Selección de torneo

Ordenar por

Federación seleccionada: Turkey (TUR)

Flag TUR
No.TorneoÚltima actualización
1KÜÇÜKLER (09-10 YAŞ) BALIKESİR İL BİRİNCİLİĞİ 10 YAŞ GENEL 8 Horas 53 Min.
2KÜÇÜKLER (09-10 YAŞ) BALIKESİR İL BİRİNCİLİĞİ 9 YAŞ KIZLAR 8 Horas 53 Min.
3KÜÇÜKLER (09-10 YAŞ) BALIKESİR İL BİRİNCİLİĞİ 9 YAŞ GENEL 8 Horas 54 Min.
4KÜÇÜKLER (09-10 YAŞ) BALIKESİR İL BİRİNCİLİĞİ 10 YAŞ KIZLAR 8 Horas 57 Min.
5CAİSSA HOTEL SATRANÇ TURNUVASI GÜMÜŞ GRUBU 9 Horas 53 Min.
6ASLANCAMİ ORTAOKULU OKUL SPORLARI SATRANÇ TURNUVASI YILDIZLAR KATEGORİSİ 17 Horas 35 Min.
712. Bursa Açık Satranç Turnuvası 1 Días 7 Horas
8YAKUTİYE DE DOSTLUK TEMELLİ SATRANÇ TURNUVASI 1 Días 11 Horas
9KÜÇÜKLER ( 7-12 YAŞ) İZMİR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 7 YAS KIZLAR KATEGORİSİ 2 Días 9 Horas
10KÜÇÜKLER ELAZIĞ SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 12 Yaş Kızlar Kategorisi (2010) 3 Días 9 Horas
11CAİSSA HOTEL SATRANÇ TURNUVASI AKVARYUM GRUBU 3 Días 10 Horas
12YALOVA BELEDİYESPOR 15. ELO SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 3 Días 20 Horas
133.MENTEŞE BELEDİYESİ KAPALI ELO SATRANÇ TURNUVASI 10.12.2021 / 19.12.2021 4 Días 8 Horas
14TÜRKİYE KUPASI MUĞLA İL BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI - 2021 27.11.2021 / 28.11.2021 4 Días 10 Horas
15TÜRKİYE KUPASI SAMSUN SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 4 Días 10 Horas
16ÇORUM İL BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI 272076 Corum Chess Championship - 2021 4 Días 11 Horas
17ANTAKYA SATRANÇ KULÜBÜ KASIM AYI TURNUVASI AÇIK 4 Días 11 Horas
182021-2022 İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 13 YAŞ GENEL KATEGORİSİ 4 Días 11 Horas
192021-2022 İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 14 YAŞ GENEL KATEGORİSİ 4 Días 11 Horas
202021-2022 İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 15 YAŞ GENEL KATEGORİSİ 4 Días 11 Horas
212021-2022 İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 16 YAŞ GENEL KATEGORİSİ 4 Días 11 Horas
222021-2022 İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 17 YAŞ GENEL KATEGORİSİ 4 Días 11 Horas
232021-2022 İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 18 YAŞ GENEL KATEGORİSİ 4 Días 11 Horas
242021-2022 İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 13 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİ 4 Días 11 Horas
252021-2022 İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 14 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİ 4 Días 11 Horas
262021-2022 İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 15 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİ 4 Días 11 Horas
272021-2022 İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 16 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİ 4 Días 11 Horas
282021-2022 İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 17 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİ 4 Días 11 Horas
292021-2022 İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 18 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİ 4 Días 11 Horas
302021-2022 TÜRKİYE KUPASI BURSA SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ SEÇME TURNUVASI 4 Días 11 Horas
31BSK-DSK 1.DOSTLUK KAPALI SATRANÇ TURNUVASI 4 Días 11 Horas
32ANTAKYA SATRANÇ KULÜBÜ KASIM AYI TURNUVASI 8 YAŞ VE ALTI 4 Días 12 Horas
33YALOVA BELEDİYESPOR 15. ELO SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ 4 Días 12 Horas
34TÜRKİYE KUPASI MERSİN İL BİRİNCİLİĞİ İL BİRİNCİLİĞİ 4 Días 12 Horas
35Kayseri Muhammed Taşkaya Satranç Turnuvası 14 Yaş ve Altı Kategorisi 4 Días 12 Horas
36ANTAKYA SATRANÇ KULÜBÜ KASIM AYI TURNUVASI 10 YAŞ VE ALTI 4 Días 12 Horas
37ŞEHİT FARUK DEMİR İHL ÖĞRETMENLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI 18 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ (2007-2003 DOĞUMLU SPORCULAR) 4 Días 13 Horas
38ŞEHİT FARUK DEMİR İHL ÖĞRETMENLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI 14 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ (2011-2008 DOĞUMLU SPORCULAR) 4 Días 13 Horas
39ŞEHİT FARUK DEMİR İHL ÖĞRETMENLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ (2013-2012 DOĞUMLU SPORCULAR) 4 Días 13 Horas
40ŞEHİT FARUK DEMİR İHL ÖĞRETMENLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI 08 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ (2015-2014 DOĞUMLU SPORCULAR) 4 Días 13 Horas
412021-2022 İSTANBUL KÜÇÜKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ ESENYURT GRUBU 7 YAŞ GENEL KATEGORİSİ 4 Días 13 Horas
422021-2022 İSTANBUL KÜÇÜKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ ESENYURT GRUBU 9 YAŞ GENEL KATEGORİSİ 4 Días 13 Horas
432021-2022 İSTANBUL KÜÇÜKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ ESENYURT GRUBU 9 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİ 4 Días 13 Horas
442021-2022 İSTANBUL KÜÇÜKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ ESENYURT GRUBU 7 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİ 4 Días 13 Horas
452021-2022 İSTANBUL KÜÇÜKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ ESENYURT GRUBU 8 YAŞ GENEL KATEGORİSİ 4 Días 13 Horas
46Kayseri Muhammed Taşkaya Satranç Turnuvası 8 Yaş ve Altı Kategorisi 4 Días 13 Horas
472021-2022 İSTANBUL KÜÇÜKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ ESENYURT GRUBU 8 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİ 4 Días 13 Horas
4824 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI 4 Días 13 Horas
49ANTAKYA SATRANÇ KULÜBÜ KASIM AYI TURNUVASI 8 YAŞ VE ALTI 4 Días 13 Horas
50BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK SATRANÇ TURNUVASI A KATEGORİSİ 4 Días 13 Horas