Selección de torneo

Ordenar por

Federación seleccionada: Romania (ROU)

Flag ROU
No.TorneoÚltima actualización
1Campionatul National de Sah Dezlegari Open - 2021 5 Horas 2 Min.
2Campionatul National de Sah Rapid Feminin - 2021 5 Horas 4 Min.
3Campionatul National de Sah Dezlegari Feminin - 2021 5 Horas 5 Min.
4Weekend Sahist Bucurestean 43 6 Horas 9 Min.
5Turneul de șah ,,Tinerii Lei No.3’’ Baia Mare – 10-12.12.2021 6 Horas 53 Min.
6Gala Grand Prix ChessCraft Arena - Turneul C - U08 - 19 decembrie 2021 8 Horas 17 Min.
7CUPA MOS CRACIUN BUZAU, OPEN, 19.12.2021 12 Horas 16 Min.
8Campionatul National de Sah Rapid Open - 2021 14 Horas 20 Min.
9Campionatul National de Sah Blitz Open - 2021 14 Horas 22 Min.
10Campionatul National de Sah Blitz Feminin - 2021 1 Días 3 Horas
11Gala Grand Prix ChessCraft Arena - Turneul B - U10 - 19 decembrie 2021 1 Días 4 Horas
12Gala Grand Prix ChessCraft Arena - Turneul A - U14 - 19 decembrie 2021 1 Días 4 Horas
13MEMORIALUL REVOLUTIEI DIN DECEMBRIE 1989 OPEN 1 Días 12 Horas
14CUPA MOS NICOLAE Resita ed.2021 2 Días 20 Horas
15Weekend Sahist Bucurestean 42 (3-5 decembrie 2021) Sah Clasic Elo<2200 3 Días 1 Horas
16Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 2 3 Días 2 Horas
17Grand Prix ChessCraft Arena - Etapa a XII a - 5 decembrie 2021 Turneul A - U14 3 Días 2 Horas
18Grand Prix ChessCraft Arena - Etapa a XII a - 5 decembrie 2021 Turneul B - U10 3 Días 2 Horas
19Grand Prix ChessCraft Arena - Etapa a XII a - 5 decembrie 2021 Turneul C - U08 3 Días 2 Horas
20"Iarna Sahista Ploiesteana" - editia Ia - 18-19 decembrie 2021, Ploiesti 3 Días 3 Horas
21Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 5 3 Días 4 Horas
22Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 1 3 Días 4 Horas
23Cupa Revelionului editia a 5-a sah rapid URZICENI 2021 3 Días 4 Horas
24Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 7 3 Días 5 Horas
25Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 4 3 Días 5 Horas
26Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 6 3 Días 5 Horas
27Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 10 3 Días 5 Horas
28Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 9 3 Días 5 Horas
29Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 8 3 Días 5 Horas
30Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 3 3 Días 5 Horas
31Cupa Palas Iasi - Rapid 3 Días 9 Horas
32Campionatul Municipiului Caransebes ed 2021 3 Días 20 Horas
33Cupa Palas Iasi - Blitz 3 Días 23 Horas
34Blitzul de la ora cinci ed.22 4 Días
35Campionatul National pe echipe DIVIZIA B 2021 Seria 3 4 Días 2 Horas
36Campionatul National pe echipe DIVIZIA B 2021 Seria 2 4 Días 2 Horas
37Campionatul National pe echipe DIVIZIA B 2021 Seria 1 4 Días 2 Horas
38Cupa Mos Nicolae 2021 Husi proiect ACCEPT - POCU 4 Días 5 Horas
39Sah in Scoala 2-3-4 Rompetrol 4 Días 8 Horas
40Sah in Scoala 0-1 Rompetrol 4 Días 8 Horas
41Cupa Palas Amatori U08 4 Días 9 Horas
42Cupa Palas Amatori >08ani 4 Días 9 Horas
43Sah in Scoala 5-6-7-8 Rompetrol 4 Días 9 Horas
44OPEN BLITZ Cupa Logic 64 Brasov 4 Días 19 Horas
45Cupa Logic 64 Brasov RAPID 4 decembrie TOATE GRUPELE 4 Días 19 Horas
46Antrenament LTCB 5 Días 1 Horas
47Festivalul de Toamna Arad 2021 Se vor forma grupe de 6 jucatori in ordinea elo-ului din lista cu jucatori 5 Días 5 Horas
48Cupa "1 Decembrie", sah rapid, grupa A, Sighetu Marmatiei 7 Días 7 Horas
49Cupa "1 Decembrie", sah rapid, grupa B, Sighetu Marmatiei 7 Días 7 Horas
50Cupa "1 Decembrie", sah rapid, jucatori nelegitimati, Sighetu Marmatiei 7 Días 7 Horas