 3 日
26Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ-Սիսիանի համայնք 3 日 23 時間
27Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ/Մեղրի/ 4 日 2 時間
28ՀՀ դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ-Կապան համայնք 4 日 2 時間
29Ավետիք Ղազարյանի հիշատակին նվիրված շախմատի բլից առաջնություն 4 日 23 時間
30Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Գորիս/ 5 日 3 時間
314-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Մեղրիի համայնք 5 日 3 時間
324-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /2-րդ խումբ 17։00 Էրեբունի/ 5 日 20 時間
334-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /1-ին խումբ 15։30 Էրեբունի/ 6 日
34Տավուշի Մարզի առաջնության եզրափակիչ մրցաշար 6 日 7 時間
35Գարուն - 2022 ազգային և միջազգային վարկանիշի հաշվարկով մրցաշար 6 日 18 時間
36Արմավիր մարզի տղամարդկանց առաջնություն 6 日 21 時間
37Աջափնյակի շախմատի դպրոցի եզրափակիչ մրցաշար 6 日 22 時間
38ՀՀ կանանց առաջնության 1/2 եզրափակիչ մրց. 6 日 23 時間
391-ին կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 6 日 23 時間
40Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Շենգավիթ/ 7 日 3 時間
41Աջափնյակի վարչական շրջանի միջմանկապարտեզային շաշկու առաջնություն 7 日 3 時間
424-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Մեղրիի համայնք 7 日 21 時間
43Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Քանաքեռ-Զեյթուն և Ավան / 8 日 3 時間
44Չորորդ կարգի որակավորման մրցաշար ք․Արարատ 8 日 18 時間
45Շիրակի մարզի 2022թ-ի առաջնության եզրափակիչ, նվիրված Լորիս Քալաշյանի 100-ամյակին 8 日 23 時間
46Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Կենտրոն/ 9 日 3 時間
47Կոտայքի մարզի տղամարդկանց առաջնություն 2022թ 9 日 22 時間
48Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Նոր Նորք և Նորք Մարաշ/ 10 日 3 時間
49Ավանի 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 10 日 4 時間
50ՆՀՏ 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 11 日 18 時間
Advertisement
チェス大会結果サーバー © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, サイトポリシー